Jump to content

2 maimutoi:))


alex21ro

ban?da sau nu?  

76 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

pai daca era sa astepti tu asteptai inca 2 vieti...ca din mestecat seminte nu ies bani....dar sa nu intram in discutii d-astea...mai bine ne spui ce a mai facut tata Doru din Pitesti , adolescentul fara varsta...el stie macar ce debitezi tu pe aici despre el ? nu cred ca i-ar conveni sa auda ca bogdanel se lauda cu masina lui
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest IulianE
Cosmine si mai e ceva,ba ce naiba ma nu prea sti nici sa dramuiesti bani asa......eu credeam ca esti si tu ''barbat'' sa a-ti iei o masina barbateasca,la bani aia ori mai asteptam imi luam un x5 nou ori imi luam un e60 na,asta judecand dupa cineva caruia ai plac astea noi,aaa da gata da..e ideala pentru o tipa...e si diesel,gata m-am lamurit,multumesc. :blink:

120956[/snapback]

ma ,cosmin are masina de cel putin 25 000E...dar a ta nici 2500 nu face....am vazut-o in poze.

Edited by IulianE
Link to comment
Share on other sites

Cosmine si mai e ceva,ba ce naiba ma nu prea sti nici sa dramuiesti bani asa......eu credeam ca esti si tu ''barbat'' sa a-ti iei o masina barbateasca,la bani aia ori mai asteptam imi luam un x5 nou ori imi luam un e60 na,asta judecand dupa cineva caruia ai plac astea noi,aaa da gata da..e ideala pentru o tipa...e si diesel,gata m-am lamurit,multumesc. :blink:

120956[/snapback]

care e treaba ta ma ? si-a luat ce a vrut el.

Crede-ma ca X3-ul lui Cosmin e de 10 ori mai tare ca ursul acelul bosorog.

zi-le Cosmine ca le zici bine fratioare :)

Link to comment
Share on other sites

Cat ai dat Cosmine pe ea 25000 de euro...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Doamne urgent Cosmine trebuie operatie pe creier......pai la bani aia...,ba tu cred ca ai fost legat la ochi cu fularul cand ai luat x3 si diesel......haaaaaaaaaaaaaaaaa,Dumy ce a-si vrea sa le dea o lectie Migul cu ursul un pic la liniute sa le ia bani la astia ca au de unde da.....,ca vad ca arunca pe orice.....bani:)
Link to comment
Share on other sites

pai nu mi-am luat X3 sa fac liniute..si nu am dat 25 000 ....am dat 43 000 ddp ...dar nu are rost sa discutam despre asa ceva nu e problema ta...sunt oameni aici cu masini de 100 000 euro ...fiecare isi ia ce ii place sau ce poate.....daca tu ai ursulet trebuie sa am si eu ursulet ? daca tu traiesti vanzand seminte la curse auto si mai esti si mandru de asta e pb ta.Dar nu te mai lega de X3-ul meu pt ca nu are nici o vina :blink: si nici de mine pt ca nu ti-am facut nimic.......eu zic sa imi povestesti despre ursul ala...ce atrage balerinele ..ca eu nu cred o iota despre ce tot spui tu acolo.....si apropo...ti-a luat cam mult sa citesti ultimele posturi...mi-am dat seama pt ca ai raspuns tarziu.....oricum...am vazut cat de idiot poti sa fii si nu are rost sa mai continuam discutia ca se plictisesc baietii..mai bine zi-ne de balerine ..ca vad ca esti macho rau....am mai vazut copii la 15 ani dar nici chiar asa...generatia asta tanara v-ati dus naibii Edited by Cosminbad
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.