Jump to content

MY BMW


c.sainz

Recommended Posts

ce imi place in toata chestia asta,pe care eu sincer o iau ca pe o gluma,este ca unii nu isi dau seama cand unu face ceva pentru "tuning" sau din necesitate.....nu stiu daca mircea a facut ceva pentru "fitze" la masina.el de astea are nevoie.

fitza este cand va avea pachetul performance ;).....daca puneau astia de la BMW navi acolo era perfecta....asa nu se incadreaza in peisaj.....la naiba."alti moare si asa nare"

Link to comment
Share on other sites

M-am jucat putin pe dynavin, prima impresie, sound mult imbunatatit, foarte multe optiuni, merita investitia !

Mircea, ce urmeaza ? :)

 

Asta faceai tu pe tel mobil in loc sa vii pe plaja?? Postai pe topicul meu???:w00t: Adica, eu te asteptam sa vii cu clatitele pe plaja si tu stateai pe ...bmwclub!! Bravo!!!

Link to comment
Share on other sites

Arata foarte bine! Nu e ea chiar ca navigatia originala, dar tinand cont ca nu a fost nevoie sa demontezi jumatate de masina, e chiar ok. De unde ai luat-o si la ce pret? Am acelasi tip de bord si ma tenteaza sa-mi pun si eu asa ceva.

 

Imi poti raspunde si mie, te rog? Am gasit pe net ceva, dar ma gandesc ca poate ai avut o sursa mai buna si ai luat-o mai ieftin.

Link to comment
Share on other sites

locul unde era parcata era denivelat

 

arata, destul de bine padelele de pe volan. banuiesc ca +si- sunt iluminate noaptea. exista acelasi volan si cu piele perforata?

 

Ce surpriza!!!! Pacat ca nu ai nr meu de telefon; ne vedeam la o bere!:popcorn: Sa inteleg ca nu era decat masina mea; a lui Kozman lipsea!

 

 

 

Navi am luat-o de la Car Audio Entertainment. Cred ca sunt pe net. Daca nu, iti las un mesaj.

Link to comment
Share on other sites

Cu piele perforata se face volanul cu padele?

Dupa ce il schimbi, daca il vinzi pe cel actual, poate facem o afacere impreuna. :)

 

Da, exista si cel cu piele perforata (///M Pack) care are padele, doar ca sunt diferite: fiecare din cele doua actioneaza si "+" si "-", adica inainte si inapoi. Cel de ///M3 (care e la mine) are padeleel diferite: dreapta e "+" si stanga e "-".

Link to comment
Share on other sites

Da, exista si cel cu piele perforata (///M Pack) care are padele, doar ca sunt diferite: fiecare din cele doua actioneaza si "+" si "-", adica inainte si inapoi. Cel de ///M3 (care e la mine) are padeleel diferite: dreapta e "+" si stanga e "-".

Vezi ca ala cu +/- pe ambele parti venea pus pe coupe-ul mai vechi, parca. Modelul 2011 de volan are - in stanga, + in dreapta, si padele cromate.

Link to comment
Share on other sites

Navi am luat-o de la Car Audio Entertainment. Cred ca sunt pe net. Daca nu, iti las un mesaj.

 

Multumesc. Vad ca nu au nici un site, sau nu au site sub numele asta. Am gasit cu 2625 RON, iar de manopera nu cred ca e problema ca ma descurc sa o montez. A fost cumva mai ieftina la ei?

Edited by nightmare392
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.