Jump to content

2 maimutoi:))


alex21ro

ban?da sau nu?  

76 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

se pare ca m`am inselat,oamenii astia sunt chiar importanti,avand in vedere ca inca se vorbeste de ei si in lipsa lor..............

119808[/snapback]

se pare ca nu ti-ai dat seama.Noi radem de prostia astora,nu de cat de importanti sunt ei.Cel putin eu nu dau nici ce e negru sub unghie pt cei doi dobitoci si adolescentul de 46 de ani care a intrat in istoria Pitestiu-lui cu ursul lui ruginit

Link to comment
Share on other sites

nu putea rugini ursu ca e titanul negru...parca titanul nu rugineste...si oricum e singuratic si dramatic....eu ii astept cu nerabdare sa se intoarca.....sa ii combat putin....cu domnu Badea Ghita batranul de nici 40 de ani,din Toderita cu carutza lui care a facut istorie la cursele de baut halbe din comuna
Link to comment
Share on other sites

Ma intrebam eu cand cineva isi va ridica aceasta problema...

 

:blink:

120005[/snapback]

 

te rugam noi mult mai lasa-i vreo 2-3 ore (o data pe saptamana/luna) cat sa nu murim chiar toti de ras...:)

 

propun si o cheta pentru un calculator si acces net pentru adolescentul de 46 ani care are ursu cu fundu mare...:)

Edited by crisjohn
Link to comment
Share on other sites

batranul cu fite de adolescent la 46 de ani...dar cred ca noi nu am inteles bine..bogdy ala o tot tinea cu adolescenta si cu balerinele de liceu la care dl doru adolescentul de 46 de ani le pune mana pe C** ca sa faca cumva o legatura intre titanul , muntele athos al ursilor ,E30-ul negru care a scris Istoria in Pitesti...si intinerirea omului...adica masina aia avea un fel de efect de L'oreal pt fata sau lapte Doina ...stergea ridurile si fetele extaziate uitau de cazanele de E60, M3 , M5 E90 E46 E83 etc si se urcau magnetizate in dramatica unica si singuratica neagra nespalata lata masina impreuna cu adolescentul de 46 de ani cu sapca intoarsa si geaca de piele si coji d seminte printre masele si pai in gura ...ca asa fac jmecherii.......saracu om ...o ajuns idolul ratatilor din tot  pitestiul.....

119768[/snapback]

Nu mai pot de ras :blink:

Link to comment
Share on other sites

Daca ar fi forumul meu, eu i-as lasa. WTF? Pe Becali nu-l lasa peste tot? Sunt misto de tot baetii. Care este.

 

LE: N-am mai ras cu lacrimi de multa vreme. E pacat sa dispara asa ceva.

Edited by gbu
Link to comment
Share on other sites

Daca ar fi forumul meu, eu i-as lasa. WTF? Pe Becali nu-l lasa peste tot? Sunt misto de tot baetii. Care este.

 

LE: N-am mai ras cu lacrimi de multa vreme. E pacat sa dispara asa ceva.

120016[/snapback]

Dar ce legatura are Becali cu niste idioti care nici nu stiu pe ce lume sunt...

Din moment ce au spus ca e un forum de gay de ce sa fie lasati pe forum..asta e o jignire pt toti membrii forumului. Adica manelofilii iubitori de "ursi unicati" si dacii tunate, sodomizati de "GURU-TATICU URS" merita sa fie pe forumu asta?? Eu nu sunt moderator sau admin sa decid, eu doar imi spun o parere.....asa o data as mai rade de "baetashi" dar dupa ce nu mai sunt amuzanti ar tb ban.

Link to comment
Share on other sites

Dar ce legatura are Becali cu niste idioti care nici nu stiu pe ce lume sunt...

Aoleo, doar eu vad legatura? :blink:

 

 

Eu nu sunt moderator sau admin sa decid, eu doar imi spun o parere...

120020[/snapback]

Stai linistit, pun pariu ca se discuta problema asta pe sectiunea administrativa si decizia corecta va fi luata. Pana la urma trebuie sa faci diferenta intre un copil care injura din teribilism si un om rau intentionat, nu?

