Jump to content

[Vand] BMW 320 D


costyn

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

s-a ma scris pe aici cum e cu anul...// e fabricata in 2004 model 2005...nu vezi?163cp...!!

 

DacĂŁ se scriu tot felul de lucruri aici pe forum, nu ĂŽnseamnĂŁ cĂŁ Âşi sunt adevĂŁrate!

 

E90 s-a fabricat ĂŽn perioada 03-2005 — 09-2008, apoi s-a trecut la E90 LCI.

Prin urmare anul 2004 nu prea are ce cĂŁuta ĂŽn aceastĂŁ ecuaĂžie Âşi aici mĂŁ refer la modul de creaĂžie.

 

VĂŁd cĂŁ are 163 CP... Âşi ce e cu asta?

 

E90 320D 163 cai s-a fabricat din luna 02 /2004 pana in luna 09-2008 (conform realoem.com)

Link to comment
Share on other sites

s-a ma scris pe aici cum e cu anul...// e fabricata in 2004 model 2005...nu vezi?163cp...!!

 

DacĂŁ se scriu tot felul de lucruri aici pe forum, nu ĂŽnseamnĂŁ cĂŁ Âşi sunt adevĂŁrate!

 

E90 s-a fabricat ĂŽn perioada 03-2005 — 09-2008, apoi s-a trecut la E90 LCI.

Prin urmare anul 2004 nu prea are ce cĂŁuta ĂŽn aceastĂŁ ecuaĂžie Âşi aici mĂŁ refer la modul de creaĂžie.

 

VĂŁd cĂŁ are 163 CP... Âşi ce e cu asta?

 

E90 320D 163 cai s-a fabricat din luna 02 /2004 pana in luna 09-2008 (conform realoem.com)

.....din 23 sept.2010 : " pentru linistea ta,intra aici : http://www.bmw-z1.com/VIN/VINdecode-e.cgi si introdu : KT68121 ...aista-i limuzina my !!! si sa mai stii ca, pe aici mai sunt si oameni cinstiti...nu numai TEPARI !!! "/// .....cine e fan/iubitor de BMW ...si dornic sa cumpere o masina f.b....stie unde sa caute...ASTEPT OFERTE SERIOASE !

post-1739-1289827202_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu te supara dar pe cat vrei tu sa vinzi o masina dotata bine de tot pe atat de superficial esti in poze si descriere (e.g. "Mikelin"-postul #1).

Nu este nicio poza cu interiorul sa se vada ca ai scaune sport, cu reglaje; nu vad nicio poza cu spatele masinii. In plus apar poze aiurea pe pagina a doua, cum ar fi farul acela de LCI, imediat dupa dotari - ce sa cred ?! ca ai pus faruri de facelift pe ea (asta inteleg din poza...) si in alt post, alaturi de pozele de interior apare un E90 fara xenon, a trebuit sa merg din nou pe prima pagina sa vad are sau nu masina xenon.

Eu inteleg ca se vand mai greu masini pe forum dar chiar luna trecuta stiu ca s-a vandut un E90, deci nu stii niciodata.

Pune si tu niste poze ca lumea :twoup: si scrie si pe romaneste cam tot ce are masina.

Link to comment
Share on other sites

Nu te supara dar pe cat vrei tu sa vinzi o masina dotata bine de tot pe atat de superficial esti in poze si descriere (e.g. "Mikelin"-postul #1).

Nu este nicio poza cu interiorul sa se vada ca ai scaune sport, cu reglaje; nu vad nicio poza cu spatele masinii. In plus apar poze aiurea pe pagina a doua, cum ar fi farul acela de LCI, imediat dupa dotari - ce sa cred ?! ca ai pus faruri de facelift pe ea (asta inteleg din poza...) si in alt post, alaturi de pozele de interior apare un E90 fara xenon, a trebuit sa merg din nou pe prima pagina sa vad are sau nu masina xenon.

Eu inteleg ca se vand mai greu masini pe forum dar chiar luna trecuta stiu ca s-a vandut un E90, deci nu stii niciodata.

Pune si tu niste poze ca lumea :twoup: si scrie si pe romaneste cam tot ce are masina.

 

Salut! Ai dreptate...la unele postari m-am cam grabit...problema de fond e deosebit de serioasa astfel ca, acele mici inadvertente am considerat ca,nu pot influenta prea mult.Cine are intentia si disponibilitatea de a cumpara o masina ca...a mea,sigur ma va contacta pentru detalierea acesteia...Deci,nu e suparare,am retinut si voi reveni in curand cu alte poze. //( chestia cu mikelin/michelin...las-o balta!)...

Link to comment
Share on other sites

Daca o pune pe mobile.de, poate are sanse sa o dea undeva in jur de pretul cerut. In Romania, insa, trebuie sa negocieze, intr-adevar, cateva mii de euro !

 

Intr-o luna vom vedea daca pretul e de...germany ! // din nefericire sunt si carcotasi pe aici... :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Eu nu sunt carcotas. Din pacate, asta e adevarul ! Pretul masinilor la noi il fac samsarii cu ale lor cazane, cu km dati inapoi si la preturi super bune ! Nu stiu ce crezi tu ca se va intampla intr-o luna...

 

Scuze! Adevarul este ca,nu sunt primul de pe aici care e luat in tarbaca...asa ca ...nu conteaza! // din ianuarie vor creste f.mult taxele si...nu ar fi mai bine sa cumperi acum o masina buna decat dupa ianuarie?!(e o simpla reflexie..).

