Jump to content

MY BMW


c.sainz

Recommended Posts

La tine trebuie sa scoatem noroiul cu spaclu, nu? :)

 

 

este foarte mult praf pe capacele alea , nesters..nu e pamant ,dar este praf din plin. :)

 

Masina? DA! Sincer, imi place mult. E distractiva si o pot folosi zilnic. (un M3, de exemplu, nu e masina sa mergi zilnic la birou, sa mergi la piata, la Cora sau mai stiu eu!:laugh:).

 

 

pt un 2.0d cu 200 cai si 400nm , este foarte ok ca masina de zi cu zi ! :thumbsup: unde mai pui ca ai si ultimul model de bmw seria 3

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

Inca un weekend in care "micuta" a mai facut 600 km. Mai exact: Bucuresti-Pitesti-Rm,. Valcea-Curtea de Arges-Tranfagarasan-Sibiu-Rm. Valcea-Pitesti-Bucuresti!

Un drum minunat (nu ma refer la STAREA drumului, fireste!!) si locuri minunate!! Si oameni excelenti si ma refer acum la Zeky, Alex Maniacul, Pachu, Letty, etc. Incerc sa incarc cateva fotografii cu locuri minunate si oameni la fel

 

...chiar si Maniacul (cu ceafa la noi!!) a ramas impresionat!!:laugh:

transfagarasan iulie 2011 086.jpg

transfagarasan iulie 2011 090.jpg

transfagarasan iulie 2011 094.jpg

Link to comment
Share on other sites

Frumoase LOCURI!!! Daca am avea si drumuri, am fi niste fericiti!! Sincer!! A fost un drum frumos (NU ma refer la anumite portiuni de sosea!!) si o intalnire reusita!

 

Dar, cand faci manevre disperate sa nu rupi masina, nu mai e amuzant!!

 

...dar, pana la urma, depasesti portiunile nasoale si ....

transfagarasan iulie 2011 021.jpg

transfagarasan iulie 2011 034.jpg

transfagarasan iulie 2011 156.jpg

Edited by c.sainz
Link to comment
Share on other sites

n am avut ocazia sa urc pe transfagarasan,am auzit multe dar banuiesc ca realitatea e alta

 

din pacate nu pretuim ce avem.daca tot se bate atat apa in piua cu accentul turistic pe zona montana,nu inteleg de ce nu gasesc astia niste resurse sa amenajeze drumul cum ar trebui

 

ma rog,acolo banuiesc ca si aventura unui drum dificil are farmecul ei

Link to comment
Share on other sites

foarte frumos, mai vrem poze

am vrut sa vin si eu, dar nu am putut

 

Lasa, ca stiu eu ce treaba ai avut!!! Vezi ca si Pachu a propus sa mergem pe Transalpina sambata viitoare! asa ca ...

 

Lumina si peisajul sunt incantatoare! Chiar si filmate cu telefonul!!

transfagarasan iulie 2011 100.jpg

transfagarasan iulie 2011 099.jpg

Link to comment
Share on other sites

Lasa, ca stiu eu ce treaba ai avut!!! Vezi ca si Pachu a propus sa mergem pe Transalpina sambata viitoare! asa ca ...

Maniacu e cu limba scoasa, rusinica

vorbim pentru saptamana viitoare, iar nu pot sa promit, iti spun la tel.

 

apropo cate masini au fost?

Edited by pitbul
Link to comment
Share on other sites

Cred ca au fost vreo 50!!! Pisici si E46. Am mai vazut un E39, un ..Opel Astra si un Infinity! Si, "guzganul" meu negru!

 

...si, sa nu credeti ca am filmat noaptea!! Pozele sunt facute PANA la ora 19!!! Dar asa e acolo sus! Iar temperatura, doar 9 grade Celsius!

 

..inca o poza cu 1 km mai jos!

 

..si, ca ...in ceata!!!

 

..asa

 

arata frumos un ...card de BMW-uri!:laugh:

transfagarasan iulie 2011 103.jpg

transfagarasan iulie 2011 128.jpg

transfagarasan iulie 2011 131.jpg

transfagarasan iulie 2011 138.jpg

transfagarasan iulie 2011 144.jpg

transfagarasan iulie 2011 147.jpg

transfagarasan iulie 2011 153.jpg

transfagarasan iulie 2011 157.jpg

Link to comment
Share on other sites

...si, pentru ca se apropie concediul, am montat astazi si navigatia (Dynavin). Din cate am vazut, isi face treaba. Si nu mai e cazul sa desfaci bordul, sa resoftezi masina si alte minuni! E plug and play si are multe "artificii" pentru entertainment! Sunt multumit de ea!:thumbsup:
Link to comment
Share on other sites

...si, pentru ca se apropie concediul, am montat astazi si navigatia (Dynavin). Din cate am vazut, isi face treaba. Si nu mai e cazul sa desfaci bordul, sa resoftezi masina si alte minuni! E plug and play si are multe "artificii" pentru entertainment! Sunt multumit de ea!:thumbsup:

nu te cred, super tare, sunt curios cum se vede, pune si tu 2-3 poze

pe E46 am tot vazut, dar pe E90 nu

oricum ai facut o treaba buna, merita din toate punctele de vedere

Link to comment
Share on other sites

Cam TREBUIE sa ma crezi! Oricum, ti-l arat vineri, la Academie! Sa stii ca face destule si se potriveste perfect in bord. Poze nu am facut, dar fac! Promit!:laugh:

stiu ce face dynavinul, e o investitie care chiar merita pentru confortul interior

felicitari

Link to comment
Share on other sites

felicitari....vreau si eu sa faci poze sa vad cum vine pe masina....si peste un timp sa imi spui cum ti se pare ca "scula"...pe mine ma batea gandul de vreo 3-4 luni s aimi iau,dar am tot auzit vorbe cum ca ar fi proste primele modele.sa mai astept putin.

 

cu playerul ce faci?il mai dai?te-ai gandit si la pret?astept un semn.multumesc

Link to comment
Share on other sites

felicitari....vreau si eu sa faci poze sa vad cum vine pe masina....si peste un timp sa imi spui cum ti se pare ca "scula"...pe mine ma batea gandul de vreo 3-4 luni s aimi iau,dar am tot auzit vorbe cum ca ar fi proste primele modele.sa mai astept putin.

 

cu playerul ce faci?il mai dai?te-ai gandit si la pret?astept un semn.multumesc

 

Da, o sa fac si poze. O sa-l folosesc la max cand plec in concediu. In Bucuresti, m-a dus azi la adresa fara probleme! In rest, radioul functioneaza perfect, CD-ul, la fel, comenzile de pe volan merg, e okper total. (te sun maine pt cd-ul original. nici nu stiu ce sa fac. o sa vad!)

Link to comment
Share on other sites

Da, o sa fac si poze. O sa-l folosesc la max cand plec in concediu. In Bucuresti, m-a dus azi la adresa fara probleme! In rest, radioul functioneaza perfect, CD-ul, la fel, comenzile de pe volan merg, e okper total. (te sun maine pt cd-ul original. nici nu stiu ce sa fac. o sa vad!)

ce sa faci....faci un lucru bun si mi-l vinzi mie.....o sa iti fiu recunoscator pe viata :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.