Jump to content

O noua dragoste


zeky

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

dar, asa e.....

daia sunt marginalizati prop de bmw datorita ca bmw e asociat cu furturi/hoti/tigani ...

eu iti spun sincer..daca il prind pe unu la furat...cu toate ca e greu sa ii prinzi..dar prin absurd il prind ..il leg cu sufa din masina de stalp si ii zmulg unghiile cu patentu...indiferent ca ma aleg cu dosar si ca o sa imi schimb masina dupa asta ..dar stiu ca m-am descarcat...

Link to comment
Share on other sites

faci tu retapitarea cu ce lipesti? ca plafonul meu si-a facut burta

 

tapiterul face retapitarea, nu eu......daca a facut burta pune-l la alergat...

 

pe exterior mai trebiue o bara spate de M si un eleron LTW GT Class 2. si e bomba masina

 

bara spate da, o sa primeasca.. insa eleron nu (chiar am unul la vanzare LTW OEM).....personal nu imi plac eleroanele....gusturi si gusturi.. :thumbsup: ...in primavara o s-o revopsesc toata (daca mai sta la mine pana atunci)!...si sunt in cautare de 9j pe spate la astea bbs rc

Link to comment
Share on other sites

tapiterul face retapitarea, nu eu......daca a facut burta pune-l la alergat...

 

 

 

bara spate da, o sa primeasca.. insa eleron nu (chiar am unul la vanzare LTW OEM).....personal nu imi plac eleroanele....gusturi si gusturi.. :thumbsup: ...in primavara o s-o revopsesc toata (daca mai sta la mine pana atunci)!...si sunt in cautare de 9j pe spate la astea bbs rc

cum..ca atarna panza..cred ca tot la tapitter sa imi imbrace plafonul..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.