Jump to content

Cum se da bara jos spate e36


Recommended Posts

Eu nici cand o vand nu mai vreau sa intru in contact cu vreun samsar de masini,speculanti din astia,te inteleg, esti obisnuit cu fiarele vechi,te simti ca rata in apa si vrei sa profiti de naivii care au dat cu ''ochii pe foc'' dar nu vreau sa profite chiar asa de mult vreun samsar pe greseala pe care am facut-o in domeniul auto,imi e necaz de mor cand ai vad pe majoritatea in trafic cu Aveo,megane,corsa,skoda,masini curate,noi,off doamne ca tare rau doare cand nu esti atent si dai cu ochii pe foc si iei ceva care o sa te faca sa regreti profund.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nu ai vazut om disperat?mai sa fie dar pe ce lume traiesti omule?pe bune acum...ce te mira faptul asta?care e problema spun un adevar,la tine toate sunt in roz lucrurile,nu?Ok, rog un administrator sa inchida topicul ca,cum de cum ,cu nervi sa rezolvat problema,mda 4 piulite si gata bara...multumesc Gyno,a fost super simplu,a fost o relaxare,4 piulite si o cheie de 13.....................
Link to comment
Share on other sites

Nu ai vazut om disperat?mai sa fie dar pe ce lume traiesti omule?pe bune acum...ce te mira faptul asta?care e problema spun un adevar,la tine toate sunt in roz lucrurile,nu?Ok, rog un administrator sa inchida topicul ca,cum de cum ,cu nervi sa rezolvat problema,mda 4 piulite si gata bara...multumesc Gyno,a fost super simplu,a fost o relaxare,4 piulite si o cheie de 13.....................

sincer cred ca exagerezi. poate vroiai sa-ti spun la cati milimetri se monteaza fata de aripa si cu ce putere sa tragi de bara... in fine..., eu am avut toata bunavointa sa te ajut si uite acum am frigiderul plin de la tine. Stai linistit ca este ok. Bafta

Link to comment
Share on other sites

Nu ai vazut om disperat?mai sa fie dar pe ce lume traiesti omule?pe bune acum...ce te mira faptul asta?care e problema spun un adevar,la tine toate sunt in roz lucrurile,nu?Ok, rog un administrator sa inchida topicul ca,cum de cum ,cu nervi sa rezolvat problema,mda 4 piulite si gata bara...multumesc Gyno,a fost super simplu,a fost o relaxare,4 piulite si o cheie de 13.....................

Chiar ai nevoie de un control medical omule!!!!!!!

 

La tine orice e complicat, ti-am zis eu ieri sa iei calmante inainte sa te apuci de treaba! :)

 

Roaga-te sa iti fure masina ca nu o meriti!

Link to comment
Share on other sites

Cand o sa scap de ea o sa fie totul ok,liniste si pace si nu o sa mai auziti de mine vreodata,cand nu o sa mai am acesta masina se incheie totul,o sa-mi iau o masina de care nu o sa mai am nevoie de forum,de mecanici si de alte informatii,asta va ramane o amintire urata din viata mea in domeniul auto.
Link to comment
Share on other sites

Cand o sa scap de ea o sa fie totul ok,liniste si pace si nu o sa mai auziti de mine vreodata,cand nu o sa mai am acesta masina se incheie totul,o sa-mi iau o masina de care nu o sa mai am nevoie de forum,de mecanici si de alte informatii,asta va ramane o amintire urata din viata mea in domeniul auto.

Parca ziceai ca nu o vinzi , nu o schimbi , atunci cum scapi de ea?? O faci cadou sau chiar astepti sa o fure ??

Link to comment
Share on other sites

Nu ai vazut om disperat?mai sa fie dar pe ce lume traiesti omule?pe bune acum...ce te mira faptul asta?care e problema spun un adevar,la tine toate sunt in roz lucrurile,nu?Ok, rog un administrator sa inchida topicul ca,cum de cum ,cu nervi sa rezolvat problema,mda 4 piulite si gata bara...multumesc Gyno,a fost super simplu,a fost o relaxare,4 piulite si o cheie de 13.....................

