Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Cunosti masina? pai daca o cunosti inseamna ca poti da niste detaliii despre bara fata calitate 0,interiorul neatractiv,poate si trapa e neatractiva si tot pachetul final.

 

Daca masina este OEM din fabrica , chiar nu vad unde ar fi calitatea 0. Sau la banii astia ar trebui sa fie un individual? :thumbsup:

 

PS: cu exceptia volanului care este retapitat ft bine, nu vad unde e problema cu aspectul?

 

 

Nu cred ca e OEM bara, probabil e schimbata. Mai spunea cineva mai sus despre faza cu airbagul pasagerului lipsa, a fost o discutie aiurea aici pe forum legat de asta.

 

De altfel, nu are pachet M original, e pus.

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca e OEM bara, probabil e schimbata. Mai spunea cineva mai sus despre faza cu airbagul pasagerului lipsa, a fost o discutie aiurea aici pe forum legat de asta.

 

De altfel, nu are pachet M original, e pus.

nu cunosc masina dar se vede clar ca nu are nimic OEM de M pe ea. plus diferenta de nuanta pea, aripa spate stanga usor infundata parca.. cine a avut paket M OEM pe masina isi poate da seama.. plus ca nu ma atrage d loc aspectul masinii..

Edited by mario_internationalu
Link to comment
Share on other sites

Uite Stefane masina pentru tine:

 

http://www.autovit.ro/audi-rs6-C21664022.html

 

Am vazut-o de cand a aparut, e ceva in neregula la pretu asta. :thumbsup: o masina similare sa spunem ca si km stare de functionare in DE este 25-35.000.

 

Dar bine ce ne mai mira aici.

 

Imi place iti dai seama, dar cand adun impozit 7000 lei + consumu + toate celelalte ,asa stau mai bine cu evo in banca mea cu impozit 180 de roni si nu sunt nici departe ca performante de el. :thumbsup:

 

Bmwu 318ci este de la Top Cars ,nu vad unde scrie Weltauto

 

Stiu ft bine unde este Weltauto pipera in incinta reprez Porsche. Top Cars nu are nici o legatura cu adresa aceea. :thumbsup:

Edited by Stefan_e46
Link to comment
Share on other sites

frumos RS6-le, si eu caut unul pe aici si sper sa il iau in curand, am vizionari in weekend :)! Asta de Welltauto daca a fost cumparat de nou din Ro ar trebui sa fie in regula, mai ales ca este stock masina! Au avut recall la DRC, fuel tank si convertorul de cuplu, nu toate, anumite serii, nu stiu daca in RO s-au facut astea, dar astia ar trebui sa dea garantie cel putin 6 luni! Oricum, am mers cu cateva si are un demaraj masina pentru greutatea ei fenomenal, inca sta bine la capitolul putere comparativ cu astea mai noi, desi are ceva ani in spate. Pretul mi se pare ok pentru piata din RO, de abia se dau cele pana in 3.0, sunt putini cei care ar putea-o tine si intretine cum trebuie, doar consumul si impozitul si sunt ceva banuti! Edited by mik15
Link to comment
Share on other sites

Romanisme idioate , un posesor de 750i E32 plateste 7300 lei pe an masina avand 300 cai si valorand 3000 euro , iar unul cu 535i F10 306 cai si valoare de 60.000 euro ( de 20 ori mai mare) plateste 2200 ron. Sa nu mai zic ca E32-ul are performantele unui 525i si consumul dublu. Edited by bitz
Link to comment
Share on other sites

In tara care circula Rabe de 50 ani si tractoare de 40 ani vorbim de poluare si utilajele primariilor si ale regiilor de stat scot fum de parca merg pe pacura , si ce legatura are impozitul cu poluarea? Exista deja taxe de poluare.. Edited by bitz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.