Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

este cineva in Bucuresti sa ma asiste la vizionarea unor e61 la datul cu parerea ? :) nu prea stiu cu ce se mananca....

masinile in cauza ar fi: 1 si 2

Stiu ca nu-s facelift, nici nu caut facelift in mod deosebit.Imi par cam ieftine iar km nu cred ca sunt reali. Ma intereseaza detaliile la care trebuie sa ma uit, inaintea unei verificari la AB/MHS. Eu caut 2.5 d (deci numai non facelift) si in principiu as vrea manuala dar .... fie ce-o fii.

Edited by CRM
Link to comment
Share on other sites

Il mai stiti pe colegul cu AUTO Lepy Tour? :))

 

.

 

lumea o si cauta , nu stiu cum mai pot fi atat de naivi dupa tot felul de fenomene de astea in ro

 

si in principiu as vrea manuala dar .... fie ce-o fii.[/size][/font]

 

fie ce-o fi pe banii tai :) . daca aia sunt km declarati , mai pui 100 k de bun simt , cred ca daca in cutii nu s-a schimbat ulei sunt varza deja . teoretic ar trebui sa fie la al 3 -lea schimb de ulei dar am mari dubii ca s-a schimbat macar o singura data . :) Eu nu m-as risca , fie ce-o fi pe banii altuia :thumbsup:

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

Pe astea doua mi-as face training-ul fiind in Buc.

Ochii i-am pus pe un e61 cu manuala. Problema e ca se afla la Arad masina:)

 

Pana la cutie as vrea sa mai aflu una-alta despre particularitatile si problemele modelului, in afara galeriei de admisie si fulia vibrochen.

Link to comment
Share on other sites

Pe astea doua mi-as face training-ul fiind in Buc.

Ochii i-am pus pe un e61 cu manuala. Problema e ca se afla la Arad masina:)

 

 

 

doar daca face cineva o previzionare inainte , altfel nu merita sa te duci , vanzatorul va garanta ca merita sa vii si cand ajungi .....esti deja acolo asa ca , orice regret nu mai conteaza :D

Link to comment
Share on other sites

este cineva in Bucuresti sa ma asiste la vizionarea unor e61 la datul cu parerea ? :) nu prea stiu cu ce se mananca....

masinile in cauza ar fi: 1 si 2

Stiu ca nu-s facelift, nici nu caut facelift in mod deosebit.Imi par cam ieftine iar km nu cred ca sunt reali. Ma intereseaza detaliile la care trebuie sa ma uit, inaintea unei verificari la AB/MHS. Eu caut 2.5 d (deci numai non facelift) si in principiu as vrea manuala dar .... fie ce-o fii.

 

ce-mi plac mie expresiile astea : 'Full Option(fara piele),Masina adusa din Germania pe roti,Km Reali,Fara rugina,Fara accident.IMPECABILA.'

daca esti putin atent,asta are si exprimarea tipica unui samsar ordinar.. :pinch:

Link to comment
Share on other sites

Mai sunt si vrajeli la A4 ala, de ex:

 

- JANTE ALIAJ 19" + CAUCIUCURI NOI HANKOOK ( 4000 EUR DETIN FACTURA)

- SUSPENSIE BILSTEIN OMOLOGATA TUV( 4500 EUR )

- DISCURI /PLACUTE NOI RACING (1200 EUR)

 

1. In nici un caz jantele ICW nu costa 4k euro nici cu cele mai scumpe gume din lume, jantele alea costa aprox. 900 euro noi.

2. Cea mai performanta suspensie de la Bilstein pentru A4-ul ala e PSS10 si costa 1.700euro

3. Din pozele care sunt pe autovit nu vad nici un disc "racing" cum spun el nici macar nu sunt perforate, par a fi originale. Ma indoiesc ca alea au costat 1200 euro.

 

Cum spune el doar din jantele alea + suspensie ajungi aproape la cat da el masina, fabuleaza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.