Jump to content

320d


Netcrusher

Recommended Posts

Buna!

 

Desi sunt inscris demult pe acest forum, abia acum am devenit cu adevarat un membru complet.

Noua mea masina este un 320d din 2003, argintiu cu interior de plus gri deschis.

 

Masina are putin peste 100 de mii de km, cutie steptronic, climatronic, DSC, volan sport, cruise control, CD Business.

 

Urmeaza sa o inmatriculez in Romania, dupa care pot incepe sa o cunosc mai bine.

Link to comment
Share on other sites

De aratat arata foarte bine si acum, dar are niste pete pe scaunul soferului si pe bancheta. Si sunt foarte atent la detalii! Urmeaza sa o curat pe toata, piesa cu piesa si sa schimb/repar orice care are macar o zgarietura.

Dupamasa o sa-i fac niste poze pe care sa vi le arat!

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru achizitie, e un lucru bun se pare acest forum :twoup: . Sunt oameni care s-au documentat pe forum in vederea achizitiei, unii au fost ajutati sa cumpere de colegi de pe forum, altii si-au schimbat masinile cu masini tot de pe forum ceea ce inseamna ca lucrurile merg spre o directie buna cu privire la acest forum.

Bafta

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
pai nu are proiectoare, e plastic negru acolo... asa vad eu cel putin. Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

Nu are proiectoare. Sunt doar locurile cu niste plasticuri in loc de becuri.

 

Numerele de Germania sunt numere de handler, numere care se pot pune pe orice masina, nu se scot pe una anume. Mai clar, sunt numere care le primesc parcurile auto din Germania, pentru a putea circula cu masinile fara sa trebuiasca sa scoata numere individuale pentru fiecare.

 

Multumesc pentru urari!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.