Jump to content

parere jante E90 negru


Alex_wly

Recommended Posts

As vrea sa va dati o parere referitor la acest model de jante,daca se potrivesc pe model asta de masina.nu stiu ce ET au.acum am pe masina MAM MT2 R17 cu anvelope dunlop sport maxx fata 225/45 si spate 255/40 .

daca puteti face o simulare in photoshop..... :twoup:

atasez o poza cu jantele.masina cu actualele jante sunt aici: http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...bitch&st=40

 

in calc asta nu am poze cu masina :)

Edited by Alex_wly
Link to comment
Share on other sites

mult,mult prea frumoasa masina pentru aceste jante cred eu...totusi daca-mi permiti ti-as da un sfat,grila inlocuieste-o cu una neagra...ar rezulta ceva foarte tare.ceva de genu vreau sa fie si masina meaun eleron simplu in spate,(probabil pleoape) stopurile blackline si in plus un kit m...revenind la topic eu zic ca ar strica aspectul masinii care acum e unul bun.
Link to comment
Share on other sites

am inteles.....

multumesc pt aprecieri

 

mult,mult prea frumoasa masina pentru aceste jante cred eu...totusi daca-mi permiti ti-as da un sfat,grila inlocuieste-o cu una neagra...ar rezulta ceva foarte tare.ceva de genu vreau sa fie si masina meaun eleron simplu in spate,(probabil pleoape) stopurile blackline si in plus un kit m...revenind la topic eu zic ca ar strica aspectul masinii care acum e unul bun.

pffffiuuuu....pai planuri de viitor sunt:eleron luneta si grila neagra.am mai avut-o neagra dar vopsita si s-a cojit.apoi am imbracat-o in folie 3m imitatie carbon si am schimbat-o cu cineva.ca a mea arata jalnic dupa ce am dat cu sminghel pe ea.acum sunt in stare buna astea,dar astept sa mai fac rost de bani sa cumpar eleron si grile.

Link to comment
Share on other sites

am inteles.....

multumesc pt aprecieri

 

eu mi-am facut-o cu autocolant negru mat...nu am vopsit-o ca dupa cum ai zis s-ar fi decojit de la pietre.cu autocolant negru mat se comporta excelent doar ca e multa migala,e putin mai greu de facut,dar cu rabdare iese bine,nu merita sa dau 80 de euro sau cat am inteles eu ca e o grila noua si sa o comand si asa mai departe...

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=78471

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt de parere ca s-ar vedea frumos , singurul lucru care ar trebuii schimbat , capacele jantelor , unele cu sigla BMW ar da mult mai bine .

pai am incercat.stiu ca sunt 2 feluri de capace cu BMW dar nu se potrivesc.unde gasesc?

Link to comment
Share on other sites

Uite cu eleron, blackline si grile negre. :twoup:

stiu cum vine cu grile negre ca le-am avut+pleoape+angel eyes...se vad super frumos dar cum am spus mai astept eleron luneta si grilele sa le fa ccu folie sau sa cumpar negre<mat>.

Edited by Alex_wly
Link to comment
Share on other sites

Uite cu eleron, blackline si grile negre. :twoup:

stiu cum vine cu grile negre ca le-am avut+pleoape+angel eyes...se vad super frumos dar cum am spus mai astept eleron luneta si grilele sa le fa ccu folie sau sa cumpar negre<mat>.

Eu le-am demontat si le-am vopsit. Si eu as mai vrea splitere pe fata si eleron la luneta.Bafta

Edited by lucianwrc
Link to comment
Share on other sites

Uite cu eleron, blackline si grile negre. :twoup:

stiu cum vine cu grile negre ca le-am avut+pleoape+angel eyes...se vad super frumos dar cum am spus mai astept eleron luneta si grilele sa le fa ccu folie sau sa cumpar negre<mat>.

Eu le-am demontat si le-am vopsit. Si eu as mai vrea splitere pe fata si eleron la luneta.Bafta

splitere in nici un caz.eu deja am atinsa bara pe fata pe jos.e destul de joasa asa.ma batea gandul sa iau arcuri sport pana am plecat pe la munte si am mers pe un drum jalnic.am renuntat si la ele.

nu se cojesc grilele vopsite de la pietre?

eu le-am avut vopsite si erau curatate bine si degeaba

Link to comment
Share on other sites

Uite cu eleron, blackline si grile negre. :twoup:

 

 

 

intrebare : e omologat numarul?tot vreau si eu sa mi pun numar din asta si inca nu am apucat sa intreb pe cineva oficial...e facut la vreun magazin sa zic asa,sau de la firma de inmatriculari?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.