Jump to content

MY BMW


c.sainz

Recommended Posts

Partea electrica o rezolva MHS-ul; doar n-o sa-l montez in parcare!!! Temperatura apei NU apare in bord si este foarte buna (ca si informatie, fireste). Referitor la "G"-ul lateral, nu-l folosesc, fireste; doar vreau sa-l "masor" (de curiozitate) si sa-l ...respect! Nu vreau sa-l ...folosesc!

 

o sa vezi , o sa fie misto primele zile , noaptea o sa te enerveze :)

 

pana la urma il poti vinde daca nu te mai satisface , dar poate o sa te faca sa zambesti in fiecare zi cand il zaresti, oricum , eu in locul tau as masca numarul masinii , sa nu fie cineva interesat de noul volan :) sunt destule cazuri de e46 ramase fara volan...dry.gif

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

Mai, Puiut, fii sincer: daca vand masina peste un an, dupa ce termin cu modificarile, ai lua-o? (asa, plina de chestii urate si stupide inventate de Performance) :LMAO:

 

Off: ce ma amuza e ca nimic nu-ti place, nimic nu te satisface, totul e de ra...t! Esti la mare concurenta cu ...Ciupanezu'! :laugh:

Link to comment
Share on other sites

bine, n-am sa-mi mai zic parerea aici , hai sa inchei ,mie acele leduri mi se par copilaresti si arata ca un pom de craciun demne de 4tuning , iar bmw se vrea a fi clean ,nu taranism...eh , sa fi tu sanatos si sa-ti mai cumperi si altele , lasa-ma pe mine thumbsup.png

 

p.s recunosc , imi place e90 facelift ! thumbsup.png daca ti l-as lua , as anula display-ul din volan 100% sau as schimba volanul cu unul M cu pedale , pielea de pe laterale perforata !

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

Ce ai postat tu aici e o combinatie: volan ///M3 (NU, M Pack) si trim INDIVIDUAL!! ASTA e cam ...de la tara! Daca te uitai, masina mea ARE acum volan ///M3 cu padele (dar complet, nu cu alt trim!) postul 28 Edited by c.sainz
Link to comment
Share on other sites

...mie acele leduri mi se par copilaresti si arata ca un pom de craciun demne de 4tuning , iar bmw se vrea a fi clean ,nu taranism...eh

Tu esti constient ce spui?!?

Acel volan e facut de BMW si nu de vreun tuner est-european, nu e vreun tiunink de prost gust ci e the top of the top in materie de volane ORIGINALE BMW.

Deci BMW se vrea a fi BMW ca de aia au facut chiar ei asa ceva. Si au mai facut si mai multe dar... sigur nu ti-a furat cineva contul si parola? :D

Link to comment
Share on other sites

Promit sa stau la rand. Las si eu sacosa si ma intorc...

 

 

Puiut. Nu e volan de masini de raliuri. E inspirat de acolo si de ce nu, din F1.

 

In conditiile in care rulezi rapid pe circuit informatia trebuie sa fie cat mai rapid si usor de citit. Informatie care se refera la regimul schimbarii vitezelor, la anumiti parametri importanti, etc.

Asta face volanul asta si asa e, nu e facut pentru cei care se duc cu masina la paine... ci pentru cei care se duc pe circuit si ca sa-ti dai seama cat e de util un asemenea volan si sa-ti dai cu parerea in mod avizat, e musai sa fi mers pe un circuit in viata ta.

Edited by d-rive
Link to comment
Share on other sites

E parerea ta si .... (cred ca ti-a raspuns Cristi, deci nu are rost!). Oricum, cand vii s-o iei, ma anunti si-ti pun ce volan vrei tu! Vad ca si Kozman s-a abonat la unul dintre ele!! :laugh:

 

Singurul lucru pe care nu pot sa-l schimb (desi il doresc muuuult) este/sunt scaunele!! Cele Performance (mai exact, tiganiile alea!!) se fac NUMAI negre!! Si nu se "pupa" cu interiorul meu!! :pinch:

 

asta-i volanul COMPLET pe care-l postai tu

volan-individual.jpg

Edited by c.sainz
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu daca e urat. Cred ca e chestie de gust.

SIGUR e chestie de gust!! (dar sunt cumintel; nu-l mai contrazic! :LMAO: ). Volanul INDIVIDUAL (si, toate accesoriile INDIVIDUAL) sunt pentru u aspect mai ..."saloon". Nu au nimic cu sportul, ci doar cu "limuzina premium". Sunt mai multe linii de produse, pentru gustul fiecaruia: ///M Pack, Performance, Individual

Link to comment
Share on other sites

@c. ala e gustul meu ! =))

 

Da da, era un 7 individual la BMW Welt de iti cadeau plombele...

 

 

M rullz ! =))

 

 

uite aici frumusata !

 

http://www.bmw-me.com/me_dl/agmc_en/newvehicles/mseries/z4mcoupe_individual/2006/_images/individual_visualizer_z4m_coupe.jpg

 

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

Trebuie sa intelegi (si sa accepti) ca nu suntem TOTI la fel! Din aceasta cauza si BMW ofera diverse pachete de personalizare pentru masini. Eu ma bucur ca ai de unde alege si ca sunt ale CONSTRUCTORULUI, nu ale "tiunerilor" orientali (sau occidentali).

 

Imi place , de exemplu, portbagajul tip CSL; am avut un gand la un moment dat! Dar, nu este piesa de origine si ....am renuntat!

CSL portbagaj.jpg

Edited by c.sainz
Link to comment
Share on other sites

eu n-am zis sa-ti faci masina cum imi place mie :) ,dar la 320d un asa volan ,parca e prea tras de par..dar hei , e masina ta !

 

hai , spor la treaba ! drinks.gif si mai ales la bani ,ca vad ca iti place sa ii bagi masiv in e90

 

 

L.E.

arata foarte misto portbagajul CSL cu bare M sau performance, mi-as face si eu la e46 , dar imi trebuiesc si barele fata spate :)

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.