Jump to content

vand autoblocant pt e36


Recommended Posts

intra pe id asta sa vb il iau eu

spanac_90

sunt deacord si cu pretu;)

 

 

se poate inchide ....multumesc frumos ....blocantul` a plecat la spanac_90

 

trebuie sa priemsc pachetu azi si sal probez inaite de al plati daca este intradevar autoblocant,este bine sa fiu sigur 100% ca am patito o data

 

voi reveni cu un post dupa ridicarea coletului,omo este de treaba si nu cred k se tine de tepe, i-am cerut 2 poze si el a facut 6 sa am din toate unghiurile,in poza era asa cum zice si el ;ireprosabil",lam intrebat daca este de acor sa deschid pachetu inaite de a plati si a spus k nu este nici o problema chiar dorest sa fac lucru asta :twoup:

recomand cu incredere :)

Link to comment
Share on other sites

blocantu a fost ridicat,este totu in regula,recomand cu incredere :)

 

baga cv pe yutub dupa ce il montezi sa vedem daca a meritat investitia:))) :twoup:

lasal ca poate il sparge si zice ca a fost teapa =))

mi-e mi sa intamplat ceva de genu,trebuia sa ii trimit cuiva prin curier blocantul meu 3.45 si dimineata cand m-am trezit sa ma apuc sa-l dau jos de pe masina ma zis sa ma duc pana la peco sa bag benzina si sa iau ceva de mancare dar supriza, nu am mai ajuns pana la peco,blocantul sa spart in fata benzinariei.inchipuitiva daca apucam sa-l dau jos si sa-l trimit.punea omul blocantul pe masina dadea 1 tura si ceda la el...la urma cred ca nu ii mai trebuia blocant in viata lui :))

Edited by Costin BMW
Link to comment
Share on other sites

baga cv pe yutub dupa ce il montezi sa vedem daca a meritat investitia:))) :twoup:

[

 

am blocant pe pisic 3.45 dar este prea scurt si in treapta a doua ajunge undeva la 90km/h

am pus ceva mai lung putin sa poat atinge 0-100 in doar doua trepte,diferenta nu este prea mare intre 3.45 si 3.38 sper sa fiu multumit de viteza atinsa in treapta a2-a cat si a 3-a

alt motiv este k pe autostrada in viteza a5-a la 140km/h motoru m42 merge turat,parca cere sa schimbi a6-a aici intervine diferentialu putin mai lung care va face motoru sa nu mai mearga asa turat ,logic voi pierde putin din cuplu la turati mici iar consumu in orasi va creste putin dar pe mine ma intereseaza mersu pe autostrada,pentru oras folosesc alta masina

Link to comment
Share on other sites

Ce turatie aveai la 140km cu 3.45? Eventual sa ne spui cat ai si acum cu 3.38

Eu am 3.15, tot pe M42, as vrea sa il schimb cu 3.38 ...in oras este lent acesta de 3.15, mai ales tr 1-2 dar la drum lung este super bun

daca imi aduc aminte bine,la 140km/h in a5a este putin peste 4000ture

3.15 este prea lung pentru m42 fara nici o modificare,tu ai pierdut mult cuplu la turati mici din cauza raportului,creca nu trage masina deloc decat peste 3500ture la ce raport ai

 

 

iti voi spune pe mess inbunatatirile k o vreme voi ramane fara jante pana ma hotarasc ce model voi cumpara,asta daca le mai vand si nu imi schimb decizia in a le pastra :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.