Link to comment
Share on other sites

Aoleo, doar eu vad legatura?  :)

 

120025[/snapback]

 

eu deja ma intrebam daca nu cumva sunt rude... :blink:

 

si ei sunt rezultatul a ceea ce se intampla... de fapt avem pe forum acum vreo 3 discutii care se leaga de acelasi lucru- aprecierea valorii la romani... e cea cu Cartonasul rosu, cea cu Virinica si aceasta... Concluzia e una, buna, clara, traim intr-o tara in care depravarea/ superficialitatea si este la rang de valoare si este puternic mediatizata... Cand pustii acestia 2 se uita la TV si vad tarfele romance care au reusit in viata in Italia, il vad pe Virinel si Virinica, pe Becali care este un agramat incult (are si puncte bune dar nu suficiente sa fie o valoare), ce sa inteleaga?

 

Mi-e teama ca la fel ca ei sunt vreo 50% din romani... Noi chiar traim in alta lume (vis-a-vis de ce a spus Romulus in alt thread)...

Edited by crisjohn
Link to comment
Share on other sites

Pt gbu

Becali e macar un om realizat...incult si necizelat, dar macar nu e prost. P-astia daca le zic prosti ii laud.... :blink:

 

Ce copil la 18 ani? Eu am 19 ani si stiu sa ma comport, varsta nu e o scuza...aia poate nici n-au permis si dau ei lectii...

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

Pt gbu

Becali e macar un om realizat...incult si necizelat, dar macar nu e prost. P-astia daca le zic prosti ii laud.... :blink:

 

Ce copil la 18 ani? Eu am 19 ani si stiu sa ma comport, varsta nu e o scuza...aia poate nici n-au permis si dau ei lectii...

120037[/snapback]

 

tocmai, noi traim in alta lume in care la 19 ani poti purta o discutie logica si poti sustine un punct de vedere cu bun simt...

Link to comment
Share on other sites

eu deja ma intrebam daca nu cumva sunt rude...  :blink: 

 

si ei sunt rezultatul a ceea ce se intampla... de fapt avem pe forum acum vreo 3 discutii care se leaga de acelasi lucru- aprecierea valorii la romani... e cea cu Cartonasul rosu, cea cu Virinica si aceasta... Concluzia e una, buna, clara, traim intr-o tara in care depravarea/ superficialitatea si este la rang de valoare si este puternic mediatizata... Cand pustii acestia 2 se uita la TV si vad tarfele romance care au reusit in viata in Italia, il vad pe Virinel si Virinica, pe Becali care este un agramat incult (are si puncte bune dar nu suficiente sa fie o valoare), ce sa inteleaga?

 

Mi-e teama ca la fel ca ei sunt vreo 50% din romani... Noi chiar traim in alta lume (vis-a-vis de ce a spus Romulus in alt thread)...

120034[/snapback]

Pt faptul ca a construit case pt sinistrati si alte lucruri bune pe care le-a facut nu cred ca se compara cu astia. Nu zic ca nu e agramat, si probabil ca motivul pt care ajuta diversi oameni e reusita in politica, insa bine macar ca ajuta.

Monica Gabor e mult mai nociva pt ca arata ca parvenitii pot reusi in viata...

In plus cultura nu e acelasi lucru cu inteligenta...daca Becali e incult nu e bun ca model sau ca om politic, insa mai rau e sa fii prost decat incult.

Link to comment
Share on other sites

Pt gbu

Becali e macar un om realizat...incult si necizelat, dar macar nu e prost. P-astia daca le zic prosti ii laud.... :blink:

 

Ce copil la 18 ani? Eu am 19 ani si stiu sa ma comport, varsta nu e o scuza...aia poate nici n-au permis si dau ei lectii...

120037[/snapback]

 

Prostia e un lucru f relativ. La fel ca varsta. Trust me. Experience.

Link to comment
Share on other sites

Prostia e un lucru f relativ. La fel ca varsta. Trust me. Experience.

120050[/snapback]

Apropo de prostie.. Am citit ultimul articol al lui Clarkson si zicea ca ar fi foarte bine daca s-ar introduce un test de inteligenta pt permis. Sunt de aceasi parere.

