Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Ala e un samsar care face poze numai si numai in spalatoria aia. Avea masini cu 100k in bord si in realitate 300k, a fost mai demult pe topicul asta.

Intr-adevar e benzinaria-spalatoria rompetrol si e locul preferat de poze al samsarilor. Din pacate nu stiu masina asa ca nu iti pot da detalii despre ea

Link to comment
Share on other sites

Dar totusi pielea de pe scaune arata jalnic, cel putin la sofer... E gras proprietarul?:)

 

Nu e, a fost condusa de mai multe persoane masina si probabil ca tot urcand , coborand constant si a stat in soare in fata blocului na.. asta e.. am piele de 30.000 km in Mercedes si sa vezi si la mine ca nu e chiar in stare f buna. Asta e.

Link to comment
Share on other sites

E 2005....

 

Nu e, a fost condusa de mai multe persoane masina si probabil ca tot urcand , coborand constant si a stat in soare in fata blocului na.. asta e.. am piele de 30.000 km in Mercedes si sa vezi si la mine ca nu e chiar in stare f buna. Asta e.

 

Personal imi place masina, cred ca nu era nici o problema daca punea 2005/2006 in anunt. Culoarea tapiterei mi se pare foarte frumoasa (lasand la o parte faptul ca e uzata). Daca masina e ok,fara probleme, fara istoric dubios si la km aia as spune ca merita.

Imi doresc un E90 320d, dar acesta a fost postat cu cateva luni prea devreme pentru mine :)).

 

Si ca sa fiu carcotas,dar in acelasi timp si pentru cunostiintele mele, 25% nu e putin cam mult pentru motor/turbina/cutie/etc.?

Link to comment
Share on other sites

http://www.autovit.ro/bmw-318-C27920136.html

 

Ce parere aveti de asta?

Am vorbit cu omul, a zis ca km sunt reali(era firesc :hyper: ), masina e de 2 ani adusa in tara, a fost folosita doar la drumuri in afara tarii.

La o cautare pe google dupa nr de telefon, mi-a dat ca a avut ceva masini avariate la vanzare...

I-am propus un schimb cu Brabus-ul care il am(Brabus Forfour) si omul a acceptat cu o diferenta de 4300e.

Link to comment
Share on other sites

Mi-a sarit o data in ochi,la tg jiu, un a4 b8 pe care il vazusem pe autovit.Era expus la vanzare langa Parang.Interiorul era tot scamosat,scaune,cotiera,volan frecat,iar la exterior era rujata toata.Am si verificat apoi pe autovit sa vad masina:tzipla!Mai ales cu acele poze modificate in care sclipesc de numa.sa nu uit scria mare km reali,101000:))
Link to comment
Share on other sites

http://www.autovit.ro/bmw-318-C27920136.html

 

Ce parere aveti de asta?

Am vorbit cu omul, a zis ca km sunt reali(era firesc :hyper: ), masina e de 2 ani adusa in tara, a fost folosita doar la drumuri in afara tarii.

La o cautare pe google dupa nr de telefon, mi-a dat ca a avut ceva masini avariate la vanzare...

I-am propus un schimb cu Brabus-ul care il am(Brabus Forfour) si omul a acceptat cu o diferenta de 4300e.

Il cred, ca si eu mai mint cateodata. Si-a luat E90 sa mearga cu el numai in strainatate. WOW.

 

Eu zic ca avea km aia cand a adus-o in tara, acum 2 ani.

Link to comment
Share on other sites

http://www.autovit.r...-C27920136.html

 

Ce parere aveti de asta?

Am vorbit cu omul, a zis ca km sunt reali(era firesc :hyper: ), masina e de 2 ani adusa in tara, a fost folosita doar la drumuri in afara tarii.

La o cautare pe google dupa nr de telefon, mi-a dat ca a avut ceva masini avariate la vanzare...

I-am propus un schimb cu Brabus-ul care il am(Brabus Forfour) si omul a acceptat cu o diferenta de 4300e.

 

Asta nu e un samsar?

Cel putin locatia, imi este cunoscuta, eu am vazut un a6 de vanzare, dar cu un contact de persoana juridica parca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.