Jump to content

vand jante STYLING 42-R19


Recommended Posts

valabil in continuare.

''ATOTSTIUTORUL'' nu a mai dat nici un raspuns

vezi ca astea sunt replici care seamana cu style 42.Daca seamana nu inseamna ca si sunt!

De aia ti-am spus ca nu sunt 42!!Nu stiu ce no name-uri sunt si nu ma intereseaza!

Link to comment
Share on other sites

valabil in continuare.

''ATOTSTIUTORUL'' nu a mai dat nici un raspuns

vezi ca astea sunt replici care seamana cu style 42.Daca seamana nu inseamna ca si sunt!

De aia ti-am spus ca nu sunt 42!!Nu stiu ce no name-uri sunt si nu ma intereseaza!

bine,dar puteai sa zici de la inceput ca te-am si intrebat ce sunt pt ca nici vecinu nu stia,el ma rugat sa i le pun la vanzare

Link to comment
Share on other sites

sunt Styling 42...s-o fi incurcat pt ca sunt cu si fara nituri.

 

L.E. de fapt originale pe 19 nu sunt...18'' da.

eu v-am zs nu sunt ale mele si nu ma contrazic cu nimeni,dar dk chiar stia colegu trb sa zica de la inceput,bai nene sunt ''replici,etc'' nu doar da dam cu papagalu sa ne aflam in trb doar

Link to comment
Share on other sites

Alta treaba nu am decat sa iti urmaresc tie topicul?pur si simplu am intrat sa vad ce jante sunt ca stiam ca pe 19" nu sunt oem.

daca esti un baiat de treaba puteai de atunci sa zici ca nu sunt sunt ''nu stiu ce'' da

si hai sa incheiem,oricum nu ma intereseaza daca se vor vinde sau nu

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.