Jump to content

Inchidere centralizata cu cheie briceag


vimann

Recommended Posts

Masina mea nu are deloc inchidere centralizata. As vrea sa-mi montez un kit cu inchidere pe cheie briceag, am vazut in specificatii ca are functia de a inchide geamurile electrice. Eu am geamuri electrice, dar nu am modulul confort. O sa-mi mearga functia de inchis geamurile a inchiderii centralizate?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Mai am o nedumerire si m-am gandit sa nu mai fac topic separat, caci tine tot de inchiderea centralizata. Intre timp am renuntat la cheia briceag si am zis sa merg pe inchidere cu cheie bmw, ca n-am vw. Asa ca m-am dus la un atelier de montaj sa vad ce zic si oamenii pe acolo. Cum am spus nu am deloc inchidere. Pai ca trebuie sa faca un test sa vada daca se poate monta inchiderea, pai ca la portbagaj nu se pricep sa puna. Mie unu mi s-a parut ca erau habarnisti....si-a pus cineva inchidere centralizata aftermarket de la 0 ? Ma gandesc sa pun singur...dar vreau sa stiu daca e posibil.

 

http://img153.imageshack.us/img153/9537/62319723.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mai am o nedumerire si m-am gandit sa nu mai fac topic separat, caci tine tot de inchiderea centralizata. Intre timp am renuntat la cheia briceag si am zis sa merg pe inchidere cu cheie bmw, ca n-am vw. Asa ca m-am dus la un atelier de montaj sa vad ce zic si oamenii pe acolo. Cum am spus nu am deloc inchidere. Pai ca trebuie sa faca un test sa vada daca se poate monta inchiderea, pai ca la portbagaj nu se pricep sa puna. Mie unu mi s-a parut ca erau habarnisti....si-a pus cineva inchidere centralizata aftermarket de la 0 ? Ma gandesc sa pun singur...dar vreau sa stiu daca e posibil.

 

http://img153.imageshack.us/img153/9537/62319723.jpg

era cineva care zicea aici pe forum ca a pus un actuator si la portbagaj, poate gasesti postul si dai si de user. Pana atunci iti spun ca marca Carub nu e cea mai fericita alegere. Cand m-am dus la electrician sa imi monteze modulul de inchidere si a vazut cheia romb mi-a zis ca nu da nici o garantie daca e Carub, a mea insa era INCA-PRO, e cam dublu la pret insa se bucura de feedback-uri mai fericite.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.