Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Stati asa ca nu-i asa.

Eu am cerut 6500E fara jantele pe 17, cu ele ar fi venit un 6800E si omu mi-a oferit 6300 cu jantele pe 17.

Deci diferenta e de vreo 500E.

 

V-am intrebat sa stiu dc suma care mi s-a oferit e sub valoarea ei de piata.

 

Da-i drumul la masina, daca vrei sa o vinzi. Si eu am refuzat oferte bune si acum nu mai am nici o oferta, si sunt sigur ca tre sa scad drastic pretul ca sa pot sa o vand.

Link to comment
Share on other sites

corect de crescut oricum pretul nu va creste.si pentru cateva sute de euro nu se merita sa astepti.oarecum offtopic ma gandesc cu groaza cat am dat pe masina si cat face ea acum ,deprecierea este extrem de mare mai ales decand cu "criza" Edited by alex230ro
Link to comment
Share on other sites

Prima e de destul de mult timp la vanzare si a tot scazut pretul, deci, s-ar putea sa fie cu probleme. Oricum, din poze nu ne putem da nici noi seama. Iti putem da un sfat pur subiectiv sau unul la obiect daca am vazut, stim sau testat o anumita masina. Evident, indiferent de sfaturile de aici, cea mai pertinenta parere ti-o faci un urma unui test riguros la service.

Si eu am observat 330 ca a tot scazut, dar ma gandesc ca e companie de leasing si nu vor sa tina banii blocati. Totusi impozitul de 2160 lei e un impediment destul de mare pt majoritatea cumparatorilor. Unde sa ma duc sa ii fac test,ce test si cat costa? Multumesc de ajutor

Link to comment
Share on other sites

In concluzie ma poate ajuta si pe mine cineva cu o persoana de incredere sau un service unde sa pot face un test pt masina? Ceva in care sa pot avea incredere?

 

Esti din Bucuresti ?, am eu service de incredere . :thumbsup:

 

 

http://www.autovit.ro/bmw-m5-C20507614.html

 

Cunoaste cineva masina?

Edited by Stefan_e46
Link to comment
Share on other sites

Adica nu face banii aceia,eu unul nu as cheltui bani si timp pe o masina cu o valoare inferioara fata de cat e pretul ei.

Nu are xenon,pachet m,multe dotari bune, daca tot dai un ban macar sa ai de toate si slava domnului sunt destule masini cu asa ceva.

 

Despre M5 nu stiu nimic. tocmai de aia am si intrebat, poza e cam neclara poate e facuta dintr-un unghi aiurea si pare aasa. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Adica nu face banii aceia,eu unul nu as cheltui bani si timp pe o masina cu o valoare inferioara fata de cat e pretul ei.

Nu are xenon,pachet m,multe dotari bune, daca tot dai un ban macar sa ai de toate si slava domnului sunt destule masini cu asa ceva.

 

Despre M5 nu stiu nimic. tocmai de aia am si intrebat, poza e cam neclara poate e facuta dintr-un unghi aiurea si pare aasa. :thumbsup:

Am inteles. Multumesc mult pt amabilitate

Link to comment
Share on other sites

http://www.autovit.ro/audi-s3-C21039118.html

 

E fosta masina a lui TEFF, luata de noua din Romania de un alt membru al vwforum. Din cate am citit pe vwforum a fost bine intretinuta, pretul mi se pare unul f. bun.

Pacat ca nu e momentul oportun sa-mi dau masina si sa mai pun o diferenta :no:

Edited by Gizmo.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.