Jump to content

E taranism sau nu?


81rgl

Recommended Posts

parerea mea e ca spoilerele, pragurile, un eleron slim, volanu, schimbatorul si altele pe care e scris ///M nu este deloc taranism atata timp cat nu srie ///M3 si nu are prize de aer si 4 tobe in spate e ok! sunt kit-uri facute special pentru versiunile non M, si la un adica, daca tie iti place, mai putin conteaza ce zic ceilalti, nu? Edited by JaMb0
Link to comment
Share on other sites

parerea mea e ca spoilerele, pragurile, un eleron slim, volanu, schimbatorul si altele pe care e scris ///M nu este deloc taranism atata timp cat nu srie ///M3 si nu are prize de aer si 4 tobe in spate e ok! sunt kit-uri facute special pentru versiunile non M, si la un adica, daca tie iti place, mai putin conteaza ce zic ceilalti, nu?

 

SUBSCRIU si CONTRASEMNEZ !!!! :twoup:

 

o sa ziceti ca si asta e Kitch..... aia e.... dar in realitate arata intr un fel.....

Hello Hello...Echoooooo

post-6362-1275383109_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

am cauta multa vreme un CD player original sa scap de JVC-ul din bord,dar a venit cu un badge M pe el. Oricum arata mai bine decat cu chinezaria aia in bord.

Imi e frica sa scot M-ul ala mic de pe player ca nu stiu ce ramane in loc.. l-am lasat .. :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Mie unu imi place albul ala si sunt convins ca in realitate se vede de 100 ori mai bine decat in poza.

 

De ce nu ai facut acele rosii ? ...sa se faca acolo un contrast :twoup:

 

Nu am inca o solutie sa fac acele rosii... trebuie sa gasesc unele rosii gata facute. nu vopsite..daca le vopsesc iese un rosu roziu can sunt aprinse..sunt extrem de puternice ledurile.. dar oricum e in plan..sa iau ace de M :)))

Link to comment
Share on other sites

parerea mea e ca spoilerele, pragurile, un eleron slim, volanu, schimbatorul si altele pe care e scris ///M nu este deloc taranism atata timp cat nu srie ///M3 si nu are prize de aer si 4 tobe in spate e ok! sunt kit-uri facute special pentru versiunile non M, si la un adica, daca tie iti place, mai putin conteaza ce zic ceilalti, nu?

Te intreb dupa parerea ta..... de ce mai au //M-urile adevarate kituri interioare si exterioare personalizate si unice? atata timp cat exista din fabrica aceste kituri montate si pe ascutitori si tractorase ex.:318d, 318i, 520d...etc

Link to comment
Share on other sites

parerea mea e ca spoilerele, pragurile, un eleron slim, volanu, schimbatorul si altele pe care e scris ///M nu este deloc taranism atata timp cat nu srie ///M3 si nu are prize de aer si 4 tobe in spate e ok! sunt kit-uri facute special pentru versiunile non M, si la un adica, daca tie iti place, mai putin conteaza ce zic ceilalti, nu?

Te intreb dupa parerea ta..... de ce mai au //M-urile adevarate kituri interioare si exterioare personalizate si unice? atata timp cat exista din fabrica aceste kituri montate si pe ascutitori si tractorase ex.:318d, 318i, 520d...etc

 

Ce kit uri mai? a mea difera fata de un M la interior doar la scaune. in rest ..nimic..si asa a venit din fabrica. mai terminati parca ar fi M nu stiu eu ce Zeitate. diferenta o face motorul si suspensia. si transmisia.

Link to comment
Share on other sites

Te intreb dupa parerea ta..... de ce mai au //M-urile adevarate kituri interioare si exterioare personalizate si unice? atata timp cat exista din fabrica aceste kituri montate si pe ascutitori si tractorase ex.:318d, 318i, 520d...etc

 

Nu e nimic unic.

Sunt o grĂŁmadĂŁ de opĂžiuni de M aproape identice pentru maÂşini non-M.

 

Cu alte cuvinte, poĂži lua bĂŁri de M aproape identice cu cele de pe un M, iar acest lucru nu este deloc negativ.

 

E Þãrãnesc doar dacã-Þi pui M3/M5/M6 pe spate sau/ºi spui celor din jur cã e M.

Link to comment
Share on other sites

Decat o capota M mai bine cauta un portbagaj CSl, schimba total spatele masinii.

O sa caut ceva poze sa vad cum arata. Dar pe cabrio nush nu prea vad CSL, pe coupe e fff frumos.

