Jump to content

BMW e36


intelinside

Recommended Posts

bara de pe M E46 nu se potriveste pe E36. daca insisti, poti gasi replici din fibra de sticla care merg montate pe E36. despre cum arata, ma abtin. e masina ta si faci cum vrei. daca te intereseaza asa ceva anunta-ma pe PM.

 

ai si o imagine cu replica pt E36.

post-2084-1157912485_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pentru asta ai o zi pe tusa. Sunt convins ca-ti revii dupa o zi si incepem "pe curat".

125143[/snapback]

 

nu vreau sa ma bag dar de unde pana unde atata rautate???omu nu a jignit pe nimeni si are o zi de BAN,chiar forumistii nu se pot adresa in nici un fel moderatorilor....depinde in ce toane ii prinzi???

in cazul asta nu cred ca va ajunge bine forumul :blink:

Link to comment
Share on other sites

nu vreau sa ma bag dar de unde pana unde atata rautate???omu nu a jignit pe nimeni si are o zi de BAN,chiar forumistii nu se pot adresa in nici un fel moderatorilor....depinde in ce toane ii prinzi???

in cazul asta nu cred ca va ajunge bine forumul  :blink:

125593[/snapback]

 

DTM, daca privesti incidente izolate, poti spune asta. Pentru acest motiv am rugat sa nu se conteste deciziile moderatorilor. Pentru ca ei au mai multe informatii. Si pentru comentariul tau de mai sus se dau de obicei sanctiuni.

 

Daca ai nevoie de comentarii de genul asta, le faci prin PM. Nu e rautate. Aici nu implicam relatii personale sau emotii. E vorba de o treaba facuta pana la capat. Orice derapaj, poate deranja zeci de membri.

Link to comment
Share on other sites

DTM, daca privesti incidente izolate, poti spune asta. Pentru acest motiv am rugat sa nu se conteste deciziile moderatorilor. Pentru ca ei au mai multe informatii. Si pentru comentariul tau de mai sus se dau de obicei sanctiuni.

 

Daca ai nevoie de comentarii de genul asta, le faci prin PM. Nu e rautate. Aici nu implicam relatii personale sau emotii. E vorba de o treaba facuta pana la capat. Orice derapaj, poate deranja zeci de membri.

125612[/snapback]

 

oka,am inteles,ms de deranj,ai fost foarte explicit si la subiect.

nu e "razboiul meu" :blink: asa ca-mi vad de drum... bafta!

Link to comment
Share on other sites

Mersi, esti un dragutz.

Dar totusi nu am cerut o parere despre cum va arata, am intrebat daca stie careva daca se potriveste. Daca iese tiganie vedem ulterior.

125071[/snapback]

 

 

Prietene stii care e faza? daca tie iti place nu da doi bani pe parerea altora. Daca te luai dupa altii aveai acum o Skoda bashita (si pe motorina) luata in leasing pe 130 de ani si erai un sclav printre altii.

Edited by the_rifle
Link to comment
Share on other sites

Prietene stii care e faza? daca tie iti place nu da doi bani pe parerea altora. Daca te luai dupa altii aveai acum o Skoda bashita (si pe motorina) luata in leasing pe 130  de ani si erai un sclav printre altii.

126073[/snapback]

 

Hei, nici chiar asa. E jignitor ce spui, te rog abine-te de la astfel de comentarii pe viitor. Considera ca este un ultim avertisment inainte de o pedeapsa mai drastica.

Link to comment
Share on other sites

Hei, nici chiar asa. E jignitor ce spui, te rog abine-te de la astfel de comentarii pe viitor. Considera ca este un ultim avertisment inainte de o pedeapsa mai drastica.

126076[/snapback]

 

 

Stii care e jmecheria ? Atata timp cat nu am expresii triviale sunt liber sa-mi exprim opinia cat am pofta ! Daca te simti ofensat da-mi ban sau fa-ti un site acasa doar pt tine.

 

Vad ca Bavaria e rasist si nu-i zici nimic . Ai grija ca nu e greu sa zboare siteul de pe net cu sau fara voia ta sau a voastra pe faza asta !!! Fii impartial si echidistant si nu te lua de mine GRATUIT !!!

 

( asta daca ai vreo putere pe siteul asta... adica prietenii cu adminul etc... daca esti un simplu membru.... sanatate de la mine )

Link to comment
Share on other sites

 

Vad ca Bavaria e rasist si nu-i zici nimic . Ai grija ca nu e greu sa zboare siteul de pe net cu sau fara voia ta sau a voastra pe faza asta !!! Fii impartial si echidistant si nu te lua de mine GRATUIT !!!

 

( asta daca ai vreo putere pe siteul asta... adica prietenii cu adminul etc... daca esti un simplu membru.... sanatate de la mine )

126082[/snapback]

 

 

Poti sa explici?Rasist? :)

Citeste dex-ul inainte,sa nu confunzi.

 

"Te-ai stricat" :)

 

Incearca sa te exprimi fara limbajul de cartier :)

 

Cum sa zboare siteul? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.