Jump to content

MY BMW


c.sainz

Recommended Posts

Da, dar asta nu-i replica; e ...obsesie!! Poate nu-mi aduci jante, ..."amaratule"!! :LMAO:

 

Nu-ti mai aduc nimic. Ti-am adus bara nu o mai vrei, am jante superbe pe 19", iar tie iti put etc, nu mai facem afaceri impreuna.

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumoase upgrade-uri!

Imi plac f mult etrierii fata, dar parca lasa o impresie de incomplet pe spate. Daca ai pune si acolo unii de aceeasi culoare cred ca ar da mult mai bine! :thumbsup:

 

Toate acestea, bineinteles, impreuna cu niste jante OEM de M :D

 

Btw, cu cat a coborat masina cu noile suspensii? Din pozele tale, pe fata, cel putin, se vede clar ca-i mai joasa.

Edited by LYM
Link to comment
Share on other sites

Imi plac f mult etrierii fata, dar parca lasa o impresie de incomplet pe spate. Daca ai pune si acolo unii de aceeasi culoare cred ca ar da mult mai bine! :thumbsup:

 

 

n-am vrut sa zic , dar ai zis-o tu ! flowers.png

 

si apropo , jantele astea pe 18 par imense !

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

Mircea da Florin ala de la MHS,nu stie sa`ti aduca masina uscata dupa ce o spala?!:))

Daca il dai pe BRANDEX sambata,vreau si eu!:)))))

Imi iau casca de motor sa mor eo!

Edited by strees
Link to comment
Share on other sites

Sa sti ca aia de la mhs stau fix in banii tai.

 

Sa STII!!(verbul A ÂŞTI -cu un singur “i” la infinitiv- se conjuga astfel:

Indicativ prezent: eu stiu, tu stii, el/ea stie, noi stim, voi stiti, ei/ele stiu

 

Viitor: voi sti, vei sti, va sti, vom sti, veti sti, vor sti

 

Conjuctivul, la persoana a doua singular are forma “sa stii”

Sunt detalii, dar e bine sa le cunosti!

 

Apoi, tu nu intelegi ironiile mele, dupa cum nici eu nu inteleg problemele tale! Asa ca....

 

Mircea da Florin ala de la MHS,nu stie sa`ti aduca masina uscata dupa ce o spala?!:))

Daca il dai pe BRANDEX sambata,vreau si eu!:)))))

Imi iau casca de motor sa mor eo!

Ai dreptate!! O sa fiu mai atent cand o spala! :laugh: Eu ma gandeam ca vii vineri cu noi, la karting! Corect?

Link to comment
Share on other sites

cata suferinta pe tine.

Din contra! Nu ma intereseaza parerile tale si nici modul in care ti le exprimi/scrii; deci poti "merge" pe alte topicuri! Oricum esti off topic(intelegi? sau ..."translate"!)

Rog un moderator sa stearga postarile de genul asta!

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Mda.. ce sa zic.. cand vad cata grija are omul asta de masina lui si cati bani baga in ea.. c.sainz e dovada vie ca se gasesc masini bune in romania! Cred ca daca mai tine masina asta 1 an o face racheta. Cat despre cei care comenteaza aiurea.. puneti-va abtibilduri cu Hamann, ACS etc sigur o sa sesizati o crestere a performantelor!! :))) Haters gonna hate!
Link to comment
Share on other sites

Da, mai am niste vopsea galbena. Dar, as vrea sa vad, mai intai, cum arata pe a ta! Dupa ce ti-o vopsesti, pune poze!!! merci :thumbsup:

 

 

eu n-am nebunii d-astea , imi pare rau :)

 

jantele mele din argintiu arata a negru afumat dupa 3-4 luni de nespalare :) deci ,n-are rost

Link to comment
Share on other sites

una peste alta , etrierii aia pe fata in combinatie cu aia pe spate...dau fix ca nuca-n perete , iar tu esti un perfectionist , ce dracu ! http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/71.gif

 

zici ca pe fata ai discuri si pe spate tamburi :flowers:

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

una peste alta , etrierii aia pe fata in combinatie cu aia pe spate...dau fix ca nuca-n perete , iar tu esti un perfectionist , ce dracu ! http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/71.gif

 

zici ca pe fata ai discuri si pe spate tamburi :flowers:

Asa e la ...facelift: tamburi pe spate!! :LMAO:

Dar, fara gluma, este si un kit si pentru spate, dar nu mai poti monta DECAT jante de MINIM 18"!!!! Asa ca ....

Doar n-o sa umblu iarna, in Romania, cu roti pe 18" si talon de 40!!!! Apoi, ce sa fac cu rotile de iarna care au cateva mii de km? Sa le vand cu 600 euro cand au fost 1,800??? Nu e cazul!

Link to comment
Share on other sites

atunci nu merita de la inceput investitia :)

 

 

franele de fabrica sunt arhisuficiente pt 320d

Corect! Nu merita sa iau si pentru spate! Dar, cu franele astea si cu suspensia, masina franeaza ...altfel! :thumbsup: Crede-ma!!

Se simte diferenta, chiar daca esti ...soferita incepatoare!! :laugh: Sincer, eu o recomand! NU este un ...must have, dar mie imi place mult!

Si suspensia m-a uimit: ma asteptam sa fie mai dura!

Link to comment
Share on other sites

ok , daca tu zici :)

 

sa inteleg ca sugi tot ce se poate din acest 320d ?! :)

Daca vrei tu s-o denumesti asa.... :laugh: Dar, deocamdata, nu l-am ...exploatat!! Daca o resoftam cu ceva agresiv, as spune ca ai dreptate! Dar, pana acum, nu am ..."agresat-o" in niciun fel!! :no:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.