Jump to content

2 maimutoi:))


alex21ro

ban?da sau nu?  

76 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pt faptul ca a construit case pt sinistrati si alte lucruri bune pe care le-a facut nu cred ca se compara cu astia. Nu zic ca nu e agramat, si probabil ca motivul pt care ajuta diversi oameni e reusita in politica, insa bine macar ca ajuta.

Monica Gabor e mult mai nociva pt ca arata ca parvenitii pot reusi in viata...

In plus cultura nu e acelasi lucru cu inteligenta...daca Becali e incult nu e bun ca model sau ca om politic, insa mai rau e sa fii prost decat incult.

120049[/snapback]

 

sunt total de acord cu tine insa prezenta lui Becali la TV e la fel de deranjanta prin exprimarea lui... imi amintesc mereu de emisiunea cu razboinicul luminii... geniala... maine o sa citeasca Biblia si o sa spuna ca e Iisus...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sunt total de acord cu tine insa prezenta lui Becali la TV e la fel de deranjanta prin exprimarea lui... imi amintesc mereu de emisiunea cu razboinicul luminii... geniala... maine o sa citeasca Biblia si o sa spuna ca e Iisus...

120132[/snapback]

Pai esti prost informat. A si zis ca el e vazut ca un fel de Mesia :) :blink: Eu urmaresc cam toate emisiunile unde e invitat....nu se poate sa nu razi cand vb si incepe cu alea: "La lupta vitejii mei" / "Vreau sa fiu cel mai puternic om din Romania" :) Sau faza cu "very important papagal", la aia chiar nu mai puteam, ma durea burta de ras :)

Becali e de cele mai multe ori penibil, insa e amuzant..

Link to comment
Share on other sites

M-au cam enervat astia 2 atunci cand au trecut la amenintari si injurii. Ei nu stiu sa scrie si fac rime. Trebuia ca un moderator sa le dea ban de la primele tentative de "afirmare" si sa nu se ajunga la circul asta. Punem pariu ca impreuna nu au mai mult de 8 clase? Spre final insa, cand le-am vazut moacele in poze, m-a busit putin rasul si m-am mai destins.
Link to comment
Share on other sites

cand trebuie sa revina ? ..nu asta seara dupa 1 30 ?

120552[/snapback]

 

au venit? unde sunt? ba, sa ma anuntati cand vine ursu :blink:

 

LE- poate va pune gaia moderatorilor sa va distrati in cerc restrans si noi sa pierdem funul... stiti voi, manevra cu Moderator preview... :)

Edited by crisjohn
Link to comment
Share on other sites

Name  Last activity

bogdyy  29/Aug/2006, 01:32

 

deci cel mai repede intra azi pe 1 la ora 01:32 si o secunda :)....sa ne rugam....

120568[/snapback]

 

rugati-va sa aiba bani de net... daca nu apar pana vineri inseamna ca strang bani de balerine ca vine weekendul :blink:

Link to comment
Share on other sites

:) ati vazut ce s-a intamplat daca ati facut glume pe seama lor!s-au suparat pe noi si nu ne mai onoreaza cu prezenta lor. :blink: ati ranit sufletul la doi ingerasi si cu tata urs fac 3.acum stau si plang si tot pitestiul plange o data cu ei.

 

:) sper ca nu primesc si eu ban din cauza ca bat campii cu gratie(de somn)

dar astia chiar nu mai intra in seara asta? :)

Edited by kobra
Link to comment
Share on other sites

Mai baieti de ce va ''turati'' voi atat,care mai de care vad ca a-si exprima parerea ca niste savanti,stiti care e chestia ca unii de pe forumul asta a-si dau cu parerea ca si cand ei ar fi oameni cu 4 faclutati si ei sunt culti,dar adevarata lor ''fata'' in realitate este alta........poate sunt ca mine,ca Dumy,ca Doru si multi alti care nu i-am mai enumerat,dar ei adica cei care fac pe importanti asa vor sa para aicea....pe site,salut.
Link to comment
Share on other sites

Mai baieti de ce va ''turati'' voi atat,care mai de care vad ca a-si exprima parerea ca niste savanti,stiti care e chestia ca unii de pe forumul asta a-si dau cu parerea ca si cand ei ar fi oameni cu 4 faclutati si ei sunt culti,dar adevarata lor ''fata'' in realitate este alta........poate sunt ca mine,ca Dumy,ca Doru si multi alti care nu i-am mai enumerat,dar ei adica cei care fac pe importanti asa vor sa para aicea....pe site,salut.

120814[/snapback]

Nu am 4 facultati Bogdyy,te-am atacat gratuit,scuze.Daca mergi pe tonul acesta in continuoare nu te voi mai ataca cu nimic,salut

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.