Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

LOOOL :)))))))

 

Anuntul ala de pe okazii e de vreo 2-3 ani, contul e suspendat si nu mai pot sa intru sa-l sterg :))))))

 

Dar imi place ca aveti imaginatie, ma amuzati teribil... :popcorn:

 

 

P.S Daca anuntul este de 2 ani de ce scrie : Data anuntului:

30 Ianuarie 2011 12:18:31 --Timp ramas:

5 zile 23 ore (02 Martie 2011 12:18:00) :popcorn: .

Edited by D.R.G
Link to comment
Share on other sites

voi sunteti masochisti?????

 

dati copiilor o sansa :santa:

 

sa revenim la topic ... e clar nici insidez nici dreptroman, nicunul din ei nu dispun de bani , totii ii au "blocati" , masinile personale nu se vand ever ... so ... de ce ne pierdem timpul? sincer

 

eu vreau sa-mi iau un m3 frumos dar nu gasesc :D

Link to comment
Share on other sites

Ok hai sa spunem ca licitatia este de 2 ani,ceea ce nu este adevarat,dar nah...sa spunem ca te cred!

Din ce`mi aduc eu aminte cand cautam E46 in 2009,parca masina ta era la vanzare cu 11400 sau 11800...deci nu au cum sa fie 2 ani,pt ca acum 2 ani era mult mai scumpa!

In fineee....sa spunem ca gresesc,dar totusi daca nu ai vandut masina si nu ai bani,dc ne mai stresezi tu cu E90????? :popcorn:

Imi place ca ai raspuns la orice...totusi nu conteaza,colegii si`au facut oricum o parere despre tine si cel mai bine este sa cauti tu singurel acasa pe autovit si sa iei singur o decizie pt E90`ul tau,ca esti baiat mare...or not! :pardon:

 

BTW...spre surprinderea ta,la cei 22xxxxkm cat ai acum,nu cred ca mai valoreaza 7-7.5k euro...sau poate a mea putin mai dotata si cu 101500km reali,luata de la AB OTP,ar valora dupa mintea ta vreo 11k...

Ia lumineaza`ma si pe mine!

Edited by strees
Link to comment
Share on other sites

voi sunteti masochisti?????

 

dati copiilor o sansa :santa:

 

sa revenim la topic ... e clar nici insidez nici dreptroman, nicunul din ei nu dispun de bani , totii ii au "blocati" , masinile personale nu se vand ever ... so ... de ce ne pierdem timpul? sincer

 

eu vreau sa-mi iau un m3 frumos dar nu gasesc :D

Iti cauta baiatul un m3 e92?

Link to comment
Share on other sites

Un 318d nu meritĂŁ mai mult de 5000 € ĂŽn condiĂžiile ĂŽn care un E39 520 / E39 525d ok costĂŁ 8000 €.

 

Ba esti nebun ? :laugh:

 

Ok hai sa spunem ca licitatia este de 2 ani,ceea ce nu este adevarat,dar nah...sa spunem ca te cred!

Din ce`mi aduc eu aminte cand cautam E46 in 2009,parca masina ta era la vanzare cu 11400 sau 11800...deci nu au cum sa fie 2 ani,pt ca acum 2 ani era mult mai scumpa!

In fineee....sa spunem ca gresesc,dar totusi daca nu ai vandut masina si nu ai bani,dc ne mai stresezi tu cu E90????? :popcorn:

Imi place ca ai raspuns la orice...totusi nu conteaza,colegii si`au facut oricum o parere despre tine si cel mai bine este sa cauti tu singurel acasa pe autovit si sa iei singur o decizie pt E90`ul tau,ca esti baiat mare...or not! :pardon:

 

BTW...spre surprinderea ta,la cei 22xxxxkm cat ai acum,nu cred ca mai valoreaza 7-7.5k euro...sau poate a mea putin mai dotata si cu 101500km reali,luata de la AB OTP,ar valora dupa mintea ta vreo 11k...

Ia lumineaza`ma si pe mine!

 

Tu m-ai innebunit cu bmw-ul tau luat de la bavaria cu km reali... Cred ca ar trebui sa-ti pun in semnatura "BMW-ul meu e luat de la Bavaria are km reali,bla,bla,bla"

 

In legatura cu de cand timp INCERCAM , adica la trecut.. sa vand eu masina poti sa te uiti ca am un topic si aici pe bmwclub..

Link to comment
Share on other sites

Pãi care-i logica sã coste 7-8000 cum spui tu dacã o maºinã total superioarã atât ca motorizare, confort, clasã ºi valoare de piaÞã costã la fel?

 

Doar cĂŁ e maÂşina ta, deci vrei sĂŁ faci tu preĂžul? PreĂžul este dat de cerere Âşi ofertĂŁ, nicidecum de dorinĂža ta.

Link to comment
Share on other sites

voi sunteti masochisti?????

 

dati copiilor o sansa :santa:

 

sa revenim la topic ... e clar nici insidez nici dreptroman, nicunul din ei nu dispun de bani , totii ii au "blocati" , masinile personale nu se vand ever ... so ... de ce ne pierdem timpul? sincer

 

eu vreau sa-mi iau un m3 frumos dar nu gasesc :D

 

unde am zis ca am eu banii blocati ? Arata-mi cu quote te rog, asta in afara de vorbit aiurea..ca altceva nu s-a discutat pe topic-ul asta... cred ca ultimele 10-15 pagini numai aiurea ati vorbit.

 

Pãi care-i logica sã coste 7-8000 cum spui tu dacã o maºinã total superioarã atât ca motorizare, confort, clasã ºi valoare de piaÞã costã la fel?