Chiar ai nevoie de un control medical omule!!!!!!!

 

La tine orice e complicat, ti-am zis eu ieri sa iei calmante inainte sa te apuci de treaba! :)

 

Roaga-te sa iti fure masina ca nu o meriti!

 

 

bolnav mintal, azi am desfacut bara aia si sunt sigur k in maxim 10 minute am dato jos, am desfacut cele 4 piulite de la armatura si 2 suruburi de la aparatorile de noroi si am scos bara cu tot cu armatura.voila

Link to comment
Share on other sites

Bai bolnavule tu esti,tu crezi ca daca sti sa desfaci 8 suruburi ruginite ascunse prin portbagaj esti mare geniu?pai daca esti atat de destept de ce nu ai spus treaba asta inainte,acum scuza-mi expresia nu imi sta in caracter sa spun asta,dar baga-ti poza aia in dos.....,acum faptul este consumat,e vb de tine Spanac,faci pe desteptul acum ca tu ai desfacut bara in 10 minute,uite unde era urmasul lui David Coperffild,hai vezi-ti de rablamentul tau si lasa-ma pe mine cu al meu.
Link to comment
Share on other sites

Bai bolnavule tu esti,tu crezi ca daca sti sa desfaci 8 suruburi ruginite ascunse prin portbagaj esti mare geniu?pai daca esti atat de destept de ce nu ai spus treaba asta inainte,acum scuza-mi expresia nu imi sta in caracter sa spun asta,dar baga-ti poza aia in dos.....,acum faptul este consumat,e vb de tine Spanac,faci pe desteptul acum ca tu ai desfacut bara in 10 minute,uite unde era urmasul lui David Coperffild,hai vezi-ti de rablamentul tau si lasa-ma pe mine cu al meu.

Iti stau tie destule in caracter, nu ma fa sa dezgrop topicurile incaodata!!

Link to comment
Share on other sites

ai dreptate moma,este diferenta mare intre bolnav mintal si incompetent,azi am dat bara jos si am vrut sa dau doar spoilaru si am vazut k este mai simplu daca-l dau cu tot cu armatura,nu trebuie sa fi un geniu sa observi anumite lucruri,am poztat azi in speranta k voi ajuta un destept k tine pe viitor.hai mucles
Link to comment
Share on other sites

Uite nu mai pot eu ca dezgropi niste amintiri de acum 100 de ani,Sax sti ceva ,omule daca nu ma intelegi,dute baiatule la cei de teapa ta,adica la cei cu tuning,chestii,vezi ca unu nu stie ce jante sa-i puna,da un sfat pe acolo,fa complimente,lasa-ma pe,pe bune chiar nu-mi esti de nici un folos,decat sa umpli topicul cu replayuri care nu au nici un continut,defat tu ce sa sti ca tu nici nu ai seria 3,sincer pe bune am avut o zi de tot rahatul din cauza unui rahat de bara si de masina,deabia astept sa plec sa ma relaxez mai incolo si sa uit de rahatul asta de zi.
Link to comment
Share on other sites

Bai bolnavule tu esti,tu crezi ca daca sti sa desfaci 8 suruburi ruginite ascunse prin portbagaj esti mare geniu?pai daca esti atat de destept de ce nu ai spus treaba asta inainte,acum scuza-mi expresia nu imi sta in caracter sa spun asta,dar baga-ti poza aia in dos.....,acum faptul este consumat,e vb de tine Spanac,faci pe desteptul acum ca tu ai desfacut bara in 10 minute,uite unde era urmasul lui David Coperffild,hai vezi-ti de rablamentul tau si lasa-ma pe mine cu al meu.

 

Cred ca un moderator ar trebui sa ia masuri cu privire la comportamentul tau aici.

