Jump to content

Vand volan M3-E46


Recommended Posts

Este de pe masina ta?

da , este inca pe masina....si masina pe autovit ! m-ai inteles , incerc sa mai scot din bani ... :twoup:

 

Pai si masina o vinzi fara volan ? :)

Probabil ca viitorul proprietar isi va pune volanul lui de la ....Logan. :twoup:

Link to comment
Share on other sites

il urateste scochu ala pff ce nu suport porcaria aia de scoch...

E o parere personala...

nu te atasa si nu o lua personal :twoup: dar cred ca mai repede l-ai vinde fara porcaria aia lipita pe trimuri... pretul e unul real.

 

Bafta la vanzare....si eu caut, dar fara airbag ... nu m-am putut abtine sa nu zic de scoch.

 

Voie buna.

Link to comment
Share on other sites

arata foarte jmecher in realitate,si eu am toate trimurile asa ,colantate cu 3m ,la mine da f f bine.Daca vrei numai volanul fara airbag calculeaza asa: covrigul 350 de lei,suportul de airbag 70 de lei,conectorii de airbag 100 de lei,conectorul de comenzi volan 50 de lei,comenzile 220 de lei,trimul inferior 100 de lei,egal 890 de lei negociabil Edited by dee-low
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.