Jump to content

Seria 3 detalii


SM07PRM

Recommended Posts

climatizare nu cred ca am pus...sincer am configurat o acum o luna doua si nu mai tin minte,iar fisha cu optiunile nu o am langa mine...oglinzile cred ca sunt heliomate...Sincer pana ce sa iau aceasta masina nu stiam aproape nimic despre bmw,am luat-o la propunerea fratelui si sunt mai habarnist inca in ceea ce prveste BMW :blink: eu sunt din negreshti-oash(jud.satumare) dar sunt la scoala in cluj de cativa ani momentan am 19 ...tu de unde esti?
Link to comment
Share on other sites

pt Romulus....eu am dat o solutie pt ca nu are navi.2000 de euro nu e chiar putin.Cu Pda iesi cam la 1000.La asta m-am referit.

Pt SM07PRM ---banuiesc ca ti-ai facut prin Bavaria Leasing de dureaza atat pana iti dau masina.1000 de foite si de acte :blink: join the club.

Link to comment
Share on other sites

Autotransilvania si leasing ul cu HVB :blink: dar sincer nu m-au amant foarte mult...mi s-a spui la sfarsitul lui iulie ca masina intra pt fabricatie la mijlocul lui august si o primesc in prima sapt din septembrie deci nu au intarziat chiar asa mult plus cam-a mirat faptul ca au acceptat leasing ul pe loc ori la eit-foprum de unde si-a luat fratele meu un XC90 nu i l-au acceptat decat dupa o vreme deci sicner sunt destul de multumit :)
Link to comment
Share on other sites

Adevarat ca nu foloseste la nimic, dar...

 

- arata mai bine

- DVD-urile care cuprind si Romania vor aparea in curand

- cand vei vinde masina cred ca va conta

 

Eu cred ca daca ai fi avut banii, ar fi meritat.

126196[/snapback]

 

 

Cand apare DVD cu harta Romaniei ca acest "curand" este de jumatate de an.?

Link to comment
Share on other sites

multumesc...masina asta chiar atrage priviri,de cand e la reprezentanta caci de abia maine mi-o preda,inca nu au inmatriculat-o au zis ca au mai convins pe cineva cu modelul meu...si la urma urmei sa nu uitam ca sunt doua tipuri de masini : BMW si celelalte :) asta mi-a zis-o un prieten care are un parc de vanzari SH in austria deci merita crezut :)

126181[/snapback]

 

Te invidiez :) Felicitari pt alegere. E90 si E91 arata BETOOON!!!! Imi plac la nebunie. SM07PRM e numarul tau? nu de alta dar sa iti dau cate un flash daca te vad prin oras :blink:

 

Felicitari inca o data si bine ai venit in Club

Link to comment
Share on other sites

SM07PRM: eu zic ca ai facut o foarte buna alegere pt strazile din Romania, chiar arata frumos BMW-ul, sa il stapanesti sanatos si un am un sfat, sa nu o fortezi cand ii faci rodajul;). Toate cele bune :blink:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.