Jump to content

[Schimb] jante Styling 73 pe 17" cu unele pe 16, originale


spaceboy

Recommended Posts

Asadar, ma intereseaza jante pe 16, in stare foarte buna, cu cauciucuri foarte bune.

Jantele mele se prezinta nota 9/10, sunt indreptate recent. Cauciucurile sunt toate Continental ContiSportContact 2, 225/45 pe fata, fabricate prin 2007, si 235/45 pe spate, fabricate parca 2006 - toate patru sunt in stare buna, avand cam 4-5 mm carne.

post-6583-1281433346_thumb.jpg

Edited by spaceboy
Link to comment
Share on other sites

Salut ofer 5 jante+5cauciucuri in stare fff buna! http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=81257

 

Ale tale sunt style 73 !:twoup:

M-am gandit la oferta ta, insa nu imi place foarte mult modelul.. Insa daca nu gasesc altceva, te contactez. Cauciucurile tale sunt runflaturi? Ca nu inteleg de ce sunt ZR16..

 

Alex, sunt dragute jantele, dar ma intereseaza neaparat cauciucuri bune.. poti sa-mi zici ce ai acum pe ele?

Link to comment
Share on other sites

acum am pe fata 2 gume dunlop sp1 luate anul trecut am factura si garantie la ele DOT 2009 nu cred ca am mai mult de 8-9 mii km cu ele

pe spate Khumo ecsta sa zic 15-20 mii au dot 2006 sau 2005 sunt luate de mine de noi in 2008 de la Autosoft(aici m-am pacalit ca am verificat tarziu dot-ul)

Link to comment
Share on other sites

Alex, zi-mi te rog in ce conditie sunt jantele, daca e posibil sa aiba nevoie de indreptare, daca nu sunt ciobite.. Poti sa pui niste poze mai in detaliu?

Cel mai bine le vezi,in primavara cand le-am montat nu aveau nevoie de indreptare cum nu am luat nici o gropa mare nici acum nu ar avea nevoie zic eu :twoup: daca e eventual lasa o adresa de mail si iti dau cateva poze

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Salut,am un set de jante styling 42 in stare foarte buna + cauciucuri Vredestein Sportrac in stare perfecta (rulate cam 1000 KM) daca te intereseaza ne vedem si analiczam fiecare ce are si daca ne convine schimbul.Astept raspuns pe PM .Merci
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Asadar, ma intereseaza jante pe 16, in stare foarte buna, cu cauciucuri foarte bune.

Jantele mele se prezinta nota 9/10, sunt indreptate recent. Cauciucurile sunt toate Continental ContiSportContact 2, 225/45 pe fata, fabricate prin 2007, si 235/45 pe spate, fabricate parca 2006 - toate patru sunt in stare buna, avand cam 4-5 mm carne.

 

 

Salut,

 

Te intereseaza un schimb?

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...p;#entry1241365

 

Cu Stima,

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Asadar, ma intereseaza jante pe 16, in stare foarte buna, cu cauciucuri foarte bune.

Jantele mele se prezinta nota 9/10, sunt indreptate recent. Cauciucurile sunt toate Continental ContiSportContact 2, 225/45 pe fata, fabricate prin 2007, si 235/45 pe spate, fabricate parca 2006 - toate patru sunt in stare buna, avand cam 4-5 mm carne.

daca te intereseaza am un set de jante 9j care ar da spectaculos pe masina ta...si gumele is foarte bune pe ele...215/40/r16...daca te intereseaza iti trimit poze

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.