Jump to content

O noua dragoste


zeky

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hai ca te-ai ofticat ca si-a tras scaune mai ciumege in masina si te-ai sesizat sa dai in astia mai "simtiti" , ai vazut ca e baiat de treaba Maniacu' si ai sarit ca sacalul pe el pirate.png..altfel ,nu ziceai nimic..moa, mai grav ar fi sa isi puna volan d-ala de care vrei tu pardon.gif si tu...sa n-ai !!! Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

hai ca te-ai ofticat ca si-a tras scaune mai ciumege in masina si te-ai sesizat sa dai in astia mai "simtiti" , ai vazut ca e baiat de treaba Maniacu' si ai sarit ca sacalul pe el pirate.png..altfel ,nu ziceai nimic..moa, mai grav ar fi sa isi puna volan d-ala de care vrei tu pardon.gif si tu...sa n-ai !!!

 

Sa stii ca mi-ai lipsit in vacanta!:laugh: Dar tot perspicace ai ramas!! Hai sa nu-i stricam topicul!

Link to comment
Share on other sites

un ultim off ' , mai am sa-ti spun :p

 

pai cum domne sa-ti lipsesc eu dumitale cand tu te-ai dat pe : " Nurburgring, am mai trecut si prin Pasul Stelvio, Pasul Fluela si Rehennpass (Paso di Ressio)" ..cand , deci ,caaaand, sa mai ai timp si de mine ! pardon.gif

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

deci uite, uite cum ma provoci la off ' :) vineri este ziua nevestei si tu , auzi, tu vrei bilet de voie...canci .. ziua aia e pecetluita cu un mare NU gen PECETEA-LUI-SOLOMON ! rolleyes.gif deh, om insurat.. daca vrei ,ne vedem la EXCALIBUR caci acolo ne facem veacu mai pe seara Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

aseara am stat sa surubaresc si am pierdut distractia de aici.....mi-au mancat seara, farurile .....le-am facut bucati :pardon:..gaurite sticlele intermediare, curatat interior far, montat xenon, reglat faruri... Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

+1 oricum cred ca sunt puse numa de poze, freaca cumva in fata?

 

da, freaca...nu prea poti vira de volan daca nu tragi de aripile fata...

 

jantele au fost puse pe masina de proba... :thumbsup:

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

faina masinuta ... bafta la finisaje...

 

multumesc, sa fie :thumbsup:

 

jantele sunt superbe..dar nu ma pot abtine sa nu fac putin haz de necaz si sa spun ca e urata rau asa stirba fara bandou :hyper:

 

fara care bandou ti se pare ca e asa urata?

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.