Jump to content

O noua dragoste


zeky

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Superba masina! Jantele si scaunele sunt highlight-urile ei !

 

mai adauga geamurile spate electrice care sunt f rare pe coupe...car kit-ul cel care vine sub cotiera (la fel f rar pe e36) si sistemul hifi...(scaunele electrice le-am dat jos pentru vadere..deci pastea nu le mai punem).. :thumbsup:

 

Multumesc pentru apreciere...

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

ce inseamna geam electric spate la coupe? vad ca si cu geamuri electrice tot are clemele alea, deci ce fac mai exact aceste geamuri electrice?

 

Ps ai pus manuala?

 

dap, am trecut la manuala..mi-a placut automata insa imi place si manuala...singura dif intre geamurile el spate si cele manuale la coupe este ca se deschid electric si nu manual...au aceeasi deschidere (spre exterior) ..din pct meu de vedere este mai mult un moft...personal nu ma dau pe spate mai deloc insa multi cand vad geamuri el spate pe coupe se mira ...

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

frumusica foc...jantele nu le dai separat ? :D

 

ms ms..ai pm

 

Nice car..dar de ce ai 2 modele diferite de oglinzi? :unsure:

 

primele poze au fost facute acum 2 zile iar cele in care sunt oglinzile de m au fost facute ieri...din cauza asta...oricum o dau cu ambele seturi de oglinzi :thumbsup:

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Unde ai facut retapitarea ?! :D

 

aici: http://www.bmwclub.ro/forums/topic/83832-tapiterie-auto-la-preturi-fff-mici%3B-informatii-in-topic/page__st__100__gopid__1525942

 

:good:

 

imi place ca ai jantele intr-o singur culoare, nu imi placeau inainte :)....iar interiorul arata super, ce culoare este? gri sau...e facut foarte bine!

 

asa m-am gandit si eu, ca este cazul sa renunt la colorate momentan...interiorul este negru mat... :rolleyes:

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

Ai suport lombar?:sorcerer:

 

da... :thumbsup:

 

cat te-a costat retapitarea? poti sa-mi raspunzi si pe PM

Oricum, a iesit intr-un mare fel. :goodjob:

 

merci, merci!

 

urmeaza alte modificari in curand...plafon+stalpi in alcantara neagra ...mocheta neagra si presuri de material negre....mi-a mancat tot timpul masina asta.....cotiera, manson schimbator si frana de mana+nuca schimbator in ton cu interiorul..etc...un eleron zender type 2 sau ltw (le am acasa)..sa vad la ce ma hotarasc pana la urma.....si cam atat ca dau din casa

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

parca vroiai sa o vinzi...bine ca te-ai razgandit!

 

vaderele au plecat?

 

suportul lombar l-ai luat de pe alea verzi? sau erau pe astea recaro? oricum, a iesit belea.

 

ai avut atatea pe masina asta, nici nu mai stiu ce si cum..ce jante, ce interior... :laugh:

 

ps: masina in sine e tot fostul M44, nu? cu niste caluti in plus acolo :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

parca vroiai sa o vinzi...bine ca te-ai razgandit!

 

vaderele au plecat?

 

suportul lombar l-ai luat de pe alea verzi? sau erau pe astea recaro? oricum, a iesit belea.

 

ai avut atatea pe masina asta, nici nu mai stiu ce si cum..ce jante, ce interior... :laugh:

 

ps: masina in sine e tot fostul M44, nu? cu niste caluti in plus acolo :thumbsup:

 

vaderele au plecat iar lombarul electric este pastrat de pe interiorul verde...dealtfel tot scheletul electric l-am pastrat.....a fost m44 automat dupa care 2,3 m52 manual iar acum este iar m44 manual ... :thumbsup:

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.