Jump to content

Masina mea


danielsan

Recommended Posts

14. Mesaje. In momentul in care v-ati inregistrat pe bmwclub.ro, tot ceea ce postati public devine proprietatea acestui forum. Dreptul de autor si responsabilitatea continutului va apartine, dar in momentul in care benevol ati postat aici public, mesajele devin proprietatea bmwclub.ro. Nu cereti sa va fie sterse mesajele sau conturile pentru ca asta nu se va intampla, cu exceptia cazurilor justificate (ex: posturi dublate din greseala). Daca acest lucru nu va convine, sunteti invitati sa nu postati nimic.

 

cu alte cuvinte, nu mai aruncati cu noroi sau alte materii mirositoare, cerand apoi ca altii sa faca si curatenie in urma voastra...

 

:twoup: pentru ca deja devine un obicei (foarte prost) pentru userul hornetb de a contrazice si de a genera discutii contradictorii, acesta se cadoriseste cu un mic premiu de 10 zile suspend pentru flame...

 

asteptam si alti amatori...

Link to comment
Share on other sites

14. Mesaje. In momentul in care v-ati inregistrat pe bmwclub.ro, tot ceea ce postati public devine proprietatea acestui forum. Dreptul de autor si responsabilitatea continutului va apartine, dar in momentul in care benevol ati postat aici public, mesajele devin proprietatea bmwclub.ro. Nu cereti sa va fie sterse mesajele sau conturile pentru ca asta nu se va intampla, cu exceptia cazurilor justificate (ex: posturi dublate din greseala). Daca acest lucru nu va convine, sunteti invitati sa nu postati nimic.

 

cu alte cuvinte, nu mai aruncati cu noroi sau alte materii mirositoare, cerand apoi ca altii sa faca si curatenie in urma voastra...

 

:twoup: pentru ca deja devine un obicei (foarte prost) pentru userul hornetb de a contrazice si de a genera discutii contradictorii, acesta se cadoriseste cu un mic premiu de 10 zile suspend pentru flame...

 

asteptam si alti amatori...

 

Respect in primul rand pentru tine XXL pentru ca l-ai linistit pe horneth, sau cum l-o fi chemand.

 

In al doilea rand felicitari danielsan pentru masina, arata super si sper sa te bucuri de ea.

Cu stima!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Au trecut aproape doua luni de cand am masina si pot sa spun ca pe zi ce trece i-mi place din ce in ce mai mult , singura chestie cu care inca nu m-am obisnuit este pozitionarea comenzilor de la geamurile electrice , prea in fata dupa parerea mea , deschid aproape de ficare data geamul din spate. Am achizitionat de pe forum un set de jante incaltate cu anvelope de iarna de la - danielLNC- si un set de anvelope de vara de la - BRANDEX- , in rest talpa si motorina ca drumuri avem .

 

 

 

 

 

 

P.S

Pozele sunt facute la Cheile Gradistei

Edited by danielsan
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.