Jump to content

bmw e46 nfl


catalin6

Recommended Posts

salut.sa mi prezint si eu masina asa cum am fost la inceput

un e46 din 1999 februarie 155000km 318i 118 cp.geamuri fata si oglinzi elactrice incalzite,asc,srs,6 airbag uri,cred ca astea sunt pe oricare e46

comenzi volan,pilot automat,clima auto,pachet fumatori,

perdeluta luneta electrica,duze spalator incalzite,compiuter bord,proiectoare.

bancheta spate din 2 buc si cotiera,jante pe 16 stock tabla sau din ce or fi

dupa care m am pus sa schimb cate ceva

am schimbat jantele am avut mai multe seturi 16,17 si 18 si am hotarat sa raman pe 17 vara si 16 iarna

am cumparat cotiera fata dupa lungi cautari ,nu gaseam gri,cd cu bluetoth sony,staie jbl,subwoofer jbl

am schimbat volanul din 3 spite in patru cu comenzi

nuca de la schimbator a fost schimbata cu una de M de piele

faruriel ai fost schimbate cu unele cu lupa faza scurta si angels eyse,in consola centrala am schimbat cu una cu rola,,nu am gasit gri,,

am comandat un nou manson schimbator de piele care trebuie sa soseasca in cateva zile

in viitorul apropiat.le cumpar de pe ebay ,profit ca sunt in germania si muncesc aici,im tara sunt adausurile prea mari

inele cromate bord cred anul acesta

kit ul de xenon h7 de 6000k

eleron porbagaj

stopuri schimbate cu unele cu leduri cu semnal fumuriu

semnale aripa

folie geamuri

si daca o sa mai am bani si de un interior de piele cu incalzire sau unul sport cu incalzire

 

 

 

 

am sa atasej poze cu ori ce elemnt nou

las toti banii pe ebay :twoup:

Link to comment
Share on other sites

frumoasa, sa o stapanesti sanatos.

Vezi ca daca te prind aia cu xenon la TUV te pun sa le schimbi. Nu mai vorbesc daca te prind in trafic, o sa iti iasa pe nas xenonul ala..Stii bine ce amenzi se dau in DE.

Daca vrei sa o faci legal si corect pui faruri originale cu motoras si sensozi de autoleveling, si faci omologarea la TUV, e vreo 20-30 de euro..

Link to comment
Share on other sites

pe faruri scrie tuv freei.masina ramane inmatriculata pe romania

acum am h7 normal si faurile au motoras nu sunt fixe .le reglezi ca pe cele normale de la panou

mergeau mai bine pe negru dar le ma luat de pe ebay kleinanzeigen si avea doar un singur set cu 150euro

va multumesc la fel

Edited by catalin6
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.