 

Doar cĂŁ e maÂşina ta, deci vrei sĂŁ faci tu preĂžul? PreĂžul este dat de cerere Âşi ofertĂŁ, nicidecum de dorinĂža ta.

 

Ciupanezu , delirezi ... Arata-mi un 318d cu 5000 euro la vanzare... din 2004 .... :))) Debea alea din 99-2000 se vand pe la 4500-5000 euro.. exagerezi rau de tot

Link to comment
Share on other sites

Un 318d nu meritĂŁ mai mult de 5000 € ĂŽn condiĂžiile ĂŽn care un E39 520 / E39 525d ok costĂŁ 8000 €.

 

Totusi e 2004 masina, sa fim seriosi, nici 11 000, dar nici 5000. Un E46 e mai ieftin de intretinut decat un E39...iar un 525d consuma si "cheltuie", taxe, impozite, mult mai mult.

 

Masina face probabil vreo 6000-7000. Parerea mea :)

Link to comment
Share on other sites

Ceea ce conteazã este preÞul de vânzare. PreÞurile de pe net se negociazã, sunt tentative de a obÞine mai mulÞi bani.

 

MaÂşina ta mai mult de 5-6000 € ĂŽn funcĂžie de starea tehnicĂŁ nu meritĂŁ.

 

Nu conteazĂŁ doar anul, conteazĂŁ multe alte lucruri, printre care Âşi motorizarea.

 

DacĂŁ un E39 525d din 2002 sau 2003 se dĂŁ cu 8000 €, de ce ar merita maÂşina ta acelaÂşi preĂž?

Link to comment
Share on other sites

@ins1dez....

 

Chiar deja esti aiurea ..... una te intreaba lumea alta RASPUNZI ........

Pe okazii nu are cum sa ramana mai mult de 30 de zile un anunt deci lasa .... mai bine lasa

 

Cauta cumpara si inchidene gura la toti ca in rest de vorbit a paguba putem vorbii toti ....

Si eu vreau sa imi iau veyron da nu imi place ca nu are trapa =))

Link to comment
Share on other sites

Ceea ce conteazã este preÞul de vânzare. PreÞurile de pe net se negociazã, sunt tentative de a obÞine mai mulÞi bani.

 

MaÂşina ta mai mult de 5-6000 € ĂŽn funcĂžie de starea tehnicĂŁ nu meritĂŁ.

 

Nu conteazĂŁ doar anul, conteazĂŁ multe alte lucruri, printre care Âşi motorizarea.

 

DacĂŁ un E39 525d din 2002 sau 2003 se dĂŁ cu 8000 €, de ce ar merita maÂşina ta acelaÂşi preĂž?

 

ai mai crescut.. acu poate valoreaza si 6k... Eu vreau sa-mi arati un 318d din 2004 la 5000 de euro.. .:)))

Link to comment
Share on other sites

@ins1dez....

 

Chiar deja esti aiurea ..... una te intreaba lumea alta RASPUNZI ........

Pe okazii nu are cum sa ramana mai mult de 30 de zile un anunt deci lasa .... mai bine lasa

 

Cauta cumpara si inchidene gura la toti ca in rest de vorbit a paguba putem vorbii toti ....

Si eu vreau sa imi iau veyron da nu imi place ca nu are trapa =))

 

Sa mori tu daca nu are cum sa ramana un anunt mai mult de 30 zile ? Ai auzit de repunere in vanzare ? Daca nu inchide cineva licitatia, se repune in vanzare pana se vinde.. Adica pana cand licitaza cineva si inchide licitatia.. Daca eu nu am access la contul respectiv, nu a licitat nimeni.. E logic ca licitatia o sa fie si este in picioare pana nu o inchide nimeni... Habar n-ai si vorbesti aiurea :)))

 

Ceea ce conteazã este preÞul de vânzare. PreÞurile de pe net se negociazã, sunt tentative de a obÞine mai mulÞi bani.

 

MaÂşina ta mai mult de 5-6000 € ĂŽn funcĂžie de starea tehnicĂŁ nu meritĂŁ.

 

Nu conteazĂŁ doar anul, conteazĂŁ multe alte lucruri, printre care Âşi motorizarea.

 

DacĂŁ un E39 525d din 2002 sau 2003 se dĂŁ cu 8000 €, de ce ar merita maÂşina ta acelaÂşi preĂž?

 

Bai Ciupanezu , daca e s-o luam asa nici masina ta nu valoareaza mai mult de 3000 ca... la cat e impozitul daca tii masina 5 ani deja o platesti inca odata.. ce zici? :)) Esti de acord cu ce zic ?

Link to comment
Share on other sites

Sa mori tu daca nu are cum sa ramana un anunt mai mult de 30 zile ? Ai auzit de repunere in vanzare ? Daca nu inchide cineva licitatia, se repune in vanzare pana se vinde.. Adica pana cand licitaza cineva si inchide licitatia.. Daca eu nu am access la contul respectiv, nu a licitat nimeni.. E logic ca licitatia o sa fie si este in picioare pana nu o inchide nimeni... Habar n-ai si vorbesti aiurea :)))

 

 

 

"sa mori tu spui la cine vrei tu " dar mie nu ;) hai ca eu nu mai imi bat capu cu tine discuta cu cine si cum vrei tinand cont de faptu ca in ultimele 15 pagini 10 colegi si-au exprimat antipatia fata de tine .....

 

Ahh si repunerea la vanzare la licitatiile mele e cu confirmare nu se repune singur la nesfarsit.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.