Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Sa mori tu daca nu are cum sa ramana un anunt mai mult de 30 zile ? Ai auzit de repunere in vanzare ? Daca nu inchide cineva licitatia, se repune in vanzare pana se vinde.. Adica pana cand licitaza cineva si inchide licitatia.. Daca eu nu am access la contul respectiv, nu a licitat nimeni.. E logic ca licitatia o sa fie si este in picioare pana nu o inchide nimeni... Habar n-ai si vorbesti aiurea :)))

 

 

 

"sa mori tu spui la cine vrei tu " dar mie nu ;) hai ca eu nu mai imi bat capu cu tine discuta cu cine si cum vrei tinand cont de faptu ca in ultimele 15 pagini 10 colegi si-au exprimat antipatia fata de tine .....

 

Ahh si repunerea la vanzare la licitatiile mele e cu confirmare nu se repune singur la nesfarsit.....

 

Ce confirmare visezi ma? :)))

Link to comment
Share on other sites

Eu zic s`o dezmembrezi!:))

 

...si sa`ti schimbi nick`ul,ca nu mai punem botul! :flowers:

 

Pai de ce s-o dezmembrez? unde am zis ca vreau s-o vand ? Eu macar nu propun la toata lumea schimburi cu BMW-ul tau luat de la Bavaria cu km reali.. Mai bine fai un buy back la ei ca si asa stiu istoria masinii..

 

"ma ? ma ?..... " , "sa mori tu ?"

nu mai zic nimic .... pt a evita un suspend ......

 

astept un printscreen cu confirmarea de la okazii ;)

 

si Ciupanezu astept sa-mi arati un 318d la 5000 euro

 

Multi care scriu aici , scriu din auzite sau ca se plictisesc pe acasa, nicidecum ca ar avea vreo legatura cu realitatea.

Edited by ins1dez
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu daca mai tine cineva minte, dar am facut un topic in care cautam un E46 320d/318d in mintile lui, pentru un fin de al meu.

 

Pana la urma am gasit un 318d din 2004 negru, 200k km cu ceva carte service, cutie automata, climatronic, PDC, comenzi volan, cd, cotiera, jante aliaj, incalzire scaune, nu mai retin alte dotari, impecabila masina pot spune, pe care s-a platit 6k. Singurul defect constatat de mine e plasa din scaun dar l-am trimis la Robert_tau si o sa o rezolve. In rest, masina curatica, ingrijita, revizia chiar saptamana asta cu piese de la Dan Groza, sper sa nu aiba probleme pe viitor.

 

Din ce am cautat eu cateva saptamani, preturile sunt (sau mai bine zis erau), cam 6-7-8k la care se negocia maxim 500 euro. Dar majoritatea erau gunoaie.

Link to comment
Share on other sites

@ins1dez...Eu nu am nicaieri masina la vanzare,mai propuneam schimburi ca sa mai dau o diferenta,dar ca idee am propus 2 schimburi aici pe forum,la un seria1 si un mini cooper S...cel din urma l`as fi luat,dar nu a vrut sotia,ca nu avem loc pt bebe!

Masina nu vreau s`o vand ca pierd mult la ea,doar daca se iveste un eventual schimb,poate o dau...

Totusi nu inteleg ce te deranjeaza ca specific ca este luata de la AB?

Te deranjeaza sau cum?

Adevarul este ca nu sunt prea multe E46 cump din tara la vanzare,care iti ofera certitudinea km si calitatii intretinerii!

Cand iti vei lua si tu masina de la AB,fie ea noua sau rulata,mai discutam despre subiectul asta!

In alta ordine de idei,daca spui ca anuntul ala este vechi,arata`ne un anunt mai nou,unde o ai la vanzare cu 7k euro! :download:

Link to comment
Share on other sites

Un 318d nu meritĂŁ mai mult de 5000 € ĂŽn condiĂžiile ĂŽn care un E39 520 / E39 525d ok costĂŁ 8000 €.

 

Cam asa ar trebui sa coste , maxim 6000 daca are ceva dotari peste medie .

 

Eu oricum nu inteleg de ce ar cumpara cineva un 318 d :frantics: :frantics:

Link to comment
Share on other sites

am atasat printscreen.. Probabil ca si acu mint.. nu?

 

De pasul ala cu confirmare nu mai vrea sa treaca deloc, nu pot intra in cont sa sterg/inchid licitatiile nici licitatiile nu se inchid decat daca liciteaza cineva...

 

In legatura cu faptul de ce am luat 318d, pentru ca asta a fost singura masina care am gasit-o cand am fost dupa ea, si anu a fost bun.. acum 3 ani. Oricum cu chip e alta masina.

Link to comment
Share on other sites

@ins1dez...Eu nu am nicaieri masina la vanzare,mai propuneam schimburi ca sa mai dau o diferenta,dar ca idee am propus 2 schimburi aici pe forum,la un seria1 si un mini cooper S...cel din urma l`as fi luat,dar nu a vrut sotia,ca nu avem loc pt bebe!

Masina nu vreau s`o vand ca pierd mult la ea,doar daca se iveste un eventual schimb,poate o dau...

Totusi nu inteleg ce te deranjeaza ca specific ca este luata de la AB?

Te deranjeaza sau cum?

Adevarul este ca nu sunt prea multe E46 cump din tara la vanzare,care iti ofera certitudinea km si calitatii intretinerii!

Cand iti vei lua si tu masina de la AB,fie ea noua sau rulata,mai discutam despre subiectul asta!

In alta ordine de idei,daca spui ca anuntul ala este vechi,arata`ne un anunt mai nou,unde o ai la vanzare cu 7k euro! :download:

 

MASINA NU E DE VANZaRE ce nu intelegi ?

Link to comment
Share on other sites

Cam asa ar trebui sa coste , maxim 6000 daca are ceva dotari peste medie .

 

Eu oricum nu inteleg de ce ar cumpara cineva un 318 d :frantics: :frantics:

 

Hai ca asta e deja aiurea :)

De ce ar cumpara dracu sau lacu 318d sau de ce 320d sau de ce 320i sau de ce 525d.

 

Fiecare cumpara ce vrea, pe considerentele sale, fiecare cu ce are nevoie :)

Link to comment
Share on other sites

La cate oferte de schimb propui la toata lumea eu cred ca tu nu prea ai bani sa-ti iei ce vrei :popcorn:

 

 

Nu conteaza daca am bani sau nu si nu conteaza parerea ta!

Cert este ca esti un mincinos,chiar putin deplasat...intelegi ce zic!

Daca erai baiat destept nu`mi raspundeai cu o intrebare la intrebarea mea...te eschivai mai finut! :flowers:

 

L.E.: Tocmai spusesem ca decat 2 masini m`au interesat!

Nu ma face sa caut,la cati ai propus tu preturi de 12k pentru E90 sau la cati ai postat pe topic!

Nu`mi vine sa cred ce tupeu ai sa minti incontinu!

Edited by strees
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.