Jump to content

Cat as lua pe masina mea?


deathrow

Recommended Posts

S-ar putea sa fiu nevoit sa o dau in urmatoarele zile. Am nevoie de bani pt o alta investitie... iar bani nu sunt so...

 

Masina e asa:

 

316i e46 din '99

200.000 km (nerelevant dupa parerea mea pt cum merge masina)

OBC

6 airbaguri

Xenon

Clima

Revizia de-abia facuta (deci carefree pt urmatorii 15-20.000 km)

Sienarot II metalic.

Restul mai stiti despre ea de pe forum.

 

Cat face?!

 

Mi-e ciuda de mor ca trebuie sa o dau, si sper totusi ca maine sau poimaine sa se intample ceva ca sa nu fiu nevoit sa fac asta (mai am cateva sperante)... dar...

 

Sau daca are vre-un samaritean 20.000 de euro pt o luna si nu are ce face cu ei... :) :) :D :D

 

10x.

 

:blink: :)

Link to comment
Share on other sites

un prieten a cumparat recent un 320i 1999 climatronic..8700e...masina este in tara din 2001(GL-84-GEN stie cineva ceva de ea??)...oricum arata si merge bine numa trebuie schimbat debitmetru...asta asa ca sa-ti faci o parere...

si-mi zici ca anu asta nu o sa mai vad masina parcata pe Albinii???:blink:

Link to comment
Share on other sites

Fierul - 10.000 Eur

Munca, timpul si pasiunea......  :blink:  zii tu un pret, la pachet asa... :)

 

Sper sa rezolvi altfel problema banilor... :)

129130[/snapback]

 

Daca nu ai cel putin inca 10.000 ca sa iti iei una 2003-2004, nu merita sa o dai. Asculta de la omu patit.

Link to comment
Share on other sites

daca vrei sa-ti iei alta masina da o fuga in germania...eu din tara nu as cumpara nici un scooter...daca ai timp intr-o zi da o fuga in vama Bors(oradea) sa vezi ce masini sunt pe trailere(oare asa se scrie??)...asa de curiozitate...50% din masinile care sunt in pietele auto o fo` VARZA..

 

era unu din Ms care avea pe platforma 3 masini..toate 3 o fost rasturnate..oare le-a luat pt el???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pakat ca tre sa o dai .. nu cred ca o sa-ti fie bine fara ea dar daca ai altceva mai important de facut cu banii e de inteles (doamne sa nu prind ziua cand o sa am si eu nevoie de bani si sa fiu nevoit sa o vand pe a mea)

 

 

la anu si la kilometrii astia (mai pui si culoarea) ar face cam 8900. pakat ca tu ai ingrijit-o bine dar eventualu client s-ar putea sa nu aprecieze asta si sa se uite la kilometraj ... oricum piata dicteaza asa ca mai bine dai o privire pe autovit.ro si iti faci o idee in functie de an kilometraj sau culoare... atentie negru si argintiu se vand foarte bine

Link to comment
Share on other sites

deathrow...a ta e rosie/visiniu dupa cum vad in avatar asa ca slabe sanse sa o vinzi  :)

135196[/snapback]

 

e o culoare foarte misto... si intre noi fie vorba omu chiar a facut bijuterie din masina... totusi ar fi bine sa posteze anuntul in alta parte pentru ca majoritatea de aici au deja BMW-uri si maxim sunt interesati de schimbat BMW-ul cu unul mai tare... Noi putem doar sa garantam ptr masina...:blink:

Link to comment
Share on other sites

Deci cand am sa o vand, o sa ii zic la cumparator... "Ma poti sa intri pe BMWclub si vezi acolo ce si cum" :blink: :) :) :) :D

 

Oricum nu mai e atat de presant acum... Si nu mai sunt atat de dispaerat acum. Oricum mi-ar fi si ciuda sa o schimb acum la cate piese noi am pus pe ea.

Link to comment
Share on other sites

Deci cand am sa o vand, o sa ii zic la cumparator... "Ma poti sa intri pe BMWclub si vezi acolo ce si cum" :blink: :) :) :) :D

 

Oricum nu mai e atat de presant acum... Si nu mai sunt atat de dispaerat acum. Oricum mi-ar fi si ciuda sa o schimb acum la cate piese noi am pus pe ea.

135224[/snapback]

eram tentat sa o vand si eu,sa pun o diferenta si sa iau alta mai noua dar de o juma de an de cand o am investit ceva banuti in ea si eu (oricum nu cat as fi dat diferenta pe alta mai noua) zic ca o mai tin macar un an.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.