Jump to content

martor airbag aprins


Recommended Posts

multumesc,

 

stiti cumva exista in Craiova reprezentanta BMW? sunt seriosi?

Cum sa procedez daca merg cu ea la tester? Tot ce am nevoie sa stiu or sa-mi spuna cei de acolo?

Este posibil sa se inteleaga proprietarul dinainte cu ei asa incat sa ascunda anumite 'probleme'?

Link to comment
Share on other sites

in Craiova, iti pot recomanda niste persoane care te-ar putea ajuta si probabil ar costa mai putin decat la reprezentanta.

nu stiu mare lucru despre cei din reprezentanta de aici, dar daca sunt ca ceilalti, mai bine spui pas.

daca te intereseaza iti pot da 2 variante de tester in craiova pe pm. precizez ca nu am niciun castig personal din recomandare.

Link to comment
Share on other sites

in Craiova, iti pot recomanda niste persoane care te-ar putea ajuta si probabil ar costa mai putin decat la reprezentanta.

nu stiu mare lucru despre cei din reprezentanta de aici, dar daca sunt ca ceilalti, mai bine spui pas.

daca te intereseaza iti pot da 2 variante de tester in craiova pe pm. precizez ca nu am niciun castig personal din recomandare.

 

multumesc dar nu ma intereseaza pretul. vreau doar la reprezentanta. imi poti raspunde poate la una din celelalte intrebari?

Link to comment
Share on other sites

in mod evident, este, ti-am zis.

 

dezavantajul reprezentantei este urmatorul: nu cred ca au timp si nici chef sa faca printscreen-urile de care ai tu nevoie pt dovedirea erorilor si parametrilor live ai masinii.

 

de asta din prima ti-am zis de cealalta varianta, care este net superioara din toate pct de vedere.

apoi cu printurile te-as putea ajuta, cunosc pe cineva in canada care e expert...

Link to comment
Share on other sites

salut,

 

la un 320d 2004 , martorul airbag din bord sta aprins. proprietarul spune ca e din cauza ca avea la un momendat bateria dusa si a tot dat la automat. este viabil ce spune? se poate intampla asta?

 

merci.

 

sau a mers la spalatorie sa o pregateasca de vanzare si au dat baietii cu aspireatorul mai "tare" pe sub scaune si au deranjat ceva pe acolo.....

Doar banuieli, nu trebuie s-o iei de buna....S-au mai vazut cazuri

Link to comment
Share on other sites

Bypass-ul costa, cel mai simplu se masluieste ledul din bord.

 

Um amic mi-a demonstrat ca el poate scoate airbag-ul fara sa aiba eroare in bord.

 

Apoi i-am demonstrat prin testul instrumentelor de bord ca de fapt el are martorul de airbag inactiv.

 

Masina era proaspat cumparata.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.