Jump to content

[Vand] piese OEM import Germania


Recommended Posts

Salut ! Am incalzirea din scaunul pasagerului defecta, mai precis nu se mai incalzeste sezutul, un idiot de la spalatorie s-a pus cu genunchiul pe scaun si de atunci nu mai incalzeste sezutul, spatarul incalzeste ! Din ce am aflat, ar fi rupta folia de incalzire din scaun (plasa). Am scaune sport la masina, semielectrice fara memorii ,BMW E60 525d an 2004, VIN B117575, codul piesei nu-l stiu. Imi poti da un pret pt. aceasta folie sau plasa de incalzire, nici eu nu stiu exact cum se numeste. Multumesc.
Link to comment
Share on other sites

Salut ! Am incalzirea din scaunul pasagerului defecta, mai precis nu se mai incalzeste sezutul, un idiot de la spalatorie s-a pus cu genunchiul pe scaun si de atunci nu mai incalzeste sezutul, spatarul incalzeste ! Din ce am aflat, ar fi rupta folia de incalzire din scaun (plasa). Am scaune sport la masina, semielectrice fara memorii ,BMW E60 525d an 2004, VIN B117575, codul piesei nu-l stiu. Imi poti da un pret pt. aceasta folie sau plasa de incalzire, nici eu nu stiu exact cum se numeste. Multumesc.

 

vezi ca sunt 2 elemente in partea inferioara a scaunului sport.. partea mobila (cea care culiseaza) + sezutul.. mai bine desfaci scaunul si vezi exact unde e problema..

Link to comment
Share on other sites

vezi ca sunt 2 elemente in partea inferioara a scaunului sport.. partea mobila (cea care culiseaza) + sezutul.. mai bine desfaci scaunul si vezi exact unde e problema..

Partea care culiseaza 100% nu are nimic, sezutul e problema si din ce am aflat, daca nu merge sezutul nici partea culisanta nu merge. Sunt sigur ca e doar sezutul ca am vazut urma unde a pus genunchiul tampitul de la spalatorie !

Link to comment
Share on other sites

salut

thermostatul costa 44 eur

 

o seara buna

 

Zi-mi cand sa vin dupa el! Daca nu e pe stoc sau mai ai alti clienti pt el sa stii ca pt mine nu e ff urgent.. nu prea am timp sa merg cu masina in service si daca il tin in portbagaj nu ma incanta cu nimic. Lasa-mi un mesaj aici sau pe PM si cand zici tu atunci vin.

 

multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Salut ! Am incalzirea din scaunul pasagerului defecta, mai precis nu se mai incalzeste sezutul, un idiot de la spalatorie s-a pus cu genunchiul pe scaun si de atunci nu mai incalzeste sezutul, spatarul incalzeste ! Din ce am aflat, ar fi rupta folia de incalzire din scaun (plasa). Am scaune sport la masina, semielectrice fara memorii ,BMW E60 525d an 2004, VIN B117575, codul piesei nu-l stiu. Imi poti da un pret pt. aceasta folie sau plasa de incalzire, nici eu nu stiu exact cum se numeste. Multumesc.

 

 

M-ai uitat cu folia de incalzire din scaun !

Link to comment
Share on other sites

sal , ma intereseaza si pe mine ulei 5w 30 si toate filtrele pt un 330 xd din 2002 , e46 , as vrea sa-mi dai o lista detaliata cu pret pt fiecare , multumesc

 

Salut

 

FILTRU DE ULEI 17 EUR

FILTRU DE AER 40.6 EUR

MICROFILTRU 31 EUR

MICROFILTRU CARBON ACTIV 41 EUR

FILTRU CARBURANT 36 EUR

EPURATOR 45 EUR

 

TOATE PIESELE SUNT ORIGINAL BMW , DISPONIBILE IN STOC.

Preturi si oferte speciale !!!!!!

 

5W30 LONGLIFE -04 ORIGINAL BMW =30RON /LITRU

5W40 SUPER POWERORIGINAL BMW =26 RON/LITRU

0W40 LONGLIFE-04 ORIGINAL BMW = 38 RON /LITRU

10W60 TWS (CASTROL) = 55 RON/LITRU

ANTIGEL ORIGINAL BMW 1.5L = 33 RON

LICHID DE SPALAT PARBRIZ ORIGINAL BMW 20L =170 RON

ANTIGEL OEM BMW DOT 4 = 33 RON

ULEI SERVODIRECTIE OE BMW PENTOSIN CHF 7.1 -Cod Produs:81229407549 - 41 RON

ULEI SERVODIRECTIE OE BMW PENTOSIN CHF 11S -Cod Produs:83290429576 - 49 RON

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.