Jump to content

O noua dragoste


zeky

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

urate sunt pe verde , de cateva zile tot trec pe langa masina si tot vreau sa scriu aici ce urate sunt asa verzi.. :)

 

alea vechi erau perfecte..eh , tie sa-ti placa dar verdele ala cu restul masinii..nu prea.rolleyes.gif

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

urate sunt pe verde , de cateva zile tot trec pe langa masina si tot vreau sa scriu aici ce urate sunt asa verzi.. :)

 

alea vechi erau perfecte..eh , tie sa-ti placa dar verdele ala cu restul masinii..nu prea.rolleyes.gif

 

 

mie-mi plac si pe verde...am zis ca aurii tot am mai avut..si sincer mi-e lene sa le desfac iar....le mai las asa o perioada si o sa le fac visinii....sau vad eu...am timp de gandire :download:

 

verdele ala daca te uiti atent da f bine cu interiorul care e verde si cu geamurile care au o tenta verzuie :pirate:

 

Multi ascund!

:download:

 

:sorcerer: si tu brutus?

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

sunt URATE , d-ale ...naibi !

 

dar daca tie iti plac, ce pot sa zic..rolleyes.gif

 

p.s. cu buza verde mai e cum mai e, dar cu mijlocul e total aiurea.

 

 

oricum , la asta sunt urate si farurile-semnalele..

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

sunt URATE , d-ale ...naibi !

 

dar daca tie iti plac, ce pot sa zic..rolleyes.gif

 

 

hai ca te-ai sucit :laugh: ....usor usor incep sa-ti placa..nu trebuie decat sa le acorzi putina atentie :laugh:

 

oricum, tu te-ai pronuntat acum cateva posturi despre modelul asta de jante... ai zis ca sunt tiganite :frantics:

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

nu m-am sucit deloc , acel auriu al tau , dadea foarte bine cu proiectoarele si faza lunga.

 

dap, si mie mi-au placut si inca imi plac rondelurile insa nici rc-urile nu sunt chiar asa de lasat..

 

si daca le faceam aurii tot nu-ti placeau..asa ca ma asteptam sa nu iti placa nici verzi :thumbsup:

 

si ca sa parafrazez un clasic : " sunt mai frumoase alea de pe masina decat astea, astea au capacul ala urat in mijloc si par si mai tiganesti..

 

This post has been edited by POIUYT: 24 May 2011 - 00:15 "

 

:laugh: eu glumesc, sa nu iei in serios si sa nu te superi...

 

aveau si rondelurile niste dezavantaje....

 

1. nu puteam sa cobor masina mai jos

 

2. rondel = 10,4 kg

rc = 7,4 kg :thumbsup:

 

iar verdele ala sa-l schimb mi-ar lua maxim o zi de munca

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

cu acel capac nu sunt de acord pe un e90 , la pisic ,e36 ,nu este cazul , in plus daca e si el auriu da clar mai bine decat asa cu verdele ala pe langa *(care sare in ochi de la distanta, prea tipator) , dar am mai zis , tie sa iti placa...hai , seara buna

 

ce s-o mai cobori , ca si asa e cu burta pe asfalt..

 

p.s fa-le p-astea auri si gata.

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

fi sigur ca verzi nu vor sta mult timp....ma voi plictisi repede de ele asa.....o s-o mai las ceva si pe fata si pe spate....pana ajunge aripa la janta...hai noapte buna ca si eu ma duc la somn...maine am treaba...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

sunt alea originale de M5 e34.. :)

 

nu sunt cele cu et20 fata si 22 spate ..... :rolleyes:

 

sunt cele cu et10 fata si 19 spate (e31..seria 8 ) :thumbsup:

 

jantele sunt aceleasi doar ca difera et-ul...

 

sunt misto , asta pana le faci verzi ! :)))

 

astea nu merg verzi..si verzi am avut ..deci nu voi mai face altele verzi :sorcerer:

 

astea le voi face argintii sau gri sobolan...momentan este gata decat o janta...

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.