Jump to content

Vand BMW 530i E39 an 2001


gyno09

Recommended Posts

toate radiatoarele sunt sparte ? ce ar mai trebui la ea d.p.d.v.tehnic ca sa mearga pe roti in afara de radiatoare ? multumesc

practic nu sunt sparte dar sunt strambe si atinge in vascocupla. tehnic merge pe roti masina.

 

 

PS: Am uitat sa sa specific ca masina are sistem audio DSP cu magazie de CD

Link to comment
Share on other sites

toate radiatoarele sunt sparte ? ce ar mai trebui la ea d.p.d.v.tehnic ca sa mearga pe roti in afara de radiatoare ? multumesc

practic nu sunt sparte dar sunt strambe si atinge in vascocupla. tehnic merge pe roti masina.

 

 

PS: Am uitat sa sa specific ca masina are sistem audio DSP cu magazie de CD

 

 

deci in afara de faruri...capota....tager + mici platicaraie... masina ar fi ok ! actele mai sunt valabile,... ?? dami un pm cu ultimul pret ! ms

Link to comment
Share on other sites

toate radiatoarele sunt sparte ? ce ar mai trebui la ea d.p.d.v.tehnic ca sa mearga pe roti in afara de radiatoare ? multumesc

practic nu sunt sparte dar sunt strambe si atinge in vascocupla. tehnic merge pe roti masina.

 

 

PS: Am uitat sa sa specific ca masina are sistem audio DSP cu magazie de CD

 

 

deci in afara de faruri...capota....tager + mici platicaraie... masina ar fi ok ! actele mai sunt valabile,... ?? dami un pm cu ultimul pret ! ms

actele sunt valabile pana in 2011 luna iunie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.