Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Aia de la topcars dau km inapoi la absolut toate masinile. Mi s-a spus de catre cineva din interior. S-a tot scris despre ei in trecut. Ai aparut tu din neant sa ne explici ca sunt baieti seriosi si vand masini cu km reali ! Loooooooooooool !

 

Tocmai pe a ta s-au gasit sa o vanda nesamsarita. In plus, ti-a mai demonstrat si kristal. In fine, nu ne mai lua de prosti si inceteaza cu elucubratiile pe topicul asta. De cand ai inceput sa postezi aici, s-a cam ales praful de topic. Lasa-i pe cei care isi cauta masini sa poata beneficia de ajutor.

 

Pai ma gandesc ca putem vedea si altfel daca masina e pe bune - intram pe mobile.de si vedem cat costa o masina ca a lui Andrei, comparam cu pretul platit la topcars si apoi putem trage o concluzie

Link to comment
Share on other sites

Se afla deja acolo. Nu ma pun acum sa fac colectie de poze cu cute, zgarieturi si alte cele.

 

Interiorul nu are legatura cu km. Poate la unele da, dar nu este o regula.

 

M-am uitat in topicul tau si nu ai o singura poza in care sa se vada csaunul de la sofer.

 

Raman la parerea ca scaunele nu capata cute fara sa aiba km multi.

Link to comment
Share on other sites

Ramai la o parere proasta :) cutele alea tin de multi factori, clima locala, greutatea soferului, materialele pantalonilor, etc, etc

 

Mare +1..daca e condusa masina de o gagica de 50kg care poarta pantaloni de in si locuieste in Bremen, atunci sa fii sigur ca la 500.000km scaunul o sa arate ca nou :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

si el era ironic si tu din nou ai muscat-o...

Stiu dar unii poate inteleg altceva si dupa aia tot eu pic la mijloc.

 

hai ma ca macar i-au schimbat filtrul de carburant :sorcerer:

Stii franceza? " Element de chauffage " nu inseamna filtru de carburant :)

Edited by Andrei_VUV
Link to comment
Share on other sites

bai, nu am intrat o zi, si uite cata distractie am pierdut :))

asta chiar ii ia pe toti de fraieri, cu km la masina aia a lui ? resemneaza-te mai VUV-ulica , sunt multi care iau teapa, sau ai fantezii sa vinzi pe viitor masina pe bmwclub si ti-e frica ca o dai la juma de pret cand vede lumea km reali ?

 

wlf, alfa aia s-a vandut iar, tot in bucuresti, acum e la niste arabi/tigani dubiosi, erau vreo 3-4 in ea aseara, era ceva gen "how high" in masina

Edited by mihai20
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

bai, nu am intrat o zi, si uite cata distractie am pierdut :))

asta chiar ii ia pe toti de fraieri, cu km la masina aia a lui ? resemneaza-te mai VUV-ulica , sunt multi care iau teapa, sau ai fantezii sa vinzi pe viitor masina pe bmwclub si ti-e frica ca o dai la juma de pret cand vede lumea km reali ?

N-am motive s-o vand. Poate peste 10 ani ti-o dau tie de pomana :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.