Jump to content

Cum se da bara jos spate e36


Recommended Posts

Bai bogdy bai..........ce dracu te superi ma asa pe incompetenta ta ma baiatule , daca nu esti in stare sa desfaci 4 suruburi du-te tata linistit la service si nu te mai agita atata , oamenii astia pe aici incearca sa te ajute fiecare cum poate si tu incepi si ai apostrofezi .................in viata mea nu am vazut asa ceva :)

Daca nu iti dadea nimeni nici un sfat cum era ?

 

 

Hai acuma baga injuriile , stiu ca poti si te pricepi de minune :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sapanc eu cred ca minti,pai daca iti dadea 1600 eu asigurarea nu mai ramane-ai tu cu masina,oricum tu iesi bine,pana la urma o duci la dezmembrari,scapi repede,nu ai alergat dupa inscris,nu ai cheltuit cu ea,intr-un fel esti in avantaj.

esti penal,am cerut cu tupeu 2000E sau sa-mi repare asigurarea masina :twoup: dar nu o muscat si am ajuns deacord cu asigurarea la 1600E si imi repar eu masina si raman si cu talonu,asigurare nu pierde efectiv nimic (il da in judecata pe celalant sofer,avea alcolemie mare ), mi-au bagat pe card 1600E pt repararea masini,urmeaza sa-mi bage bani pt LEZIUNE LA GAT si ce o mai scris medicu ,o saptamana am tinut prostia aia pt gat (ziceai k sunt robot :( :D )

 

 

PS: celalant care o intrat in mine era la aceiasi asigurare :) azi a venit unu medic de la asigurare sa vada daca am ramas cu sechele :D :D ma intrebat daca vreau sa ma trimita ei la fizioterapie sau sami dee toti bani si sa merg eu unde vreau,normal k iam spus sa-mi dee bani k merg eu la ce clinica vreau eu :) :)

Edited by spanac
Link to comment
Share on other sites

Sapanc eu cred ca minti,pai daca iti dadea 1600 eu asigurarea nu mai ramane-ai tu cu masina,oricum tu iesi bine,pana la urma o duci la dezmembrari,scapi repede,nu ai alergat dupa inscris,nu ai cheltuit cu ea,intr-un fel esti in avantaj.

esti penal,am cerut cu tupeu 2000E sau sa-mi repare asigurarea masina :) dar nu o muscat si am ajuns deacord cu asigurarea la 1600E si imi repar eu masina si raman si cu talonu,asigurare nu pierde efectiv nimic (il da in judecata pe celalant sofer,avea alcolemie mare ), mi-au bagat pe card 1600E pt repararea masini,urmeaza sa-mi bage bani pt LEZIUNE LA GAT si ce o mai scris medicu ,o saptamana am tinut prostia aia pt gat (ziceai k sunt robot :) :twoup: )

Bogdyy crede ca in Spania se rezolva treburile cu asigurarea ca in Romania!!

 

Am un amic care a primit 600 e pentru o usa stramba!!!

 

 

 

Bogdyy cand pui poze cu noua bara?

Link to comment
Share on other sites

Sapanc eu cred ca minti,pai daca iti dadea 1600 eu asigurarea nu mai ramane-ai tu cu masina,oricum tu iesi bine,pana la urma o duci la dezmembrari,scapi repede,nu ai alergat dupa inscris,nu ai cheltuit cu ea,intr-un fel esti in avantaj.

esti penal,am cerut cu tupeu 2000E sau sa-mi repare asigurarea masina :) dar nu o muscat si am ajuns deacord cu asigurarea la 1600E si imi repar eu masina si raman si cu talonu,asigurare nu pierde efectiv nimic (il da in judecata pe celalant sofer,avea alcolemie mare ), mi-au bagat pe card 1600E pt repararea masini,urmeaza sa-mi bage bani pt LEZIUNE LA GAT si ce o mai scris medicu ,o saptamana am tinut prostia aia pt gat (ziceai k sunt robot :) :twoup: )

Bogdyy crede ca in Spania se rezolva treburile cu asigurarea ca in Romania!!

 

Am un amic care a primit 600 e pentru o usa stramba!!!

 

 

 

Bogdyy cand pui poze cu noua bara?

 

 

600E pt o usa stranba,din cauza k mana de lucru este mai scumpa k in romania

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.