Jump to content

Vand 318ci (coupe) e46 impecabil


MateiBarbu

Recommended Posts

318ci din 2003 - cu facelift - 118.500 km reali verificabili - albastru metalizat

 

cutie manuala 5+1

scaune sport incalzite cu piele

volan sport

cotiera

jante M orginale pe 17"

climatronic

toba sport(finala decat)

cd-player + subwoofer jbl + statie

xenon

2chei

unic proprietar in tara

adus din germania in 2005

inmatriculat

masina e impecabila optic + tehnic nu bate nimic etc etc ... accept orice test

fara accident

 

7490 euro poze aici !!!

Link to comment
Share on other sites

nu am luat`o la schimb , masina a fost a unui prieten , are prea multe(cls,sl,ml) si asta statea de mult pe dreapta , am reconditionat`o eu putin , polish , am vopsit bara fata pt ca era ciupita de pietricele , am schimbat volanu + cotiera (pielea de pe ele) pt ca el nu prea a avut grija de ea si le-a facut varza + un detaling de interior + el a facut schimbul de articulatii-brate-bucsi (factura de 18-19 milioane) anul trecut - deci nu bate nimic la ea ...oricum masina nu are nimic nimic de reprosat... nu accept schimburi , pretul e f putin negociabil
Link to comment
Share on other sites

frumoasa masina si pretul este super oke , dar vad ca in anuntul de pe autovit a fost mai darnic cu masina , e din 2004 , are clima dubla si pachet M , aici vad ca e 2003 , are climatronic , si pachet dinamic cred ca ii zice , in nici un caz M .

 

spor la vanzare

Link to comment
Share on other sites

cu mare placere dar din experienta pe care o am (am incercat si cu greu am reusit sa vand e60-ul 3.0d) din 2006 cu 13 800 eur , o sa trebuiasca sa ii pui un pret mult mai mic decat cel real , ca sa o dai repede , daca reusesti te astept la targoviste sa vii sa testezi masina dupa cum doresti ! dar iti zic de acu ca daca avea bube nu o puneam pe forum unde stiu ca sunt pasionati si useri care stiu cam tot legat de problemele acestei marci... Edited by MateiBarbu
Link to comment
Share on other sites

Foarte frumoasa masina. Daca as fi reusit sa o vand pe a mea in timp util (la pretul dorit) asta ar fi fost una din cele mai bune variante. Te scapam eu de ea :twoup:

Cautam motorizare < 2.000 cmc

Bafta la vanzare!

Edited by Alexxx
Link to comment
Share on other sites

multumesc , masina este strict pt vanzare , nu se plimba nimeni cu ea , jantele sunt superbe dupa parerea mea pt modelul asta mai ales ca sunt si originale ... asta e ... astept sa isi gaseasca un cumparator si garantez ca va fii multumit de achizitie ... masina suna de 2.5-3.0i cu toba sport :twoup: si fuge destul de bine pt ca e destul de usurica ...
Link to comment
Share on other sites

multumesc , masina este strict pt vanzare , nu se plimba nimeni cu ea , jantele sunt superbe dupa parerea mea pt modelul asta mai ales ca sunt si originale ... asta e ... astept sa isi gaseasca un cumparator si garantez ca va fii multumit de achizitie ... masina suna de 2.5-3.0i cu toba sport :twoup: si fuge destul de bine pt ca e destul de usurica ...

salut, desi nu ma prea incadrez in pretul dorit poti sa imi dai un PM cu o oferta...asa ca si ultim pret sa vedem.

super masina!

Link to comment
Share on other sites

nu e o taina ultimul pret ... 7400 euro , nimic mai putin , nimic mai mult ... si asa ... pretul e mai mult decat convenabil pt viitorul posesor ... dupa cum spuneam mai sus ... la banii astia se incadreaza un 318ci pre-facelift ... poate cu aceleasi optiuni ...

 

nu e o taina ultimul pret ... 7400 euro , nimic mai putin , nimic mai mult ... si asa ... pretul e mai mult decat convenabil pt viitorul posesor ... dupa cum spuneam mai sus ... la banii astia se incadreaza un 318ci pre-facelift ... poate cu aceleasi optiuni ...

Link to comment
Share on other sites

Initiatorul topicului poate da un singur UP la 7 zile de la ultima sa postare. Nu se admit UP-uri date mai repede de 7 zile de la ultima postare sau UP-uri date de catre alta persoana decat initiatorul topicului. Exceptia UP-ul la 7 zile va fi permis doar atunci cand initiatorul doreste sa scada 10% din pret.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.