Pai baietii astia sa zicem ca au masini si permis, la ce minte au masina e o arma in mana lor asa ca daca ar fi un test de inteligenta ar fi mult mai bine. Si ma rog sa fie pe bune. Eu cand am luat permisul anul trecut erau cativa care n-au vrut sa dea testul psihologic si au dat 500 de mii si au luat avizul imediat. Si ne mai miram de unele accidente stupide pe strada :blink:

Link to comment
Share on other sites

Doamne,.... m-am ingrozit de ceea ce-am citit :) :) Nu credeam ca pot exista asemenea persoane, mai ales pe forumul asta. Cum au reusit sa intre aici? Cu siguranta ca ''guru doru'' i-a initiat. Deja una din concluziile care se desprind, e ca se impune o sectiune gen ''Dictionar"! Acum ramane sa vedem cine sa-l foloseasca:( In prima faza am ras la fel ca toti, dar gandul ca la fel ca ei mai sunt si altii(adeptii lu' tata Ursu'), ma ingrozeste!

Am avut ocazia sa vad masina cu care se laudau(B-xx-UCF),de fapt un urs latanet care cu greu mai poate fi descris ca BMW(poate doar din acte), iar sunetele care se auzeau din ea confirma intr-adevar banuielile voastre: un amestec kicsios de manele si tipete razbateau din masina care ostentativ avea toate geamurile coborate la maximum!! Ca de , doar asa asculta si savureaza musichia baietasii :bashwall:As vrea sa punctez si sa spun cu tarie ca nu toti oamenii din Arges sunt facuti dupa acelasi calapod si cu rusine marturisesc ca le sunt vecin :blink: Nu va grabiti si generalizati, caci mai sunt si oameni de calitate, desi exemplele ''graieste de la sine''!! Sau exemplarele?? Parerea mea sincera-out! :) Asemenea oameni nu-si au locul aici! Ii asteapta nea doru.............

Link to comment
Share on other sites

asta ramane de vazut daca admini iau in considerare votul nostru!

120111[/snapback]

 

Pai amandoi au fost pe "moderator preview". Asta inseamna ca orice scriau ei, ca sa apara public trebuia pus vizibil de catre un moderator. Acuma ei oricum vor mai scrie probabil, dar daca injura sau fac taraboi, nu li se vor aproba posturile. Daca e ceva de ras, stati linistiti ca le aprobam, ca doar ne mai destindem si noi, avem nevoie si de bufoni.

Link to comment
Share on other sites

Daca e ceva de ras, stati linistiti ca le aprobam, ca doar ne mai destindem si noi, avem nevoie si de bufoni.

120113[/snapback]

ce ma mira pe mine e ca dupa pagini de misto-uri ei tot o tineau pe-a lor...cu ursu taticu'...nici macar nu constientizau tonul ironic...nici subtil, nici direct... pana cand nu i-a facut (impropriu spus de altfel) cineva retarzi nu s-au simtit lezati...

eu am votat sa-i lasam, poate e o munca in plus si timp pierdut pt moderatori sa-i urmareasca, dar cum am mai zis, daca ii ia cat mai putina lume in seama, n-au decat sa vorbeasca intre ei...iar noi sa radem sau sa plangem citind rubrica " ce a mai emanat ursu, guru, singuraticu U.C.F. ". E adevarat ca scad rau IQ forumul cei doi, dar poate si reciproca va fi valabila: sa le creasca si lor un picut... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea , "HAC" , ar trebui sa-i lasam sa continue asa insa sa facem un topic denumit "caterinca" , "marlaneala" , "maneleala" si cum mai vreti voi , suntem in Romania si sunt si specimene ca ei si inca multe al dracului , daca voua vi se pare "low-level" ceea ce fac e ma suparati si va pun niste posturi de pe alte forumuri sa vedeti acolo prostie dusa la infinit , astia sunt copii mici .

Deci cel mai bine ar fi sa le fie mutate posturile intr-un topic cum l-am descris mai sus si gata , fara suparare, au si prostii drepturile lor , sa nu se inteleaga ca m-as referi la cei de fata , nu am nimic personal cu ei...

Al draq, m-am facut avocatul diavolului :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.