Link to comment
Share on other sites

Ba da , dar nu la pretul asta :twoup: Mai tre scazut.. iti zic ca un potential cumparator :) nu doar carcotas. asta daca masina e cum zici tu :twoup:

Nu te supara, dar defineste "potential cumparator"! Daca erai potential cumparator, discutai direct, langa masina si ...vedeati voi cum o rezolvati!

Daca nu va vinde la pretul cerut acum, cu siguranta va sti ce sa faca; nu cred ca trebuie sa-l invatam noi! Apoi, poate are dreptate: dupa 1 ianuarie va fi greu sa gasesti o masina buna si "cinstita". Deci .....

 

Nu-l mai cicaliti: lasati-l sa vanda cum vrea! Masina pare ok

Bafta

Link to comment
Share on other sites

daca nu ar exista pagina 2 a anuntului tau era totul ok.ai dat-o in disperare rau de tot aici si se strica imaginea de masina "curata".si inceput cu "iubitor","cunoscator","adevarat pasionat" si in plus niste poze SF,care nu au legatura cu masina ta.faruri LCI,si niste desene animate.din partea mea pagina 2 este samsareala la un pret de LUX
Link to comment
Share on other sites

daca nu ar exista pagina 2 a anuntului tau era totul ok.ai dat-o in disperare rau de tot aici si se strica imaginea de masina "curata".si inceput cu "iubitor","cunoscator","adevarat pasionat" si in plus niste poze SF,care nu au legatura cu masina ta.faruri LCI,si niste desene animate.din partea mea pagina 2 este samsareala la un pret de LUX

 

te-am rugat s-o lasi balta...dar vad ca-ti place sa intepi...probabil din lipsa de altceva mai bun de facut...// m-am scuzat mai sus,referitor la pag.2 unde, unele poze le-am postat din greseala(aceea cu...fara xenon,de ex.)...dar,fondul ramane intact :twoup: masina ca aceasta nu se vinde pe forum,prin e-mail sau prin tf...aici e numai de informare,cine are intentia de a cumpara asa ceva,sigur se va documenta in detaliu...la reprezentanta pentru istoric si,nu in ultimul rand la sursa-la fata locului...asa ca,te rog inca odata:las-o balta!

Link to comment
Share on other sites

Tu esti avocatul lui ? Cam penibil post-ul tau !

 

Nu sunt avocatul nimanui! Dar nu inteleg de ce atata rautate? Fiecare isi vinde masina cum vrea/stie/poate! De ce va deranjeaza? Nu are poze cum trebuie? Lui ii scad sansele.

Apoi, cine e interesat cu ADEVARAT, discuta LA FATA LOCULUI, nu pe forum. Chiar daac e din alt oras, face discutia telefonic, primeste poze pe mail, eventual etc.

Link to comment
Share on other sites

daca nu ar exista pagina 2 a anuntului tau era totul ok.ai dat-o in disperare rau de tot aici si se strica imaginea de masina "curata".si inceput cu "iubitor","cunoscator","adevarat pasionat" si in plus niste poze SF,care nu au legatura cu masina ta.faruri LCI,si niste desene animate.din partea mea pagina 2 este samsareala la un pret de LUX

o las balta.

bafta la ......vanzare :twoup:)

intr-adevar e o masina speciala :)

nu mai exista alta

Link to comment
Share on other sites

daca nu ar exista pagina 2 a anuntului tau era totul ok.ai dat-o in disperare rau de tot aici si se strica imaginea de masina "curata".si inceput cu "iubitor","cunoscator","adevarat pasionat" si in plus niste poze SF,care nu au legatura cu masina ta.faruri LCI,si niste desene animate.din partea mea pagina 2 este samsareala la un pret de LUX

o las balta.

bafta la ......vanzare :))

intr-adevar e o masina speciala :)

nu mai exista alta

 

Multumesc Alex...esti un tip deosebit...cand treci prin Constanta te invit la un calcan de...BALTA!!! :twoup:

Link to comment
Share on other sites

UP !...autoturism foarte bine intretinut,toate actele originale,pret negociabil.

 

Buna eventual un scimb seria 1 e87 Vand sau schimb Bmw 120d, anul fabricatiei 2004, culoare black saphire, 90000 km, unic proprietar, stare foarte buna. Dotari: cutie steptronic, tapiserie piele gri, xenon, proiectoare ceata, senzor ploaie, senzori lumini, climatronic, incalzire webasto, parctronic spate, 8 airbaguri, pachet lumini interioare, mp3 player bmw profesional, scaune sport cu sustinere laterala posibilitate de umflere/dezumflere, suspensii sport, sistem de frane sport Zimmerman (discuri gaurite), pachet spoilere aerodinamic, eleron Rieger, pleoape Rieger, airbrush capota, stopuri fumurii originale bmw, sistem de evacuare sport complet inox cu 2 terminatii, jante aliaj 17” AEZ Excite Dark cu anvelope de vara, jante aliaj 16” originale BMW cu anvelope de iarna.

salut! pune si ceva poze...intentionez sa-mi iau ceva de genul...golf5...6...mai de...pensionar tanar !!!...ma mai gandesc si la un schimb...voi vedea !

 

Golf 5 .. 100000 km .. senzori ploaie , parcare, lumini, oglinzi electrice . in rest standart .....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.