Jump to content

e 60,,, viva bmw,,,,,,,


florinboss

Recommended Posts

Ti-o place tie munca prietene dar...............BOSS .....pfff.. hai sa fim seriosi , incepi sa te dai in petec urat , chiar ti se potriveste titulatura asta de BOSS si inca ceva nu o mai da atat cu invidia ca nu e nimeni invidios pe tine ca doar nu ai ajuns presedinte in Italia , mai sunt cateva zeci de mii ca tine care o ard pe acolo si cativa care mai dorm si prin boscheti asa ca.......bafta :(

 

 

Bafta la vanzare sau la ce vrei tu ..... :(

mh presedinte nu ,si nici nu sunt curios te las pe tine sa stai in dreapta lui basescu :twoup: iar in ceea ce priveste aia zeci de mii poate sunt 2-3mil ,si cred ca noi tinem economia romaneasca in plan vertical iar cei ce dorm prin boscheti sunt de astia ca tine care n-au ce face si se baga in seama pe forum fara sa fie intrebat ,vai a c,,,,,,,,,

 

 

 

:) :) hai ma ca esti tare ce sa mai

 

LE: am uitat .....................BOSS-uleeeeeee

Edited by Catalin.KHL
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest poleposition

te-a umilit mascalzone-le ce sa mai... :twoup:

 

edit: pun acum virgulele, scuze:

 

,,,,,, ,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

dar niste poze cu masina nu mai pui? ca la parleala vedem ca stai bine...

mh frate ce sa mai pun vrei sa nu mai scap de pestisorii astia piranha.voi nu ati obosit ? si cand ma gandesc ca esti din brasov .puteam sa fim amici :twoup: bafta

 

te-a umilit mascalzone-le ce sa mai... :)

 

edit: pun acum virgulele, scuze:

 

,,,,,, ,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,

:) mascal-- cum mh ?? shemo che sei ,,,hai pa

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

mascalzone, nu-mi spune ca nu esti obisnuit sa ti se spuna asa :twoup:

 

ok, daca vrei detaliez:

 

scioperato, bandito, lazzarone, malfattore, birbante, fannullone, truffatore, sciagurato, marmaglia, delinquente, monello, lestofante, scellerato, brigante, gaglioffo, manigoldo, ozioso, masnadiero, furfante, farabutto, birbone, imbroglione, impostore, criminale, ciurmaglia, malvivente, mariolo

 

 

,,,,,, ,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,

 

 

,,,,,,,

 

 

,

,

 

,

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Link to comment
Share on other sites

te-a umilit mascalzone-le ce sa mai... :twoup:

 

edit: pun acum virgulele, scuze:

 

,,,,,, ,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,

:) mascal-- cum mh ?? shemo che sei ,,,hai pa

 

POLE.....tu esti asa mai inghesuit de felul tau...nu stii limbi straineze...nah...iti traduc eu ce-a zis domn' giugiuc...te ajut....

A zis ca esti prost....

Schemo, (varianta moldoveneasca ,,,,,shemo,,,,,) inseamna prost in italienische,,,,,,,

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
te-a umilit mascalzone-le ce sa mai... :twoup:

 

edit: pun acum virgulele, scuze:

 

,,,,,, ,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,

:) mascal-- cum mh ?? shemo che sei ,,,hai pa

 

POLE.....tu esti asa mai inghesuit de felul tau...nu stii limbi straineze...nah...iti traduc eu ce-a zis domn' giugiuc...te ajut....

A zis ca esti prost....

Schemo, (varianta moldoveneasca ,,,,,shemo,,,,,) inseamna prost in italienische,,,,,,,

 

nu-i problema, m-am obisnuit de la ZOSO incoace cu apelativul respectiv :)

 

ps: stiu bine ce inseamna.

Link to comment
Share on other sites

mascalzone, nu-mi spune ca nu esti obisnuit sa ti se spuna asa :)

 

ok, daca vrei detaliez:

 

scioperato, bandito, lazzarone, malfattore, birbante, fannullone, truffatore, sciagurato, marmaglia, delinquente, monello, lestofante, scellerato, brigante, gaglioffo, manigoldo, ozioso, masnadiero, furfante, farabutto, birbone, imbroglione, impostore, criminale, ciurmaglia, malvivente, mariolo

 

 

,,,,,, ,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,

 

 

,,,,,,,

 

 

,

,

 

,

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

nuuuuuuuu. sunt obisnuit sa-ti zic fraier de cartier :) ma uimesc de prostia omeneasca ........si vezi ca am trecut la puncte ..............cornuto .asta ai uitat sa scri. :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.