Jump to content

BMW e46


OneTwo

Recommended Posts

Unfortunately your search didn't return any results.

Try broadening the search parameters by searching by different keywords or altering the format of your search.

Remember to use the wildcard '*' to increase the number of matches. Apple* will match 'apple' and 'apples'.

 

ai crescut intr o familie severa? era mult mai usor sa dai un raspuns.

 

deci?

Link to comment
Share on other sites

nu se poate sub nicio forma, nu are legatura cu lupa ci cu procesarea semnalului, adica alta electronica, cea existenta nu se poate modifica, cumpara un grom sau dension si ai mp3 pe stick cu id3tag, etc si pastrezi comenzile originale ale masinii :twoup:
Link to comment
Share on other sites

nu se poate sub nicio forma, nu are legatura cu lupa ci cu procesarea semnalului, adica alta electronica, cea existenta nu se poate modifica, cumpara un grom sau dension si ai mp3 pe stick cu id3tag, etc si pastrezi comenzile originale ale masinii :twoup:

 

 

 

si device-ul asta unde se monteaza? dar stickul?

ai idee de unde as ptuea sa iau asa ceva? si cam cat ar costa?

 

mersi !

Link to comment
Share on other sites

se poate modifica. chiar eu am facut asta, schimbi doar "pastila laser" cu una care citeste orice (cd rom de exemplu) si iti citeste orice (wma, aac, mp3), nu este greu dar trebuie multa atentie si rabdare.

 

va salut!

 

 

pentru asta ar trebui sa ajung la cd player care e montat in spatele navigatiei..

ai idee cum pot face asta? sau cunosti vreun service din bucuresti sau pe cineva care s ar pricepe sa faca schimbarea de care vorbesti?

mersi mult !

Link to comment
Share on other sites

se poate modifica. chiar eu am facut asta, schimbi doar "pastila laser" cu una care citeste orice (cd rom de exemplu) si iti citeste orice (wma, aac, mp3), nu este greu dar trebuie multa atentie si rabdare.

 

va salut!

 

esti sigur ca nu ai schimbat si alte piese?

asa poti pune mecanismul cu tot cu lentila de la un DVD si ti-ai facut DVD ... !?! :twoup:

Link to comment
Share on other sites

se poate modifica. chiar eu am facut asta, schimbi doar "pastila laser" cu una care citeste orice (cd rom de exemplu) si iti citeste orice (wma, aac, mp3), nu este greu dar trebuie multa atentie si rabdare.

 

va salut!

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?act...138657&st=0

 

e cea mai tare chestie citita aici...pe bune :twoup: :) :) succes la modificat cd-uri :(

 

ps: vezi ce inseamna wav(similar cda) si mp3...daca gasesti ceva care duce la lentila...ma predau :(

Edited by zeronoo
Link to comment
Share on other sites

deci nu exista absolut nicio varianta decat cea a lui zeronoo, prin "grom" sau "dension" :twoup:

 

ideea de id3tag si pastrarea comenzilor originale este temptanta :)

 

problema ar fi ca eu in portbagaj nu am decat dvd-playerul pentru navigatie si atat. niciun cd changer. este normal?

Edited by OneTwo
Link to comment
Share on other sites

Pe 320d`ul meu 2004 sedan, negru, ii voi pune urmatoarele nebuneli:

 

1.

-woofer800rms reali[e din america, nu ii stiu exact numele], difuzoare inca nu m am gandit dar nu as da mai mult de 6 milioane pe ele. sugestii binevenite. pe langa asta statie si ce mai trebuie.[ce mai trebuie?:twoup:]

-un grom cu id3tag pentru mp3.

2.

-imbracat complet interiorul in piele alba

3.

-jante 18"+gume

4.

-stopuri cu leduri fumurii/albe.

-proiectoare xenon.

-faruri cu lupe+angel eyes

-toba finala pentru design, poate si un sound mai ok dar nu cred[nu as vrea sa dau mai mult de 300ron, 500 max]

5.

-resoftare la 185hp.

6.

-suicide doors. am vazut balamalele la 800 euro. dar nu sunt 100% hotarat.

 

Daca aveti pareri opinii sugestii, daca vi se pare ceva grosolan, modele de jante sau tobe s.a. va rog sa va dati cu parerea !

Merci mult !

Edited by OneTwo
Link to comment
Share on other sites

voi oricum nu stiti sa fiti ontopic. si pot sa imi iau si ban dar chiar voi cand vedeti peunu ca zice ceva si nu va vine sa credeti incepeti sa luati la misto. eu asa am facut la al meu si asta e. mare chestie ce v-ati mai distrat voi :twoup:)

 

deci, ai schimbat "pastila laser" la monitorul de bord la E46 si de atunci citeste si mp3? daca da, pune anunt la mp cu modificarea (mai ales ca ai mai facut), iti garantez ca o sa faci o gramada de bani doar aici pe forum cu modificarea asta :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.