 

Voie buna, Caline

Link to comment
Share on other sites

sunt foarte obiectiv cand te intreb: tu iti faci masina dupa bunul tau plac sau dupa ce crede lumea ca e bine sau rau? sau mai bine zis iti faci masina dupa ce iti place tie sau dupa ce place lumii?

nu ma intelege gresit... nici eu nu sunt adeptul kitsch ... insa poate pt un kitschios, gustul meu, i se pare kitsch (ma urmaresti?)... deci e o chestie relativa... "beauty is in the eye of the beholder". gandeste-te la asta!

 

... iti place tie.. si ti se pare ca e ok pe masina.. go for it!

 

Sustin si semnez parerea omului :twoup:

Asa...multi au comentati si la mine ca de ce mi-am facut stopurile cu vopsea...si ca de ce n-am dat 200 E pe stopuri OEM...etc :)

Tot asa...nici mie nu-mi place ce spoiler si-a pus unu` sus la geamu` din spate...etc :)

Important e sa-ti placa tie!

Edited by hornetb
Link to comment
Share on other sites

Sustin si ce zicea Ciupanezu mai sus:

 

"Cu alte cuvinte, poĂži lua bĂŁri de M aproape identice cu cele de pe un M, iar acest lucru nu este deloc negativ.

 

E Þãrãnesc doar dacã-Þi pui M3/M5/M6 pe spate sau/ºi spui celor din jur cã e M."

 

F corect.

Link to comment
Share on other sites

Sustin si ce zicea Ciupanezu mai sus:

 

"Cu alte cuvinte, poĂži lua bĂŁri de M aproape identice cu cele de pe un M, iar acest lucru nu este deloc negativ.

 

E Þãrãnesc doar dacã-Þi pui M3/M5/M6 pe spate sau/ºi spui celor din jur cã e M."

 

F corect.

Nu as putea sa fac asa ceva . Unu la mana nu stau intr-un sat unde toti au carute si ar pune botul la asa vrajeala...Doi la mana sunt intr-un anturaj de impatimiti BMW....Si trei la mana nu-mi sta in caracter sa fac asta...

 

Deci nu acesta este motivul pt care as vrea sa pun asa ceva.

 

Voie buna @hornetb :twoup: (sper ca am scris corect userul tau)

 

Mie-mi plac jantele din pozele de mai sus , cred ca arata ff bine si pe E90

De luat nu prea am cum sa le iau toate odata$$$....si daca iau bara fata M nu cred ca voi putea sta fara sa o pun sus.

 

Si oricum capota va fi cireasa de pe tort (ultima vreau sa spun) cam asa m-am gandit, dar daca e asa cum zici tu Ciupanezule mi-ai cam stricat ordinea (la modificarea aripilor ma refer aici) si atunci ar trebuii sa incep cu capota.

 

Deci @SM07PRM cred ca (,)capota va fi prima.

Mai vad eu.

 

Voie buna la voi toti.

Edited by 81rgl
Link to comment
Share on other sites

probabil ca va trebui sa pui si pachetul exterior M complet, altfel va arata ciudat capota aia cocosata pe un coupe/cabrio standard. Parerea mea cel putin.

 

 

Eu am pe frigider o emblema de BMW... Am un frigider kitchos ? :twoup:

Precizez ca emblema are magnet pe ea sa o scot cand plec de-acasa sa n-o fure hotii si sa-si tuneze si ei frigiderele...

 

Eu am frigider Artic ( stock ) dublu-corp 250 de litri la 4 grade celsius cu bec Philips standard si termostat after-market... ( N-are moarte . Cobra frate ) .Credeti ca se potriveste pe Fram sau vine cu luft la usa de la congelator ? :)

 

Ar trebui sa-i pun si chederele de BMW ca sa nu fie tzaranie ? :)

Edited by Rin_Tin_Tin
Link to comment
Share on other sites

probabil ca va trebui sa pui si pachetul exterior M complet, altfel va arata ciudat capota aia cocosata pe un coupe/cabrio standard. Parerea mea cel putin.

 

 

Eu am pe frigider o emblema de BMW... Am un frigider kitchos ? :twoup:

Precizez ca emblema are magnet pe ea sa o scot cand plec de-acasa sa n-o fure hotii si sa-si tuneze si ei frigiderele...

 

Eu am frigider Artic ( stock ) dublu-corp 250 de litri la 4 grade celsius cu bec Philips standard si termostat after-market... ( N-are moarte . Cobra frate ) .Credeti ca se potriveste pe Fram sau vine cu luft la usa de la congelator ? :)

 

Ar trebui sa-i pun si chederele de BMW ca sa nu fie tzaranie ? :)

Bravo...

 

Cu V.B. nu ma mai obosesc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.