Jump to content

capacele valve logo bmw 25 ron/Set


Recommended Posts

wow...cam mult. Este un coleg pe forum care vinde la mai putin de jumatate din pretul tau. Mai lasa si tu sa poti intra la concurenta...

 

 

pff , ok o sa incerc la urmatorul transport :)

Ar trebui sa cumpar direct de la el inseamna ca ies mai bine.

Sunt de calitate ale lui colegu ? arata-mi linkul ?

 

Capacele cu logo bmw , cromate, 25 ron/set.

Trimit si prin posta romana 6 ron oriunde in tara.

 

ak_47gherghishtow@yahoo.com

0765.324.361

Se gasesc la 20 lei cu antifurt,asa ca ...! :twoup:

 

 

nu prea vad sensul la antifurt la valve, nu am auzit pe nimeni niciodata sa i se fure.

 

 

wow...cam mult. Este un coleg pe forum care vinde la mai putin de jumatate din pretul tau. Mai lasa si tu sa poti intra la concurenta...

 

 

Ok fie , las la 20 ron pt userii forumului , insa atentie la calitatea produselor. Unii vand d-alea care ruginesc intr-o luna , se blocheaza pe valva si trebuie sa schimbi valva cu totul, dar , sunt ieftine :) .

Edited by ak_47
Link to comment
Share on other sites

eu iti garantez ca am loat cu antifurt de aici de pe forum de super calitate , cu 15 ron si 10 ron fara antifurt , nu e mare pretul tau dar fai concurenta daca vrei profit , daca vad alti zic ca le ai loat de la el cu 15 ron si le dau cu 25...sincer nu am nimic cu tine stima e si asta o afacere....dar un sfat fa concurenta sa ai profit..
Link to comment
Share on other sites

eu iti garantez ca am loat cu antifurt de aici de pe forum de super calitate , cu 15 ron si 10 ron fara antifurt , nu e mare pretul tau dar fai concurenta daca vrei profit , daca vad alti zic ca le ai loat de la el cu 15 ron si le dau cu 25...sincer nu am nimic cu tine stima e si asta o afacere....dar un sfat fa concurenta sa ai profit..

 

 

ms, nu ma supar.

Dar nici tu sa nu te superi , se scrie luat nu "loat" :twoup:

O sa incerc.

Link to comment
Share on other sites

nu prea vad sensul la antifurt la valve, nu am auzit pe nimeni niciodata sa i se fure.

 

Mie mi le-au furat de 2 ori la rand la 2 masini. Si erau doar cromate, nu cu logo. Acum cu siguranta o sa iau cu antifurt.

Edited by BRANDEX
Link to comment
Share on other sites

Deci pana la urma au si antifurt?

 

 

deocamdata nu am cu antifurt.

 

nu prea vad sensul la antifurt la valve, nu am auzit pe nimeni niciodata sa i se fure.

 

Mie mi le-au furat de 2 ori la rand la 2 masini. Si erau doar cromate, nu cu logo. Acum cu siguranta o sa iau cu antifurt.

 

 

o sa ajungem ca in somalia , sa mancam valve de roti.

Eu cred ca ti le-au luat prietenii carora le-ai aratat ,si le vor lipi pe frigider :twoup:

Cred ca mai mare e riscul sa pierzi antifurtul decat sa ti fure capacelele.

Edited by ak_47
Link to comment
Share on other sites

eu iti garantez ca am loat cu antifurt de aici de pe forum de super calitate , cu 15 ron si 10 ron fara antifurt , nu e mare pretul tau dar fai concurenta daca vrei profit , daca vad alti zic ca le ai loat de la el cu 15 ron si le dau cu 25...sincer nu am nimic cu tine stima e si asta o afacere....dar un sfat fa concurenta sa ai profit..

 

 

ms, nu ma supar.

Dar nici tu sa nu te superi , se scrie luat nu "loat" :twoup:

O sa incerc.

 

frate nu am decat 3 clase nu ma supar...

Edited by Fan4BMW
Link to comment
Share on other sites

Vor da un plus de look, rotilor BMW-ului tau.

Vin intr-o cutiuta ideala pentru a le face cadou cuiva.

 

http://www.4tuning.ro/images/tuning--capacele-valve/tuning--capacele-valve-743acac4a8d8f74d1-0-0-0-0-0.jpg

Edited by ak_47
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.