Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

520D

 

1.Spuneti-mi va rog daca stiti ceva despre masina asta... ma tot uit la volanul ala si nu-mi dau seama, volanele de e60 de M nu trebuia sa fie obligatorii din piele (textura fina), vad ca aici e cu textura aia scortoasa ca la cele normale.

 

2.Cat despre masina... nu miroase prea bine, vopseaua pare matuita, bara fata a fost trantita, presul la sofer vai de capul lui, pozele cred ca si un copil de 12ani le facea mai bine incadrate.

 

3.Ma ingrijoreaza toba... e prima data cand vad motorul de 177cp asa afumat la toba aia cromata. Este de neacceptat pentru Euro5.

Link to comment
Share on other sites

Ce parere aveti de masina asta? in afara de pleoapele alea urate rau.

Si inca ceva ce nu inteleg de ce un 320 are 1895 cm3 si 120 cp, wtf?? http://www.autovit.ro/bmw-320-C21186850.html

 

alta tiganie de 318 facut avion si ma mir cum de n-a pus ca e fara accident??? doar e "jopsita" la vw :)) http://www.autovit.ro/bmw-318-C21243667.html si desigur nu putea lipsi un 316 http://www.autovit.ro/bmw-316-C21178170.html

 

nota: am uitat sa pun traducerea la "jopsita" e pe tiganeste data cu vopsea "misto"

Edited by Cosmin22
Link to comment
Share on other sites

Asta rosie a plecat de la Timisoara ! A fost al unui coleg de forum care vinde jante si bari ( a mai avut el una alba prezentat si aici ) .. are si topic pe 4 tuning cu "evolutia" pana a ajuns asa :rolleyes:

 

 

Din ce zice el jantele sunt OEM de M6 , interiorul are volan de X6M daca imi aduc aminte bine si scaunele sunt in 2 culori !!

 

 

Jantele de M6 nu intra pe un E46, din cauza ET-ului, ies cam cel putin 10 cm in afara aripii :download:

Link to comment
Share on other sites

Faza simpatica astazi. Ma suna cineva pentru masina, si imi propune un schimb cu un E46. Din discutie, printre altele, imi spune ca el are un E90 care il da la schimb pe respectivul E46, si ca pe un forum de bmw a discutat despre schimb, ca este pe forum acolo un topic in care se discuta despre masinile de vanzare din Romania. Intreb ce forum, bmwclub? Da da, bmwclub. :)
Link to comment
Share on other sites

Faza simpatica astazi. Ma suna cineva pentru masina, si imi propune un schimb cu un E46. Din discutie, printre altele, imi spune ca el are un E90 care il da la schimb pe respectivul E46, si ca pe un forum de bmw a discutat despre schimb, ca este pe forum acolo un topic in care se discuta despre masinile de vanzare din Romania. Intreb ce forum, bmwclub? Da da, bmwclub. :)

 

foarte tare,inseamna ca mai nou samsarii intra seara pe bmwclub si mai prind cate un spil,de una de alta.... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Mi se pare ca vrea sa treaca la altceva.

 

Foarte urmarit topicul asta. Mai ceva ca autovit. :)

 

Daaa, pai de ce nu. Sti cum e vb aia cu primejdia rea.

 

Referitor la masina are un pret bun la ea. Singura problema din pct-ul meu de vedere ar fi pragul lovit.

In rest sa nu aiba ceva ascuns. Mai vede careva vreo neregula?

Link to comment
Share on other sites

http://www.autovit.ro/bmw-520-C20947378.html

 

Ce frumoasa masina, ce bine arata cu jantele alea :heart:

 

E a unui tip din Braila.

 

Musculescu i se zice sau chiar asa il cheama. E un mare fan BMW. Are spalatoria lui si le tine pe toate luna mereu.

A avut un 335i coupe coborat f mult, un 750Li coborat f mult, un M3 laguna seca, un M3 mustar (nu stiu cum ii zice culorii, ambele e46), X5 48i si altele nu imi vin in minte acum. Ah... vreo 2 ursi (unul cu motor de M5 e39 si unul cu motor de 645i).

 

La un moment dat avea in acelasi timp X5`ul 48i, 335i, M3 si ursul cu motor de 645i si niciuna nu era de vanzare :D

 

Uitasem de un 335d E90 aranjat cum nu am vazut niciuna pana acum. Mult bun gust. Pack m si jante in 5 spite mari. Asta e obsesia lui de fapt, jante minimum 19 si coborata masina cat mai mult.

 

PS: jantele de pe F10 ala le-a avut pe un X5 48i si tot mari pareau :)

 

PS: http://hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=2733186866&albumId=254122857&ownerId=162369372 luati si dati cu next in dreapta sus. Oricum nu e actualizat de ceva vreme albumul ala.

Edited by kristal_madness
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.