Jump to content

650 Revizie


Conti

Recommended Posts

Saptamana viitoare urmeaza sa fac si eu la 650-ul meu revizia completa .... este prima revizie de cand o am fostul proprietar a facuto in alta tara exact inainte sa o cumpar si vreau sa stiu si eu unde sa ma duc ca am auzit numai vorbe proaste despre Bavaria..Filaret si nu am chef sa dau o gramada de banii si sa nu faca nimic. Astept raspunsurile voastre :D
Link to comment
Share on other sites

Depinde cat de mult tii la masina... ;) Glumesc.

 

Eu n-as lua de bune ce "am auzit" despre Bavaria si as duce-o acolo.

 

adica cei care au avut experiente neplacute cu ei , exagereaza fara rusine , cu scopul clar de a denigra gratuit AB :question: Sunt doar niste useri pe acest forum care vb aiurea , asta sugerezi sau am inteles eu gresit :faceless:

 

Ontopic .Poti sa-ti cumperi piesele pe care intentionezi sa le schimbi si sa mergi la un service sau poti merge la Filaret ,unde poti asista la tot ce se intampla .

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

@Romulus-cum asa,e ditamai topicul cu problemele avute de useri cu cei de la Bavaria,si probleme destul de grave.Tu de exemplu unde iti faci revizia ?A sa nu crezi ca pe topicul ala au scris toti cei care au avut probleme cu Bavaria,doar eu mai stiu vreo 3-4 persoane nemultumite de ei.

on topic- pe Filaret as merge si eu datorita faptului ca poti sta langa masina

Link to comment
Share on other sites

Nu, n-am spus asta, dar experientele neplacute, nu sunt toate experientele si nici neaparat reprezentative.

 

nu sunt ,daR poti sa le ignori ? Sau forumul asta pe care se reunesc pasionati BMW , nu are nici o valoare ca recomandare de fapt ? Si desi ai facut o sectiune speciala cu Bavaria va asculta nu s-a primit nici un raspuns acolo . Deci interes spre zero din partea celor pe care cumva ii promovezi sau ii aperi . :)

 

A sa nu crezi ca pe topicul ala au scris toti cei care au avut probleme cu Bavaria,doar eu mai stiu vreo 3-4 persoane nemultumite de ei.

 

 

se pare ca nu are importanta , o persoana multumita poate efectiv anula cateva zeci de persoane nemultumite . :goodjob: In schimb fiecare poate aduna in balanta + si - . Asa ca deocamdata o parere pozitiva nu poate insemna prea mult .Cel putin pt mine .

 

In al doilea rand sunt care au fost multumiti pana au realizat ca nu aveau de ce de fapt si apoi au negat aceasta recomandare . Si nu vb de oameni care au facut un efort financiar sa-si duca masina la service .

Edited by Myx
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.