Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

prina este varza, din pct de vedere estetic, am vazut-o azi in targ.. mai are putin si ii cade vara fata :) in rest nu am idee.. si mai are si o grama' de figuri in cap vanzatorul samsar.. zici ca vinde vreun 'avion' ..6k ultim price.. :2guns:

 

a doua pare ok..

 

a treia nu imi face o impresie buna, numai bara fata probabil da ceva de banuit..

 

deci in concluzie, majoritatea masinilor ieftine nu sunt in stare chiar buna.. mai rar ieftin si ok

 

PS: la cea de 6700E a sunat un prieten si ar lasa doar 200E la pret.. sau 6300E si ii platesti impozitul 11mil ca sa poti scoate fiscalul.. "ce oameni" :excl:

 

Deci o lasa in 6300 si platesti tu impozitul?

Link to comment
Share on other sites

 

CU siguranta sunt reali :) Doar nu-i 2009 masina, e 2002 :) Doar eu mi-am luat masina din Germania, la 3 ani vechime si 107 000 km si-am considerat c-am luat-o bine, insa, vazand-o pe asta...am dubii :p

 

Doar sunt "pisicutze" din 1994-1996 cu 150 000 ...asta cum drac sa nu poata avea 85 000 km :p Si oricum, majoritatea masinilor au cam 130 000 km cel mult :) Eu am avut doua cu 170 - 200 mii :)

 

Si mai ales ca-i din Germania masina, cu-atat mai posibil sa fie km asa putini :p

Link to comment
Share on other sites

Masina este pusa la vanzare din data de 12.03 daca te uiti in anunt . Daca faceam publicitate la ceva umpleam siteul de anunturi. Faptul ca am pus un link la o masina de vanzare ( care habar nu am a cui este ) este pur si simplu o masina cu o intrebare . Nu mai incerca sa cautati "gropi " acolo unde nu este cazul
Link to comment
Share on other sites

Masina este pusa la vanzare din data de 12.03 daca te uiti in anunt . Daca faceam publicitate la ceva umpleam siteul de anunturi. Faptul ca am pus un link la o masina de vanzare ( care habar nu am a cui este ) este pur si simplu o masina cu o intrebare . Nu mai incerca sa cautati "gropi " acolo unde nu este cazul

 

colegul, nu cauta nimeni citez "gropi", insa puteai de prima oara sa zici: uite dragilor, la mine pe site cineva are postata o masina, bla bla bla, nu sunteti interesati de ea??? logic ca e dubios ca autoad sa dea un link de pe autoad.ro cu o masina si sa se intrebe daca pot fi reali km...

 

in fine, poate nu e nimic la mijloc insa modul tau de a atrage atentia a fost putin mai dubios, in rest numai bine ;)

 

 

ar putea fi. masina mea din 2004 are 85 mii ( 8) reclama)

Link to comment
Share on other sites

Tu esti culmea ...asta ii un topic legat de masini puse la vanzare care nu corespund cu realitatea sau pentru cei care cauta o masina sa o cumpere. Aici nu se propun masini la vanzare . De ce as pune link la masina mea pe un astfel de topic si sa mai si intreb de km care par foarte dubiosi? Plus ce as avea de castigat dintr-un link spre o pagina
Link to comment
Share on other sites

Chiar inainte sa pun linkul eram in dubiu , eram sigur ca o sa se trezeasca astfel de posturi . Cine vrea sa inteleaga de ce l-am pus bine , cine nu ..asta este ( un link spre o pagina interna care are valabilitate 2 sapt nu cred ca este reclama )

 

ps . daca vroiam reclame mascate de acest fel , din 2008 pana acum nu crezi ca mi-as fi pus un altfel de nick si as fi bagat tot felul de linkuri la greu ? daca cineva pune link spre autovit sau alt site cu o masina aia nu ii reclama? eu prin reclama inteleg sa pui linkuri spre siteuri care nu au legatura cu discutia respectiva sau sa le pui aiurea cu tot felul de trimiteri .

Edited by autoad
Link to comment
Share on other sites

auzi,mario,tu nu aveai la vanzare pana nu de mult un a4 aici pe forum??

 

da, cautam s=o dau la o varianta cu un BMW dar mi-a fost inchis topicul desi alte persoane mai aveau topicuri de acest gen si nu inchise.. nah acum stii cum este.. dupa studii.. nu avem drepturi egale.. in fine.. am vandut masina prin decembrie daca imi aduc aminte bine.. coincidenta sau nu, baiatul avea si user pe bmwclub :)

 

@RZV -da este chiar chel 7le ala.. navi bussines si 'botoane putine' :)

Link to comment
Share on other sites

CU siguranta sunt reali :) Doar nu-i 2009 masina, e 2002 :) Doar eu mi-am luat masina din Germania, la 3 ani vechime si 107 000 km si-am considerat c-am luat-o bine, insa, vazand-o pe asta...am dubii :p

 

Doar sunt "pisicutze" din 1994-1996 cu 150 000 ...asta cum drac sa nu poata avea 85 000 km :p Si oricum, majoritatea masinilor au cam 130 000 km cel mult :) Eu am avut doua cu 170 - 200 mii :)

 

Si mai ales ca-i din Germania masina, cu-atat mai posibil sa fie km asa putini :p

 

Cauta pe mobile sa vezi benzinare din 2002-2003 cu 40k km chiar si mai bine!

Ce tot vb atat ca ai luat tu masina cu 100k+ km si ca este imposibil?

Din cate stiu tu ai si ai avut diesel,este alta mancare de peste!

Uite cumnata mea are A4 din 2005,luat de nou si acum arata pe bord 24k km!

Aaaa...si btw sta in germania!

 

L.E.: Vrei sa pari subtil si inteligent,dar nu faci decat sa te etichetezi singur...sti tu ca ce!

Edited by strees
Link to comment
Share on other sites

putin offtopic referitor la KM

 

mai sunt si persoane care folosesc f putin masina , pe mine de ex nu cred ca ma crede nimeni ca masina din 09.2003 are 149.000 de km , dar de 2 ani de cand e la mine masina in afara de 2-3 drumuri pe an pana la munte ( cam 500km dus intors ) nu prea merg cine stie ce , decat drumuri de genu acasa - cora , acasa - sala , acasa - mall , anu trecut deabea daca am facut 8000km cu masina

Link to comment
Share on other sites

Nu...ca in germania lucreaza toti la 2-3 sute de km de casa!:))))

Nu stiu dc dar oameni care au conceptia asta despre km,tocmai aia isi iau cele mai mari tepe,gen cumpara masina cu 180k km,ca sunt multi si sunt reali si de fapt masina are 280k km!:)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.