Jump to content

Se preteaza E36 la tuning?


Mario_b

Se preteaza E36 la tuning?  

49 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

e gresit poll-ul. "ARIPIOARE" "SPOILERE" nu au nimic de impartit cu abtibildurile. As fi facut asa: 1 . sa ramana standard. 2. Tuning doar la putere, muzica, interior; 3. Tuning exterior spoilere, eleroane, jante. 4. 2+3 la un loc. ... De exemplu. Astfel forteaza votantul sa aleaga ocolind "abtibilduri" care nu plac ninanui... :blink: Parerea mea... Edited by 320i_24valve
Link to comment
Share on other sites

M-am gandit si la asta, dar varianta a 2-a nu specifica ce tuning sa faci, doar da o idee generala ca faci cu masina ce vrei tu, cand vrei tu, cu ce vrei tu.

Si exista si abtibilde (Viniluri) care dau o imagine sporty-japoneza.

Ca sa fie mai clar variantele:

1.http://i51.photobucket.com/albums/f398/mario_cv2000/PICT0002.jpg

2.http://i51.photobucket.com/albums/f398/mario_cv2000/AAAAAAAAAAAAA.jpg

3.http://i51.photobucket.com/albums/f398/mario_cv2000/01_3.jpg

 

Deci nu vreau sa jignesc pe nimeni, doar sa vad ce fel de tuning va place (sau nu).

Link to comment
Share on other sites

Prima si a 3-a masina sunt defapt... aceeeasi masina !

Tipul a cumparat masina din poza 3 si a reconditionat-o aducand-o la forma din poza 1 ! Topicul lui, este aici !

Oricum, masina din poza 1 e mai pe gustul meu. Singurul lucru care nu se vede la poza 1, sunt stopurile masinii, care mie, sincer, nu imi plac.

A... si daca stie cineva ce marca/firma sunt spoilerele, pragurile, farurile si pleoapele masinii din poza 1, sa-mi spuna si mie !

Link to comment
Share on other sites

sunt de aceeasi parere cu 320i_24valve, abtibilduri sunt prea aiurea dar in schimb un tuning la motor, interior si exterior ar merge ar arata beton daca ar avea gust cel care face tunningu...eu unul stiu un 318i tunarit meserias(pacat ca nu am poze)dar ia stricat tunningu tipu ca sia pus spoilerele pe un 318is in 2 usi(masina de care vb cu showul)...deci daca ai gust si sti ce sa faci poti realiza o opera de arta. apropo sar putea sa aveti niste imagini cu masinuta la care ii fac reclama, acuma este la vopsit ... :blink:
Link to comment
Share on other sites

F atre prima masina, este facuta cu mult gust shi de catre cineva care nu cred k mia are 18, 19 ani sa vrea sa o faca sorcova, a scos shi mai mult BMW-ul din ea, arata tare cat despre a doua poza, este pt reclame shi pt cei care ii repr tuning-ul mai "impopotonat".

No offence, fiecare are dreptul la parerea lui

Link to comment
Share on other sites

Prima si a 3-a masina sunt defapt... aceeeasi masina !

Tipul a cumparat masina din poza 3 si a reconditionat-o aducand-o la forma din poza 1

120003[/snapback]

Da, asa este! Si eu am citit mai demult topicul si mi-a placut masina!

 

sa fie 'doar' M si nimic mai mult, nu are nevoie de altceva :)

120064[/snapback]

 

Aleluia!!! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.