Jump to content

Bmw e36 tunning spania


aseis

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

gata , numai suport ,credeam ca suanteti oameni,animalele sant mai destepte

De ........ este masina ta si daca conduci asa o masina e clar ce om esti, de fapt se si vede din fundalul pozelor - un taran cu trei clase

Cred ca ai investit ultimii bani in tuning de nu ti-a ramas bani sa repari motoru, se vede dupa pata de fum cu ulei de pe bara spate

Cat ulei consuma la 10 km?

4x4 cum vine-- cu reductor de ARO sau de RABA?

Edited by bmw 730da e38
Link to comment
Share on other sites

exclus logane

 

Pai loganul e bi-turbo, are motor de maserati mai vechi si 2 turbine de Audi, una pe evacuare (mai mica de A4) si una pe admisie (mai mare de A6)

270 cai cu debitmetru reglat la un sfert.

 

LE: Lasa-i pastia ca se oftica , mie imi place masina mai ales ca are tuning, e unicata in Romania cred, 4x4 acu iarna e parfum ca nu derapeaza de fata.

Edited by DSF
Link to comment
Share on other sites

Am vrut sa vand o masina ,nu am cerut mai mult,este o masina unicat si dacan nu credeti va invit sa o vedeti,va rog din tot sufletuls sa incetati,am investit bani pasiune si multa munca,este un proiect demarat anul trecut ,numai faceti misto va rog sa va abtineti va rog!!!
Link to comment
Share on other sites

poate te bag eu sub masina,gata ca-mi sar hemorizii in sus

 

poate te bag eu sub masina,gata ca-mi sar hemorizii in sus

 

sigur ca da

 

Am vrut sa vand o masina ,nu am cerut mai mult,este o masina unicat si dacan nu credeti va invit sa o vedeti,va rog din tot sufletuls sa incetati,am investit bani pasiune si multa munca,este un proiect demarat anul trecut ,numai faceti misto va rog sa va abtineti va rog!!!

 

cum sa nu se faca misto cand vi cu aberatii din astea? 4x4, a facut m6(care sti ca are vreo 500 cp nu?)

Edited by Viper05
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.