Link to comment
Share on other sites

Pune o poza cu noua bara sa vedem si noi ce a iesit.

nu am spus nimic de montat,am dus masina la atelier la un prieten si demontez-montez eu spoilar si evacuare si ma costa reparatia mai putin,imi taxeaza doar k indreapta portiune sub porbagaj si vopsitu (am mai lucrat acolo cand aveau mult de lucru :) ) :)

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti ,multumesc frumos de sfaturi dar nu au fost utile,nimeni nu mi-a zis cum se da bara jos corect,Gyno ar fi fost bine sa fie exact cum ai zis tu,dar nu a fost deloc asa,multe suruburi si clipsuri,intr-un cuvant sa ma f...t in ea de masina,nu a mai venit exact la linie,da-o in puii mei ca mi sa luat,imi e scarba de asa ceva daca nu am avut un pachet de nervi sa fac ceva pe ele de rable de acum 20 de ani,hai se poate inchide topicul,fac un dush,ma aranjez ma duc in mall sa ma relaxez,iau cealalta masina si in asta sa fac un rahat in ea cu tot vanosul ei,noroc cu 2 baieti care au muncit de mi-au fixat noua bara,cand o sa scap de asa ceva o sa ma inchin,mi sa facut un soi de sila,vreau masina noua,curata,impecabila,fiabila,nu toate tractoarele,of o veni vremea sa scap si de cancerul asta,gata se poate inchide,multumesc.

eu cred ca numai rabla o poate salva

fugi repede cu ea pana nu cade de tot

daca chiar nu o mai suporti

Link to comment
Share on other sites

Spanac,deci 100% bara de pe masina ta nu va sta la linie,defapt nici a mea nu a iesit la linie si ma asteptam ca nu iese,la tine e indoita si tabla deasupra,vai de noi si de noi,in fine a ta este neinmatriculata e usor cand ti se pune pata sa o duci........la dezmembrari.
Link to comment
Share on other sites

Spanac,deci 100% bara de pe masina ta nu va sta la linie,defapt nici a mea nu a iesit la linie si ma asteptam ca nu iese,la tine e indoita si tabla deasupra,vai de noi si de noi,in fine a ta este neinmatriculata e usor cand ti se pune pata sa o duci........la dezmembrari.

:( :D :) :) :) :twoup: am fost pupat de un alcolist in "dos" am luat de la asigurare 1600E pt a o repara, ei or vrut sa-mi dee paguba totala si sa ma lase fara talon si am ajuns de acord cu ei sa o repar eu cu suma care le-am propuso (1600)

din care am cheltuit 30E suporti evacuare si catalizator,100E spoilar spate cu armatura din dezmembrari ,mai dau 400e la vopsit 2aripe spate si indreptat+vopsita partea din spate si voila,stai linisti k o fac eu sa iese bine k nu este prima bara care o montez,poate pun o poza pe miercuri daca mai este topicu :D

 

 

nu este inmatriculata in romania din motivu k sunt in spania

Link to comment
Share on other sites

Bai omule dute si plimbate,tu nu vezi ca esti in plus pe aici,tu nu vezi ce-ti debiteaza mintea aia,scoti cate un link si al postezi aici,mare branza si ce e acolo?ai descoperit apa calda,mersul pe jos?relatez din ce mi-au spus anumite persoane despre masina,persoane normale care adora masinile calumea nu toate rapandulele cu patru roti.
Link to comment
Share on other sites

Bai omule dute si plimbate,tu nu vezi ca esti in plus pe aici,tu nu vezi ce-ti debiteaza mintea aia,scoti cate un link si al postezi aici,mare branza si ce e acolo?ai descoperit apa calda,mersul pe jos?relatez din ce mi-au spus anumite persoane despre masina,persoane normale care adora masinile calumea nu toate rapandulele cu patru roti.

Imi spui si mie ce insemna "rapandula"?? E cumva un cuvant des folosit in mahala la tine?

Edited by sax1987
Link to comment
Share on other sites

Sapanc eu cred ca minti,pai daca iti dadea 1600 eu asigurarea nu mai ramane-ai tu cu masina,oricum tu iesi bine,pana la urma o duci la dezmembrari,scapi repede,nu ai alergat dupa inscris,nu ai cheltuit cu ea,intr-un fel esti in avantaj.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.