Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Pai scaunele de care zici tu, sunt scaune de stofa, si lateralele le-a facut din musama rosie, aia nu se poate numi piele, si i le-a cusut bunica, pentru ca ii tremura mana.

 

Presuri de cauciuc cu contur rosu.

 

Volanul ala de X6, are ceva capac tuning si peste el sigla Hamann.

 

Nelipsita folie de carbon pe trimuri

 

Are dvd player din ala flip.

 

Ce poate fi mai chicios decat toate astea la un loc. Intr-un topic de 22 de pagini, e o singura poza cu interiorul, posibil sa fi fost constient ca e naspa, sau poate asa a luat-o si el.

 

 

Ah, acum am vazut si masina fara bara fata pe ea, canale de aer M din parti, bara sus si gata e pachet M nene.

Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

Din cate inteleg masina a fost vanduta de TM 77 ADF in august, iar acum o vinde noul proprietar..Care o fi problema? <_<

Am zis eu ca ar fii o problema ?? :w00t:

 

ce n-ai inteles din ce se vorbeste aici despre ea ?

 

Pai scaunele de care zici tu, sunt scaune de stofa, si lateralele le-a facut din musama rosie, aia nu se poate numi piele, si

............

Ah, acum am vazut si masina fara bara fata pe ea, canale de aer M din parti, bara sus si gata e pachet M nene.

 

Exact ce am zis eu ... a fost facuta pentru vanzare ..sa fure ochii la client !! Si a avut succes, a dat-o repede !

 

De volan l-am intrebat mai multi pe topicsi n-a raspuns clar .

 

O mai ti minte pe aia alba prezentata aici ? un 328 cu alb cu tavan negru . cum statea bara fata pe ea :laugh: Tot asa in genu lu asta era facuta "show car" !

Edited by sax1987
Link to comment
Share on other sites

nu cred sa aiba vreo problema doar motorizarea aia + jantele pe 19 = trabant power , imi pare rau dar chiar nu inteleg scopul in a face o masina slaba ca motorizare sa arate mega ultra agresiva cu ditamai jantele si 20 de tobe super zgomotoase , macar niste discuri de frana de pe un 325 - 330 putea sa puna Edited by Acero99
Link to comment
Share on other sites

Citat de la fostul proprietar "tm 77 adf":

Un alt user:

"da repede invarti masiniile...

unde se gasesc la pret bun?! ca ma gandesc ca nu le cumperi sa le dai in pierdere....

sau?doar un moft sa le faci si le dai oricum o fi?"

 

 

TM 77 ADF:

"nu neaparat un castig, e o placere pt lucrurile frumoase si deosebite... nici nu pierd la ele... m-a stresat cineva azi din oras sa o dau, mi-a promis k are grija mare de ea, si m-a convins... "

 

<_<

Edited by flavius.paul
Link to comment
Share on other sites

Pai este la fel 15,600 EUR (Brut) sau 13,500 EUR (Net). Banuiesc ca daca o cumperi pe firma sau pe persoana fizica.

 

Nu e la fel, pentru ca 13.500 + TVA = 16740 Euro

 

Tot aiurea iese. Indiferent pe ce o cumperi, tot taie factura daca este pe firma si are TVA. Eventual sa puna o valoare mai mica, desi ma indoiesc ca poate face asa ceva in mod legal. N-ai cum sa tai factura mai mica decat valoarea bunului fix, si daca zici ca o vinzi pe bucati.

Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

Ce porobleme sa aiba de nu se da la pretul asta ? Am vazut-o de ceva timp !

 

http://www.autovit.ro/bmw-320-C21230890.html

 

 

De fapt, s-a facut e46 coupe diesel nonfl ? Vad ca are si chestii lipsa prin bara fata. Cel mai probabil i-a pus bot de nonfl. O fi fost trosnita rau si de aia nu se vinde ?!

Edited by KIP
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.