Jump to content

Vand amortizoare Hayon BMW E46 compact


Recommended Posts

vand 5 bucati amortizoare Hayon pentru compact E46,2 sunt de pe masina mea,2 sunt luate de la colegul andreiwtw de pe un compact ce il dezmembreaza,unul e nou luat de la colegul Claudiu .Explicatii:

-cele de de la Andrei si cel de la Claudiu sunt normale doar ca le-am scos capetele de prindere care le-am pus la al meu

-ale mele sunt ok la mine puteam deschide portbagajul din telecomanda(la temp peste 10 grade in general) codul de pe ele nu l-am regasit in realoem.

Pret pentru toate 150 ron :twoup: piesa 14 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=41&fg=60

Revin diseara cu update privind starea lor mai exacta.

Vand si "polita" din spate de la portbagaj 100 ron(am 2 dau una din ele la alegere ) piesa 1 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?mo...hg=51&fg=40

 

rog un moderator sa adauge si polita in titlu

Edited by alex230ro
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Ma intereseaza cel nou, pret ? sau chiar si unul Sh astept un pret pentru ambele variante.

Daca dezmembrezi compact ma intereseaza ornamentele interioare (trym) si un volan cu comenzi eventual la schimb cu modelul meu fara comenzi pe volan. MA intereseaza de la motor fulia aia mare care antreneaza curelele de la accesori, astept o oferta completa petru piesele acestea.

Cu stima,

Marius Nenciu

 

ps o bucsa brat inferior stanga (daca nu are joc si e originala ca am schimbat 2 buc NOI febi)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.