Jump to content

2 maimutoi:))


alex21ro

ban?da sau nu?  

76 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum ce era sa inteleg cand ai scris provincie... :) ..Am ramas cu niste sechele de la cei 6 ani petrecuti in Bucuresti, de la discutiile cu diferiti bucuresteni care aveau impresia ca sunt buricul pamantului...Suntem toti romani indiferent din ce oras provenim.

Si on topic..nu cred ca e nevoie de ban, poate se linistesc discutiile.

119156[/snapback]

 

Aha, deci esti din Pitesti. :blink: Gata, esti stigmatizat. :)

Link to comment
Share on other sites

Acum am citit si eu tot topicul.... jesus man, dar s-a muncit aseara ! Voi n-aveti somn fratii mei  :)

 

Eu am impresia ca faceau show la panarama, mintea mea refuza sa creada ca exista asa ceva pe pamant  :)  ... si astia umbla in libertate ? :D

 

In fine, m-am amuzat teribil pe seama astora  :D

 

Cel mai tare m-a distrat ROBY525d, ca incheia fiecare post cu un mare SICTIR !!!  :bounce:  :w00t: , cred ca el s-a enervat pe bune....

 

Si on topic:

Daca intr-adevar astia sunt atat de limitati precum par, nu propun ban, ci o potera pana la Pitesti... :blink:  Astia trebuie starpiti precum gandacii de bucatarie  :)

119153[/snapback]

E drept ca m-am ambalat putin;eram obosit mort ,mai aveam 4 ore de somn si LEII astia 2 au reusit sa ma tina treaz pana dupa miezul noptii.Parerea mea e ca ar fi pacat sa-i starpim (Ban),macar o data la saptamana sa avem ocazia si posibilitatea sa intram in viteza cum am fost aseara.Multumesc si administratorilor pentru intelegerea de care au dat dovada,si sincer nu cred ca este genul nostru chestia cu potera,nu acesta este scopul acestui forum.

Link to comment
Share on other sites

ce parere aveti de protagonistii:bogdyy si dumy cei 2 baiteti de prin pitesti cu al lor Dl.Doru(nu stiu daca e vorba de cel de la bingo:)) )?eu cred ca au nivel cultural foarte scazut si ca nu fac cinste acestui forum si asa au avut un rating mult prea mare pentru valoarea lor!parerea mea e ca ar trebui sa ne paraseasca definitiv!voi ce spuneti?

119082[/snapback]

Am vazut ca multi membrii de pe forum au nevoie de un surplus de andrenalina----ne vor da LEII astia doi andrenalina ca nu cred ca o sa suporte venele noastre;aseara parca mi-au pulverizat NOS in vena. :blink: :) :)

Link to comment
Share on other sites

Poate sunt prea nou in acest forum ca sa am un cuvat de spus vis-a-vis de cei doi. Eu lucrez cu oameni, sunt ofiter. Asta nu e important. Ceea ce releva este faptul ca am avut sansa sa lucrez cu tot felul de oameni. Va rog sa ma credeti ,ca ar fi incitant sa ii ascultati ce parere ar avea fiecare despre a bea o ceasca cu ceai englezesc. Ar fi interesant sa le ascultati parerea , sau care este motivul pentru care le place sa savureze o ceasca cu ceai englezesc , sau de ce nu le place si ar prefera o bere. Concluzia este: sa arunce cu piatra primul , cel care crede ca EL este cel in masura. Eu ii iubeam pe cei care savurau o ceasca de ceai pentru ca ei credeau ca lucrul acesta ii face mai... "englezi"... If iu nou uat ai min... :blink: Edited by 320i_24valve
Link to comment
Share on other sites

Analizand mai bine cred ca ai perfecta dreptate. Dar poate ei iubesc BMW si din prisma a ceea ce urca in dreapta lor. Desi... Poate sunt eu prea milos...

119433[/snapback]

daca ce ar urca in dreapta mea ar face-o ptr masina m-as da jos s-o ajut sa coboare...:blink: spre norocul meu consoarta mea ma cunoaste de cand mergeam in tenisi si intorceam capul dupa un BMW...

Link to comment
Share on other sites

Aha, deci esti din Pitesti. :blink:  Gata, esti stigmatizat. :)

119288[/snapback]

 

:) ...da dar eu n-am ochelari a la romeo fantastic..observati ca am scris cu litere mici, numele unuia care nici manelist nu-l pot numi..poate peshte ceva, pe la Gara de Nord. Masina asta de care vorbesc ei am vazut-o si eu prin oras, nu-i cunosc pe baietzii astia , cu siguranta ne invartim in cercuri diferite :)

Link to comment
Share on other sites

Guest IulianE

ovidiule punete bine cu aia doi din Pitesti....acu vine don doru tanarul adolescent de 46 de ani si calca cu ursu.

Intrebare:un adolescent tanar poate fi batran?

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
ovidiule punete bine cu aia doi din Pitesti....acu vine don doru tanarul adolescent de 46 de ani si calca cu ursu.

Intrebare:un adolescent tanar poate fi batran?

119732[/snapback]

 

Raspuns: Da, cu conditia sa fie din Pitesti.

Link to comment
Share on other sites

batranul cu fite de adolescent la 46 de ani...dar cred ca noi nu am inteles bine..bogdy ala o tot tinea cu adolescenta si cu balerinele de liceu la care dl doru adolescentul de 46 de ani le pune mana pe C** ca sa faca cumva o legatura intre titanul , muntele athos al ursilor ,E30-ul negru care a scris Istoria in Pitesti...si intinerirea omului...adica masina aia avea un fel de efect de L'oreal pt fata sau lapte Doina ...stergea ridurile si fetele extaziate uitau de cazanele de E60, M3 , M5 E90 E46 E83 etc si se urcau magnetizate in dramatica unica si singuratica neagra nespalata lata masina impreuna cu adolescentul de 46 de ani cu sapca intoarsa si geaca de piele si coji d seminte printre masele si pai in gura ...ca asa fac jmecherii.......saracu om ...o ajuns idolul ratatilor din tot pitestiul.....
Link to comment
Share on other sites

oricat de tare ne-am distra pe seama lor cred ca solutia ideala ar fi BAN.din pacate Romania este plina de oameni ca ei(daca pot fi numiti oameni) si din cauza lor suferim cu totii.daca i-am lasa sa mai frecventeze acest forum am incuraja astfel de idiotenii si nu am mai fi cu nimc mai presus decat alte forumuri.chestia cu potera chiar ar fi necesara chiar daca nu ne ocupam cu asa ceva.

 

off topic: chiar nu ar strica sa ne ocupam si cu o potera asa din cand in cand ca sa mai educam pe cei ca ei :blink: .somn usor celor care s-au muncit cu cei doi maimutoi in acea noapte de pomina.

Link to comment
Share on other sites

ovidiule punete bine cu aia doi din Pitesti....acu vine don doru tanarul adolescent de 46 de ani si calca cu ursu.

Intrebare:un adolescent tanar poate fi batran?

119732[/snapback]

 

Da cine stie poate vin si cer taxa de protectie... :blink: sau mai rau de balerine...te pomenesti ca nea doru ursu smeker, ne lasa fara liceence , ca de balerine nu ne plangem noi aici, avem cu nemiluita, la cate "localuri"sunt...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.