Jump to content

Joc de Lumini


Stefanutzu

Recommended Posts

si mie mi-a suras intr-o vreme faza cu blinkaitul asta ciudat la lumini, da dup-aia m-am cam dezumflat... chiar nu-i necesar...

 

 

Cum spuneam nu am nevoie de pareri cum este ce face ! Va intrebam doar cum as putea sa pun si eu pe masina asa ceva!Acum fiecare cu parerea lui (trebuie respectata) in fine...

Link to comment
Share on other sites

Nu ma intereseaza pe mine cat costa :) ca sunt intr-o tara unde imi permit nu romania...BLEAH mc de info apropo :(

Ce gesturi de capsunar de Italia ai... :twoup:

 

 

Fratica nu este nici un gest asta este realitatea, daca tu iei o masina si apoi o tii p bara ca nu ai bani de asigurare si una alta asta este treaba ta, nu l-a intrebat nimeni de bani pe respectivul, si capsunar esti tu :) revino la topic

Link to comment
Share on other sites

Nu ma intereseaza pe mine cat costa :) ca sunt intr-o tara unde imi permit nu romania...BLEAH mc de info apropo :(

Ce gesturi de capsunar de Italia ai... :twoup:

 

 

Fratica nu este nici un gest asta este realitatea, daca tu iei o masina si apoi o tii p bara ca nu ai bani de asigurare si una alta asta este treaba ta, nu l-a intrebat nimeni de bani pe respectivul, si capsunar esti tu :) revino la topic

 

 

halooo, pe unde ai intrat pe forumul asta???? scrie la intrare "sarantoci" cumva? ma rog, da' ce mare mahar esti tu vere de-i faci pe toti sarantoci, ca tin masina pe bara etc... ai calcat in scuipat de smecher si tu... ti-ai tras bmw si gata... centaur!

Unde esti tu? Italia? uaaaau! imi scapa o lacrima!

Edited by Rhaziel
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.